loading...
Loading...
Anime izle
Shingeki no Kyojin 3.Sezon 2.Part izle Full
Shingeki no Kyojin 3.Sezon 2.Part izle Full
Shingeki no Kyojin 3.Sezon 2.Part izle FullShingeki no Kyojin hem farklı ülkelerde hem de Türkiye’de oldukça izleyici sahibi olan anime dizilerin başında gelmektedir. Anime, bundan dolayı ilk iki sezonundan sonra üçüncü sezonu ile de seyircilerinin karşısına çıkmaktadır Shingeki no Kyojin, üçüncü sezonunda on bölüm olacağı bilinmektedir. Yapılan bilgilendirmelere göre ise bölümlerin yirmi üç dakika olacağı sonucuna ulaşılmıştır. Ayrıca anime üçüncü sezonunda “Attack on Titan 3.Sezon 2.Part” ismini de kullanmaktadır.Attack on Titan 3.Sezon 2.Part izle Full,Yayımlanmış olan Shingeki no Kyojin 3.Sezon 2.Part bölümlerinde anime dizisinin genel konusunun devam ettirildiği görülmektedir. Devam ettirilen konu çerçevesinde içerikler yine devler ile alakalıdır. İnsanların soyları devler tarafından neredeyse tükenme derecesine getirilmiştir. Devler, insanları eğlenmek için avlayıp yemektedir. Kandırılması insanlara nispeten daha kolay olan devler, bu eksilerini boyutları ve güçleri ile ortadan kaldırmaktadır.Shingeki no Kyojin izleyicileri insanların devlere karşın aldıkları önemlerin yerle bir oluşuna tanık olmaktadır. Uzun zamandan beridir büyük surlar içerisinde yaşayan insanlar devler ile bağlantılarını kesmeyi başarmışlardır. Yüz yılın üzerinde olarak tanımlanan bu zaman dilimi aniden bir dev tarafından bozulacaktır. Çünkü büyük dev, şehrin surlarını aşarak Eren ve Mikasa’nın gözleri önünde annelerini yiyecektir. Durum karşısından çok korkmasına karşın öfkesi galip gelen Eren, tüm devleri öldürmeye karar verecektir.
 • 2013
 • 24
 • IMDb 7.7
 • 172
 • 0
Miyuki izle Full 720p
Miyuki izle Full 720p
Miyuki izle Full 720pMiyuki romantik anime tutkunları için oldukça farklı bir alternatiftir. Anime dizisi otuz yedi bölümden oluşmaktadır. Her bölüm ise ortalama yirmi altı dakika devam etmektedir. Okulda geçen hikâyesi ile başlayan anime, yaşamın farklı alanlarında devam etmektedir. Animenin uyarlanmış olduğu manganın ise kült eserlerden biri olduğu bilinmektedir.Miyuki izle Türkçe AltyazılıMasato Wakamatsu, okul hayatı devam eden bir öğrencidir. Derslerinde bir sıkıntısı olmayan Masato, sınıf arkadaşlarından biri olan Miyuki Kajima’ya âşık olmuştur. Oldukça güzel olan Miyuki de Masato’dan hoşlanmaktadır. Fakat Miyuki izleyicileri ikilinin yaşadığı talihsiz olaylar neticesinde bir türlü bir araya gelemediklerine şahit olacaklardır. Masato bunun üzerine şansını plajda tanıştığı bir kızdan yana kullanmaya çalışacaktır. Randevu konusunda anlaşan ikili ise farklı bir şok dalgasına maruz kalacaktır. Çünkü Masato’nun randevu aldığı kız üvey kardeşidir. Ayrıca o kızın adı da Miyuki’dir. Okulun yeniden başlaması ile iki Miyuki arasında kalan Masato için günler oldukça sıkıntılı geçecektir. Hangi Miyuki’de karar kılacağı ise ancak anime dizinin ilerleyen bölümlerinde belli olacaktır.
 • 1995
 • 25
 • IMDb 4.5
 • 150
 • 0
Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai izle Full
Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai izle Full
Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai izle FullMidara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai konusu ve türü ile ilgi çekini anime türlerinden biridir. Anime İngilizce ismi olarak “Ao-chan Can’t Study!” şeklinde bir açıklama yapmıştır. Romantik unsurların daha çok ön plana çıktığı bölümlerde komedi unsur da yadsınamayacak kadar fazladır. Bu sayede izleyiciler bölümleri sıralı olarak sıkılmadan seyredebilmektedir.Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai izle Türkçe AltyazılıMidara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai izleyicileri için on iki dakikalık bölümlerden oluşacak içerikler hazırlamıştır. Anime ana karakteri oldukça güzel olan Ao isminde genç bir kızdır. Ancak genç kız anasınıfındayken yaptığı bir açıklamanın hayatını değiştireceğini bilememiştir. Babası erotik bir yazar olan Ao’nın ismi armut ve orgazmın ilk harflerinden oluşmaktadır. Yakın arkadaşlarına anlattığı bu hikâye nedeni ile eğitim hayatı alt üst olan genç kız, seçkin bir üniversiteye girebilmek için aralıksız olarak çalışmaktadır. İsmini ona hatırlatanların aksine erkekler ile görüşmeyi tercih etmemektedir. Ancak her şey bir gün Ao’nın sınıf arkadaşı Kijima’nın ona olan aşkını açıklamasıyla değişecektir.
