Loading...
Gizem
Pretty Little Liars: The Perfectionists izle Full
Pretty Little Liars: The Perfectionists izle Full
Pretty Little Liars: The Perfectionists izle Türkçe DublajDram, aşk, gizem ve suç türlerini bünyesinde barındıran Pretty Little Liars: The Perfectionists küçük bir kasabada geçen bir olayı konu almaktadır. Dizinin Sara Shepard romanından uyarlanarak ekranlara getirildiği bilinmektedir. Beacon Heights kasabasında geçen olaylar okulun en tehlikeli öğrencileri ile üç kız ana karakterin karşı karşıya gelmesini sağlayacaktır. Üstelik sessiz sakin bir kasaba olan Beacon Heights kuruluşundan bu yana ilk kez cinayet haberlerine konu olacaktır.Pretty Little Liars: The Perfectionists izle Türkçe AltyazılıDram, aşk, gizem ve suç türlerini bünyesinde barındıran Pretty Little Liars: The Perfectionists küçük bir kasabada geçen bir olayı konu almaktadır. Dizinin Sara Shepard romanından uyarlanarak ekranlara getirildiği bilinmektedir. Beacon Heights kasabasında geçen olaylar okulun en tehlikeli öğrencileri ile üç kız ana karakterin karşı karşıya gelmesini sağlayacaktır. Üstelik sessiz sakin bir kasaba olan Beacon Heights kuruluşundan bu yana ilk kez cinayet haberlerine konu olacaktır.
 • 2019
 • 42
 • IMDb 7.4
 • 265
 • 0
The Magicians izle
The Magicians izle
The Magicians izleThe Magicians, izleyicileri için gizemli ve büyülü bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Dizinin ana karakteri olan Quentin Coldwater, hayatın oldukça sıkıcı olduğunu düşünmektedir. Yeni maceralara atılmak konusunda başarısız olan Quentin büyülü dünyalarda geçen kitapları okumaktadır. Büyünün gerçek olduğuna inanmamasına karşın kendini bir anda seçkin bir büyücülük okulunda bulan Quentin için hayat artık bambaşka olacaktır. Okulda sadece eğitim almayan aynı zamanda arkadaşlar da edinen Quentin aynı zamanda tehlikeli bir dünyada olduğunu da fark edecektir.The Magicians izle Türkçe altyazılıThe Magicians, izleyicileri için gizemli ve büyülü bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Dizinin ana karakteri olan Quentin Coldwater, hayatın oldukça sıkıcı olduğunu düşünmektedir. Yeni maceralara atılmak konusunda başarısız olan Quentin büyülü dünyalarda geçen kitapları okumaktadır. Büyünün gerçek olduğuna inanmamasına karşın kendini bir anda seçkin bir büyücülük okulunda bulan Quentin için hayat artık bambaşka olacaktır. Okulda sadece eğitim almayan aynı zamanda arkadaşlar da edinen Quentin aynı zamanda tehlikeli bir dünyada olduğunu da fark edecektir.
 • 2015
 • 45
 • IMDb 6.9
 • 227
 • 0
American Gods izle
American Gods izle
American Gods Konusu: American Gods izleGünümüzde en popüler filmler ve diziler genellikle kitap uyarlamalarından oluşmaktadır. American Gods dizisi de kitap uyarlaması olarak yayınlanan dizilerden biridir. Dizinin Neil Gaiman’ın American Gods kitabından uyarlandığı bilinmektedir. Dizinin ana karakteri Shadow isimli genç bir adamdır.Shadow hapisten çıktığında eşinin bir trafik kazası sonrasında hayatını kaybettiğini öğrenecektir. Bu da genç adamın bambaşka yollara gitmesine neden olacaktır. American Gods konusu genç adamında karısının cenazesine giderken biri ile tanışması ile kendini oldukça belli etmektedir. Düzgün giyimli yaşlı adam Shadow ‘a uçak yolculuğu boyunca farklı uyarılarda bulunmaktadır. Yaşlı adamın verdiği bilgiler karşısında neredeyse eşinin acısını unutan Shadow, yaklaşan kötü olaylar karşısında kendine de bir rol bulacaktır.American Gods İçerik BilgileriDizinin yönetmenliği bir kişi tarafından yapılmamaktadır. American Gods yönetmenleri arasında; Vincenzo Natali, Adam Kane ve David Slade gibi isimler geçmektedir. İlk sezonu 2017 yılında yayınlanan, ikinci sezonu ise halen devam eden dizinin yapımcıları Loretta Ramos ve Dauri Chase ‘den oluşmaktadır. Dizinin ana karakteri olan Shadow Moon, Ricky Whittle tarafından canlandırılmaktadır. Shadow ’un uçakta tanıştığı Mr. Wednesday ise Ian McShane oyunculuğu ile ekranlara gelmektedir. Emiky Browning ise Laura Moon ‘a hayat vermektedir.