 • 2019
 • 13
 • IMDb 6
 • 247
 • 0
Kono Oto Tomare izle Full
Kono Oto Tomare izle Full
Kono Oto Tomare izle FullKono Oto Tomare 2019 yapılı olan anime türlerinden biridir. Bölümleri yirmi dört dakikadan oluşan dizide ana tema okul yaşamı içerisinde geçmektedir. Müzikal ağırlıklı olması ile de dikkat çeken çizgi dizide romantik ve dramatik ögelere de rastlanmaktadır. Bu neden yüzünden anime pek çok farklı kesime aynı anda hitap edebilmek özelliğine sahiptir.Kono Oto Tomare izle Türkçe AltyazılıLiselerde pek çok farklı kulüp bulunmaktadır. Ancak Geleneksel Japon Yaylı Çalgısı Kulübü popüler olan kulüplerden biri değildir. Özellikle son sınıfa giden öğrencilerin mezun olmasından sonra kulüpte sadece bir üye kalmıştır. Takezou Koto, kulübün kapanmaması için okul içerisinde elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Kono Oto Tomare izleyicileri yeni üye bulma yolunda başarısız olan genç öğrencinin hayal kırıklığını da görecektir. Ancak olayların değişmesi tam da Takezou Koto umutsuzluğa kapıldığı anda gerçekleşecektir. Çünkü genç adam tek başına kulüp odasında otururken birden yeni bir üye kazanacaktı. Odaya bir anda gelen yeni üye Takezou Koto’yu oldukça zorlayacaktır. Buna karşın Takezou, kulübü ayakta tutmaya kararlıdır.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 7.5
 • 163
 • 0
Kenja no Mago izle Full
Kenja no Mago izle Full
Kenja no Mago izle FullÜlkemizde de oldukça fazla okunan manga serilerinden biri olan Kenja no Mago anime olarak da sevenlerinin karşısına çıkmaktadır. Shin ana karakterinin dünyaya yeniden adım atmasını konu alan manga, komedi, büyü ve fantezi gibi türlerde bölümlere sahiptir. Manganın animesinde de orijinale sadık kalınarak bölümlerin yayımlandığı bilinenler arasındadır.Genç bir adam yaşamış olduğu bir kaza sonrasında hayatını kaybetmiştir. Ancak bu onun için bir son değildir. Farklı bir dünyada bebek olarak dünyaya gelen genç adam Magi Merlin Wolford tarafından sahiplenilmiştir. Evlat edindiği torununu benimseyen Merlin ona bildiği her şeyi öğretecektir. Yeni ismi Shin olan genç adam öğrenme hızı ve yetenekleri sayesinde anında dikkatleri üzerine çekmektedir. Kenja no Mago konusu Shin ‘in büyümesinden sonra şekil almaktadır. Artık 15 yaşına gelen genç adam fanteziye de merak salmaya başlayacaktır. Dedesi ise torununa sadece sağduyulu olarak hareket etmeyi öğretmeyi unuttuğunu fark edecektir. Shin, okul hayatında bunun eksikliğini fazlasıyla çekecektir.Kenja no Mago izle Türkçe AltyazılıKenja no Magon manga severler tarafından yakından takip edilen bir seri olarak bilinmektedir. Yapılan çalışmalar neticesinde manga serisinin anime olarak ekranlara gelmesi de sağlamıştır. Diğer ismi Magi’s Grandson olarak da bilinen manga serisinin anime uyarlamalarında, konu bakımından herhangi bir değişim yapılmamasına da dikkat edilmiştir.Uzak Doğu’da reenkarnasyon oldukça yayın bir inanış türüdür. Kenja no Magon konusu da bu bağlamda başlamıştır. Genç bir adam alternatif bir dünyada yaşamış olduğu bir kaza neticesinde hayatını kaybetmiştir. Ancak kısa bir süre sonra bebek olarak yeniden dünyaya gelen genç adam Magi Merlin Wolford isminde biri tarafından evlat edilir. Genç adamın yeni hayatında aldığı isim ise Shin’dir. afradan geçen on beş sene içerisinde hızlı bir şekilde büyüyen Shin, yetenekleri ile dedesini adeta büyülemektedir. Pek çok farklı şeyi aynı anda yapabilen genç adam yaşının da getirileri neticesinde kendini fantezi dünyasında bulacaktır. Bu adımdan sonrası ise komik anların yaşanmasına neden olacaktır.
 • 2019
 • 23
 • IMDb 8
 • 233
 • 0
Gunjou no Magmel izle Full
Gunjou no Magmel izle Full
Gunjou no Magmel izle FullGunjou no Magmel (Magmel of the Sea Blue) Dainenby tarafından yazılmış Shonen Jump + adlı manga serisinden uyarlama olan anime ilk kez 19 Haziran 2015'te yayınlanmıştır. Yuto Date’in yönetmenliğini üstlendiği seri uzun süren meraklı bir bekleyişin ardından Chuuji Mikasano’nun senaryosuyla ve serinin sanat direktörü Hiroki Matsumoto ile birlikte hayranlarının karşısına çıkmıştır. Ayrıca serinin tüm müziklerinin bestelerini Yasuharu Takanashi yapmıştır.Gunjou no Magmel izle Türkçe AltyazılıAnime, bir gün Pasifik Okyanusu sınırları içinde fakat hiçbir yerde varolan Magmel adında bir kıta ortaya çıkar. Bu gizemli kıta birçok ilginç türe ev sahipliği yapmaktadır. Gizemli bitkilere, yaratıklara ve minerallere ev sahipliği yapan bu kıta, insanlarda yeni bir arayış isteği uyandırır. Araştırmacılar daha önce hiç rastlanmamış canlıları ve kaynakları bulmak için adaya giderler ama art arda gelen felaketler bunu hiç de kolay kılmayacaktır. Araştırmacı gençlerin keşiflerini takip eden manga uyarlaması seride, Inyou ve Zera baş kahramanlarına, Shuuin ve Emilia destek verecek ve birlikte bu adanın esrarengiz felaketlerine karşı mücadele verecekler.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 10
 • 158
 • 0
Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izle – We Never Learn
Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izle – We Never Learn
Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izleBokutachi wa Benkyou ga Dekinai, pek çok farklı isimle anılan anime türlerindendir. Ünlü animenin bilinen diğer isimleri; BokuBen, We Never Learn ve We Can’t Study şeklindedir. Okul komedisi olarak geçen anime, lise üç öğrencilerinin yaşamlarına farklı bir bakış açısı sağlamaktadır. Üstelik anime doğal olarak romantizmi de yakından işlemektedir. Anime dizisinin yayınlanan bölüm süreleri ise yirmi üç dakikadan oluşmaktadır.We Never Learn izleBaşar hikâyesi olarak da nitelendirilebilen Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izleyicilerine çalışma sistemi edinmeye gayret eden öğrencileri konu almaktadır. Ana karakterlerden olan Nariyuki Yuiga notları pek parlak öğrencilerden değildir. Ancak babasının öğüdünü dinleyerek işe yarayan bir adam olmak için çok çalışmaya kadar veren genç adam, sınıf arkadaşlarından yardım almaya karar vermiştir. Bu sayede Nariyuki Yuiga, fakir ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilecektir. Edebiyat ve matematik derslerinde kız arkadaşlarından aldığı yardımlarla burs adaylığı kazanan Nariyuki Yuiga, kız arkadaşlarına sanat ve fen bilimleri alanlarında konu anlatarak borcunu ödemeye çalışacaktır.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 6
 • 156
 • 0
Senryuu Shoujo izle Full
Senryuu Shoujo izle Full
Senryuu Shoujo izle FullTürk izleyicileri ile yeni tanışan anime değerlerinden biri olan Senryuu Shoujo, eğlenceli ve keyifli zaman geçirmeniz için yapabileceğiniz en iyi tercihler arasında bulunmaktadır. Anime, komediyi okul yaşamı ile birleştirerek seyircilerine sunmaktadır. Üstelik çevirilerin kaliteli olması, anime kalitesini ve izleyici keyiflerini artırıcı etmen olarak gösterilmektedir. Senryuu Shoujo ‘da Yukishiro Nanako anime dizisinin ana karakteri olarak izleyiciler ile buluşmaktadır.Senryuu Shoujo izle Türkçe AltyazılıAnime dizisinin ana karakteri Yukishiro Nanako sıradan bir öğrencidir. Ancak arkadaşları gibi sosyal bir hayata sahip olmak istememektedir. Herkesin farklı bir kendini anlatma tarzı vardır. Yukishiro Nanako, kendini açıklamak ve hislerini etkili bir şekilde açıklayabilmek için şiir yapmayı tercih etmektedir. Ancak Senyyuu Shoujo izleyicileri bu alanda farklı bir şiir türü görecekleridir. Yukishiro Nanako, kendi kültürlerine ait olan ve senryuu isimli şiir türünü kullanmaktadır. Edebiyat alanında kendini geliştirmek isteyen genç kız, eski bir serseri olan Busujima Eji ile edebiyat kulübüne katılmaya karar vermiştir. İkilinin maceraları da kulübe katılmalarından sonra izleyicilerin gönlünü fethetmektedir.
 • 2019
 • 13
 • IMDb 8
 • 151
 • 0
Fruits Basket izle Full 2019
Fruits Basket izle Full 2019
Fruits Basket izle FullAnimeler farklı türleri ile seyircilerin gönüllerini fethetmeye devam etmektedir. Fruits Basket romantizm ile fantastik güçlerin aynı anda görüldüğü animelerken biridir. Komedi unsurlarına da rastlandığı anime yirmi altı bölümden oluşmaktadır. animesin ana yaratıcısı olarak ise Natsuka TAKAYA ismi geçmektedir. İsminin Türkçe hali “Meyve Sepeti” olan anime, çevirisinin yapılmasından sonra ülkemizde de izlenebilir hale gelmiştir.Fruits Basket izle Türkçe AltyazılıFruits Basket izleyicileri animenin ana karakteri olarak Honda Tohru isimli bir lise öğrencisini görmektedir. Honda, oldukça dramatik olaylar yaşaması neden ile aslında üzgün bir öğrencidir. Babasını uzun süre önce kaybeden Honda, annesini de kaybederek yalnız kalmıştır. Trafik kazasında ölen annesinin yasını tutan Honda, büyükbabası ile kalmayınca kendi hayatını kendi imkânları ile yaşamaya başlamıştır. Büyükbabasının evindeki tadilattan ötürü çadırda yaşamaya başlayan genç kız aynı zamanda farklı işlerde çalışarak para da kazanmaktadır. Honda Tohru’nun hayatını değiştirecek olan olay is ailesini kaybetmesi değildir. Genç kız, Sohma ailesinin muhteşem güzellikteki evinde çalışmaya başlaması ile birlikte hayatının ilerleyişini tam anlamı ile değiştirecektir.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 10
 • 171
 • 0
Tate no Yuusha no Nariagari izle Full
Tate no Yuusha no Nariagari izle Full
Tate no Yuusha no Nariagari izle FullTate no Yuusha no Nariagari anime dizisi komedi, fantastik ve macera türlerinden oluşmaktadır. Yirmi dört dakikalık bölümleri olan anime, çevirilerinin yapılmasının hemen ardından izleyicileri ile buluşturulmaktadır. Aksiyonun yanı sıra romantik bir yönü de olan Tate no Yuusha no Nariagari, bu sayede pek çok yaş grubuna uygun olan ilgi çekici anime türlerinden biri olmak özelliğine sahiptir.Tate no Yuusha no Nariagari izle Türkçe AltyazılıAnime ana karakteri olarak Iwatani Naofumi ekranlara gelmektedir. Tate no Yuusha no Nariagari konusu genç adamın insanlara yardım edip birere kahraman olabilmek için üç farklı kişi ile paralel bir dünyaya çağrılmaları ile başlamaktadır. Her kahraman için ise farklı bir silah verilmiştir. Naofumi bu bağlamda Kalkan Kahramanı olarak görülmektedir. Ancak genç adam diğerlerine göre oldukça yetersiz kalmaktadır. Kendini geliştirmek için fırsat dahi bulmadan arkadaşlarının ihanetine uğrayan genç adam neye uğradığını anlayamamıştır. Arkadaşlarından intikam almak için elinden gelen tüm çabayı gösteren genç adam elinden gelen çabayı gösterecektir.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 8.4
 • 188
 • 0
Bungou Stray Dogs izle
Bungou Stray Dogs izle
Bungou Stray Dogs izleAsagiri Kafka’nın kaleminden çıkan ve Harukawa Sango’nun çizgileriyle renklenen mangadan uyarlanan anime ilk kez 2016’da yayına girmiş ve yeni sezon ile Nisan 2019’da izleyiciye sunulmuştur. Yeni sezonda yönetmen Igarashi Takuya, senarist Enokido Youji, karakter tasarımı ile animasyon için Arai Nabuhiro ile ekranlara dönmüş ve ayrıca açılış jeneriği için rock grubu Granrodeo ve J-pop grubu Luck Life ile anlaşma sağlanmıştır. Anime, süper güçleri olan ve bu güçleri mafyanın hedeflerini ve gizemleri çözmekte kullanan bir dedektif bürosunu, Armed Detective Agency, takip ediyor. Serideki karakterlerin adları Allan Poe, Agatha Christie, Mark Twain ve Akiko Yosano gibi ünlü polisiye yazarlarının ardından isimlendirilmiştir. Örneğin seride pelerini bir canavar haline getirme ve onu değiştirme gücüne sahip olan Ryūnosuke Akutagawa, aslında filmlere konu olmuş ilham veren hikayeler yayınlmıştır.
 • 2016
 • 25
 • IMDb 7.5
 • 140
 • 0
Fairy Gone izle
Fairy Gone izle
Fairy Gone Konusu: Fairy Gone izleFunimation yapımı 2019 tarihli anime, Drifters’ın yönetmeni ve Grimgar, Ashes and Illusions arkasındaki yaratıcıyla birlikte izleyicisinin beğenisine sunulmuştur.Tamamen özgün bir yapım olan yeni seri, periler olarak bilinen gizemli yaratıkların, hayvanların sahibi olduğu bir dünyada gerçekleşmekte ve periler hayvanlara doğaüstü yetenekler kazandırmaktadır. Ayrıca, sahiplendikleri hayvanların organlarını çıkarıp başka insanlara naklederek, periler bir başka ego olarak meydana gelebilir ve bir silaha dönüşebilirler. Perileri savaş aracı olarak kullanan kişilere ise "Peri Askerleri" deniyordu. Savaş bittiğinde ise Peri Askerleri amaçlarını kaybetmiş ve başka türlü işlerde çalışmaya başlamışlardı. Bazıları hükümet için, bazıları mafya için çalışmaya başladı ve hatta bazıları kendi yaşam tarzını seçtiği için terörist oldu.Hikaye, savaştan 9 yıl sonra, peri ile ilgili suçları mercek altına alan ve savaştan sonra iç huzuru sağlayan bir örgüt olan “Dorothea” nın bir üyesi olan  Mariya’yı takip eder.İstikrarsız bir politik ortamda, savaştan ve geçmiş çatışmalardan ağır yaralar alan suçlular, intikam eylemi olarak etrafa terör saçmaktadırlar. Fairy Gone, Kaotik Savaş Sonrası dünyasında kendi adaleti için savaşan Peri Askerleri'nin hikayesidir.Anime çizgi dizileri her zaman romantik konu odaklı olmamaktadır. Fairy Gone ana teması aksiyon olan oldukça kaliteli anime türlerinden biridir. Doğaüstü olaylara da bölümlerinde yer veren anime 2019 yılının en merak edilen ve şimdiden popüler olarak nitelendirilen animeleri arasına girmeyi başarmıştır. P.A Works Stüdyolarında hazırlanan animeler periler üzerine tasarlanmıştır.Fairy Gone izleyicileri, dizide perilerin hayvanların içinde yaşadıklarını göreceklerdir. Üstelik periler, içlerinde yaşadıkları hayvanlara özel güçler de verebilmektedir. Ancak insanların bu durumu fark ettiklerinde perilerin güçleri kullanmak için farklı yöntemler denemeye başlamışlardır. Bir grup bilim adamı içinde peri olan hayvanların organlarını insanlara nakletmiştir. Böylece, peri güçleri insanlara geçmiştir. “Peri Askerleri” olarak nitelendirilen yeni askerler, savaşın seyrini bir hayli değiştirmişlerdir. Ancak anime ana hikâyesi savaştan sonraki 9.yılda geçmektedir. Maria, katılmış olduğu bir örgütte, savaşın sona ermesine karşın suç işlemeye devam eden suçluları yakalamaya çalışmaktadır. Anime her bölümü için farklı bir suçluyu işleyerek maceranın dozunun devamlı olarak yukarı seviyelerde kalmasını sağlamaktadır. Fairy Gone izle animesi için değerli yorumlarınızı esirgemeyin.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 8
 • 159
 • 0
Kimetsu no Yaiba izle
Kimetsu no Yaiba izle
Kimetsu no Yaiba Konusu: Kimetsu no Yaiba izleKimetsu no Yaiba manga tutkunlarının yakından tanıdıkları bir isimdir. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba olarak piyasalarda hüküm sürmüş olan manga nihayet anime olarak da tutkunları ile buluşmuştur. Manganın yaratıcısı Koyoharu Gotouge olarak bilinmektedir. 2016 yılından bu yana maceralarına devam eden manga karakterlerinin 11 ciltlik bir koleksiyonları da bulunmaktadır. Manganın anime olmasında Ufotable şirketinin ismi geçmektedir.Kimetsu no Yaiba izleyicileri anime ana karakteri olan Tanjiro’yu görmektedir. Anime, oldukça farklı bir dünyada geçmektedir. Tanjiro’nun yaşadığı yerde oldukça eski zamanlardan bu yana insan yiyen şeytanların bulunduğuna dair söylentiler dolaşmaktadır. Bu şeytanlar ise kendilerine iblis avcısı denen bir grup tarafından avlanmaktadır. Ana karakterimizin hayatı, anne ve babasının bilinmeyen bir sebep yüzünden öldürülmesi sonrasında değişecektir. Üstelik Tanjiro’nun tek akrabası olan kız kardeşi Nezuko ise şeytana dönüşmüştür. Bu saatten sonra Tanjiro için yaşama amacı kız kardeşini şeytanın elinden kurtarmak olacaktır. Gerekli araştırmaları yapıp iblis avcılığına soyunan Tanjiro, maceraları sırasında oldukça farklı arkadaşlıklar da kuracaktır. Kimetsu no Yaiba izle animesi için değerli yorumlarınızı esirgemeyin.Kimetsu no Yaiba2016’da Koyoharu Gotōge tarafından yazılan ve illüstrasyonu çizilen manga, Weekly Shōnen Jump tarafından yayınlanmış ve animesi 2018’de Viz Media yapımıyla Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba adıyla İngilizce çevirisiyle birlikte yayınlanmıştır.Antik çağlardan beri söylenegelen insan yiyen şeytanlarla dolu bir orman ve bu nedenle yerel kasabanın geceleri dışarıya çıkmadığı bir hikayeyle başlayan Kimetsu no Yaiba, genç Tanjirou’nun kız kardeşi için verdiği mücadeleyi konu alır. Efsaneye göre bir şeytan avcısı da geceleri bu ormanda avlanmaktadır. Tanjirou için ise efsaneler bir süre sonra gerçeğe dönüşecektir…Babası öldüğünden beri kendisini ailesini desteklemeye adayan Tanjirou’nun yaşamı trajedilerle dolu olsa da bir süre için mutluluğa erişirler. Fakat bu çok uzun sürmez ve Tanjirou’nun ailesi katledilir. Sadece kız kardeşi sağ kurtulmuştur, ancak o da bir iblise dönüşmüştür. Bu beklenmedik, yürekleri parçalayan olaya rağmen Nezuko hala insani özelliklerden bazılarını göstermektedir. Bunu farkeden Tanjirou, kız kardeşi için mücadele etmeye başlar. Kimetsu no Yaiba bir şeytanın insana dönüşüm hikayesini ve bir abinin kız kardeşi için iblislerle savaşma hikayesi…
 • 2019
 • 24
 • IMDb 8
 • 203
 • 0
Carole & Tuesday izle
Carole & Tuesday izle
Carole & Tuesday Konusu: Carole & Tuesday izleStüdyo Bones yapımı anime Motonobu Hori tarafından yönetilmekte, ayrıca Aya Watanabe’in kaleminden aktarılmıştır ve Shinichir Watanabe yönetmen olarak kadroda yer almaktadır. Karakter tasarımları ve animasyon kısmında ise Eisaku Kubonouchi ve Tsunenori Saito, müzikler için ise arasında Flying Lotus, Thundercat ve Taku Takahashi olduğu kalabalık bir ekiple çalışılmış. Seri, 2019 tarihinde yalnızca Fuji TV ve Netflix’te yayınlanan seri, ekranlarla yeni tanışan bir anime olmasına rağmen dikkatleri üzerine çekmiştir.Hikaye insanlığın yeni bir yaşam alanı arayışıyla Mars’a yerleşmesinden 50 yıl sonrasında geçmektedir. Kültürün ve toplumun karakter Al tarafından yönetildiği toplumda insanlar, yalnızca birer pasif tüketici olmaktan memnundur. Müzisyen olmaya çalışan iki kız arkadaşın üzerine yoğunlaşan bu seride; Carol, Alba City metropolünde yaşayan zenginliği temsil eden bir karakter iken bir taşra kasabasında doğmuş olan Tuesday fakir bir hayatı simgelemektedir. Fakat kader onları bir şekilde bir araya getirmektedir ve aralarındaki tek ortak nokta ikisinin de müzisyen olmayı istemesi fakat toplumun onları anlamamasıdır. Carole & Tuesday bu iki kız arkadaşın müzisyen olma hikayesini anlatıyor. Carole & Tuesday izle animesi için değerli yorumlarınızı esirgemeyin.
 • 2019
 • IMDb 5.0
 • 180
 • 0
Fairy Tail: Final Series izle
Fairy Tail: Final Series izle
Fairy Tail: Final Series Konusu: Fairy Tail: Final Series izleTürkçede peri kuyruğu anlamına gelen Fairy Tail, Hiro Mashima’nın aynı isimli manga dizisinden uyarlama anime dizisi, ilk kez ekranlara Tv Tokyo kanalıyla 2009 tarihinde giriş yapmıştır. Ayrıca birçok video oyunu da yapılmış olan ve Pictures Inc, Bridgeworks gibi firmaların ortak üretimi olan anime, Shinji Ishihira’nın yönetmenliğiyle izleyici karşısına çıkıyor. Hikaye genel olarak Fairy Tale Guild’in bir üyesi olmaya çalışan Lucy Heartfilia’nın yaşadıkları üzerine yoğunlaşıyor. 200’ün üzerinde bölümü olan ve neredeyse 10 yıl süren serinin final dizisi ise 2018’de yayına girmiştir. Hala en ünlü animelerden olan serinin final dizisinin hikayesi, Natsu ve Lucy’nin bir yıl aradan sonra tekrar buluşmalarının ardından devam ediyor. Serinin en önemli unsuru olan karakterlerin yeni ve eğlenceli yaşamları seriyi daha ilginç hale getiriyor.Fairy Tail: Final Series bu sezonda dizideki baş kötü karakter olan kara büyü ustası Zeref’in güçlü Alvarez İmparatorluğu’nun hükümdarı haline gelmesini işleyecek. Ölümsüz genç büyücünün hükümranlığı altında nasıl bir yol izleyeceğini serinin son sezonunu izleyerek öğrenebilirsiniz. Fairy Tail: Final Series izle animesi için değerli yorumlarınızı esirgemeyin.
 • 2009
 • 25
 • IMDb 6.6
 • 149
 • 0
Black Clover izle
Black Clover izle
Black Clover izle Konusu:Türkçeye “Kara Yonca” olarak çevrilebilen seri, fantastik, macera ve komedi türlerini içinde barındıran zengin bir içeriğe sahip. İlk olarak 2015’te mangası yayınlanan Kara Yonca, daha sonra seri haline getirilmiş ve Japonya’da manga serisinden sonra  en çok izlenen animelerden bir tanesi haline gelmiştir. Bundan daha önce tek seferlik bir çalışma olan One – Shot ise 2014’te Jump NEXT’te yayınlanmıştır. Daha sonra bu da seri haline getirilmiştir. Gittikçe popüler bir seri olmaya başlayan seri, Nisan 2015 tarihinde VIZ Media tarafından İngilizce olarak yayınlanmaya başlamıştır. Ayrıca  Spin-Off serisi de bulunan Black Cover, anime olarak ilk defa 2017’de ekranlara taşındı. Animenin İngilizce versiyonu olan Funimation’da İngilizce olarak yayınlandı.Serinin baş karakterleri Asta ve Yuno, Yonca Krallığı'nda yetişen yetim kalmış çocuklardır. İnsanların büyülü güçlere sahip olarak doğduğu bir dünyada, Asta hiçbir güce sahip olmadan doğdu. Buna karşılık, Yuno ortalamanın üzerinde bir sihir gücü ve onu kontrol etme yeteneğiyle harika bir şekilde dünyaya geldi. Animelerde sıklıkla rastlanan iyi-kötü, güçlü-zayıf zıtlıklarından birinin işlendiği bu eğlenceli animede Asta ve Yuno’yu Soylu Krallığın Sihir Şövalyeleri Tarikatı’na üye olma yolunda Sihirli İmparator olma macerasını konu alır. Black Clover izle animesi için değerli yorumlarınızı esirgemeyin.
 • 2017
 • 24
 • IMDb 5.5
 • 189
 • 0
One Piece izle
One Piece izle
One Piece izleTürkçeye Tek Parça olarak çevrilebilen aynı adlı manga serisinden uyarlama dizi, Fuji Television tarafından yapılmış ve 20 Ekim 1999’da Japonya’da yayın hayatına başlamıştır. Ayrıca kendine has müzikleriyle anime dünyasında yer edinen serinin mangasının her cildi halen milyonların üzerinde satış rakamlarına ulaşmıştır. Animenin İngilizce çevirisi ise ilk kez 2004 tarihinde Cartoon Network’ün Toonami bloğunda gösterilmeye başlanmıştır. Daha sonra 4Kids, seriyi çocuklar için daha iyi bir duruma getirmek için diziyi yoğun bir şekilde düzenlemiş,şiddet, silah gibi etkenlerin gösterimini azaltarak izleyiciye sunmuştur. Ayrıca ismi “Zolo” olan, ağzında sürekli kılıçla seride yer alan bir karakterin adını “Zoro” ile değiştirmiştir. Manga çevirileri ise VIZ Media tarafından toplanmış olan serinin senaryosunda önemli değişikliklerin de yapılması nedeniyle daha sonraları bu proje iptal olmuştur. Kuzey Amerika’da Gösterinin birçok filmi çekilmiş ve anime, 900’ün üzerinde bölüm ile halen yayın hayatını sürdürmektedir. One Piece izleOne Piece Türkçe altyazılı izleHikâye, Korsan Kralı olarak bilinen ve dünyanın en kötü ününe sahip Gol. D Roger’ın hayatını kaybetmesinden önce, büyük bir hazine olan One Piece’in yerini işaret etmesiyle başlıyor. Daha sonra bu hazineyi bulmak için çabalayan korsanlarla birlikte “Büyük Korsanlık Çağı” başlar ve bununla birlikte dünyanın en büyük hazinesini arayanlar, Gol. D Roger’dan sonra Korsan Kralı lakabını almak için mücadele verirler. One Piece izle Monkey D. Luffy ise daha 17 yaşında, bu hazineyi bulmanın ve ilgi çekici bir maceranın parçası olma hayaliyle yanıp tutuşan bir korsandır.One Piece baş kahramanı olan uslanmaz çocuk Monkey D. Luffy, kendisine güç kazandıran ve daha fazla esneklik sağlayan Şeytanın Meyvesi’ni yer ve sonunda büyük bir fırsat yakalar.  Anime, çocukluk döneminin kahramanı olan Shanks’in izlerini takip eden Monkey D. Luffy ve ekibinin Grand Line boyunca seyahatini ve güçlü düşmanlarla olan mücadelelerini konu ediniyor. Animenin odak noktası, karakterlerin kötü korsanlarla mücadele ettiği bitmeyen savaşlardır.One Piece izle  Monkey D. Luffy ve ekibi şehir şehir dolaşarak insanları kötü korsanların elinden kurtarmakta ve kötü korsanları ortadan kaldırmaktadır.
 • 1999
 • 25
 • IMDb 7.7
 • 138
 • 0
One Punch Man izle
One Punch Man izle
One Punch Man izleOne isimli japon anime çizerin kaleminden çıkan anime One Punch Man (Tek Yumruk Adam) çıktığı andan itibaren çok fazla izleyici kitlesi elde etmiştir. Adı üstünde Tek Yumruk adam olan baş kahraman rakiplerini bezdirecek bir güce sahiptir. 2019 Nisan ayında 2.sezonu çıkması beklenen animenin, bu sezon konusu çok merak ediliyor. Şimdi One Punch Man izle animesinin hikayesine bakalım.One Punch Man 2.Sezon izleBaş karakter tek yumruk adam Saitama bu gücüne sanıldığı gibi doğuştan veya rastgele sahip olmamıştır. Günlük yaşam, okul ve oyun gibi aktiviteler ona hep geçici gelmiştir. Çocukluğundan itibaren tek bir dileği vardı. Çok güçlü bir süper kahraman olmak. Herkesin aksine hayal kurup oturmak yerine, Saitama çok çalışmayı seçmiş. Her sabah yaptığı planına göre spor hareketlerini uygulamıştır. Tüm bu hareketleri yerine getirirken, bir yandan uzunca mesafeler koşu da yapmaya başlar. Bu davranışını uzun bir süre yaptığı için ve stres yaptığı için saçları dökülür. Ama süper kahraman olma yolundan geri adım atmaz ve bir süre sonra çalışmalarının ve azmin meyvesini yer. Kel de olsa o artık One Punch Man olmuştur. Kötü rakiplerini tek yumruk ile yere seren saçları olmayan bir süper kahraman efsanesine dönüşür.
 • 2015
 • 24
 • IMDb 8.3
 • 183
 • 0
Boruto: Naruto Next Generations izle
Boruto: Naruto Next Generations izle
Boruto: Naruto Next Generations Konusu: Boruto: Naruto Next Generations izle türkçe altyazılı animeNaruto: Shippuden animesinin bitmesinin ardından 2016 yılının sonlarına doğru açıklanan ve seyirci karşısına çıkan 500 bölüm olarak beklenen borut0: naruto next generations animesini sitemizden izleyebilirsiniz. Özel hayatı ciddi mana da değişmeye başlayan şinobi. Küçük yaşta şımarık bir çocuk olan ninja naruto, yaşadığı yerde ki insanlar tarafından güçlü ve kurtarıcı bir ninja olarak görünmek istiyordu. Uzun zamandır kurduğu hayali bir gün gerçekleşir ve Hokage dağının zirvesinin koruyucusu olmuştur. Bu hikaye de ise oğlu Boruto'nun köyünün kahramanı olma yolunda ki maceralarını izleyeceğiz. hdizle4.com ile anime izle gibi içeriklerinin devamını istiyorsanız. Boruto: Naruto Next Generations son bölüm izle animesine yorumlar yapabilirsiniz. İyi seyirler.
 • 2017
 • 24
 • IMDb 6.8
 • 211
 • 0
Anime izle tarzında ki videoları türkçe altyazılı, 720p, full ve hd anime izle olarak bulabilirsiniz. turkanime anime izle 2019

Yerli film izle

hdizle5.com sitesindeki film, dizi, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece vidmoly.me, rapidvideo.com, oload.tv vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdizle5.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film Yol Arkadaşım 2 izle çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan Bizim için şampiyon izle 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman izle

Yabancı dizi izle

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones izle. Son zamanların en çok ses uyandıran yapımlarından The Handmaid’s Tale izle. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım Gotham izle. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi ?... La casa de papel izle. HBO'nun büyük yapımlarından olan Westworld izle. İngiltere yapımı olan harika bir dizi Peaky Blinders izle. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift The Gift - Atiye izle ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. İşte karşınızdan utanmaz bir aile Shameless izle İşte gerçek bir efsane Pablo Escobar Narcos izle. Netflix dizilerinden bir tane daha; Sex Education izle. Türkiye'nin ilk netflix dizisi Hakan: Muhafız izle
yabancı film izle - yabancı dizi izle - hd film izle - Yerli film izle - Gozlerime Bak Yalan Soyleme indir

iletisim eposta: ragimaskeroff@gmail.com