 • 2017
 • 60
 • IMDb 6.8
 • 154
 • 0
Atiye – The Gift izle
Atiye – The Gift izle
Atiye Dizisi Konusu : Atiye - The Gift son bölüm izleDizinin isminden de anlaşıldığı gibi konusu Atiye isminde genç bir kadının yaşamını ele alıyor. Atiye 2019 dizisi izle ilk sezonda karakterlerin tamamının bilinen yönlerini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Yapılan açıklamalara göre Atiye, düzenini uzun süre önce kurmuş hem genç hem de güzelliği ile dikkat çeken bir ressamdır. Hayatına İstanbul’da devam eden genç kadının uzun süreli bir ilişkisi de bulunmaktadır. Sadece aşk hayatında değil mesleğinde de her şey yolunda olan Atiye, açacağı bireysel sergi için aralıksız olarak çalışmaya devam etmektedir.Atiye Netflix dizisi izleAtiye’nin yaşamını değiştirecek olan olay ise yeni bir keşfin sonrasında gerçekleşecektir. Atiye - The Gift dizisinin diğer ana karakterlerinden biri olan Erhan, arkeolog olarak çalışmaktadır. Genç adam Göbeklitepe kalıntılarında çalışmaktadır. Çalışmaları sırasında bulduğu esrarengiz eserler ise Erhan’ı direkt olarak Atiye’ye yönlendirecektir. Geçmişten gelen izlerin Atiye ile bağlantısı ise dizinin ana konusunu meydana getirecektir. Birden tüm hayatı değişmek zorunda kalan Atiye, gerek aşk gerek iş konusunda oldukça zorlayıcı seçimler yaparak yeni yollar çizecektir.
 • Türkiye
 • IMDb N/A
 • 446
 • 0
The Pier
The Pier
The Pier İzleBaşrollerinde Ryu Seung Ryong ve Lee Joon gibi önemli oyuncuların yer aldığı The Pier filmi, diğer bir ismi ile de Huest olarak bilinmektedir. Yapım ortalama 107 dakika sürer. 2015 yapımı, yayınlandığı günden bu yana sinemalarda ve online platformlarda izlenme rekorları kırmış önemli bir filmdir. Tür olarak fantastik ve gerilim kategorisinde yer alır. Ana tema 1950 ve 1953 yıllarında meydana gelen, ülkemiz tarihinde de önemli bir yeri bulunan Kuzey Kore ve Güney Kore arasındaki savaştır. Soğuk savaş döneminde meydana gelen bu yıkıcı olay, Amerika Birleşik Devletleri'nin de dahil olmasıyla birlikte uluslararası boyutlara ulaşmış ve çok büyük yıkımları da medyana getirmiştir.The Pier Full HD İzleÜnlü yönetmen ve senarist Kim Kwang Tae tarafından yazıp yönetilen The Pier filmi, Orta Çağdaki bir dönemde Almanya'nın Hamelin kasabasında geçer. Bu yıllarda son eren Kore Savaşı'ndan sonra bir bacağı sakat kalan Woo Ryong ve on yaşındaki oğlu Young Nam yaya olarak Seul'e gitmeye çalışır. Ana karakter Woo Ryong Kore Savaşı esnasında karısını kaybetmiştir. Oğlu ise ülkenin içerisinde bulunduğu koşullar nedeniyle Tüberküloz rahatsızlığına yakalanmıştır. Fakat o, hiç bir zaman umudunuz kaybetmez. Çünkü bir gün oğlunun eski sağlığına kavuşması onun yaşama tutunmak için tek umududur. Yolculukları esnasında bir köye denk gelen ikilinin, buradaki yaşanan bir garipliği sezmesiyle yaşamları farklı bir boyut kazanacaktır.
 • 2019
 • 50
 • IMDb 7.3
 • 462
 • 0
Manifest
Manifest
Bir uçak uçuş sırasında türbülansa girer ve bir havalimanına acil iniş yapmak zorunda kalır. Havalimanında inen yolcuları bekleyen bir sürpriz vardır. Aradan beş sene geçmiştir; oysa onlar sadece bir günün geçtiğini düşünmektedir. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2018
 • ABD
 • 42
 • IMDb 7.4
 • 290
 • 0
Şahsiyet
Şahsiyet
Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu (Haluk Bilginer), İstanbulun en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlunda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamaktadır, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâhın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır. Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir. Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra (Cansu Dere), üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâhın aldığı cinayet kararı, Nevranın hayatını da tamamen değiştirecektir. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2018
 • 60
 • IMDb 9.2
 • 457
 • 0
İtem
İtem
Normal insanlara ait normal eşyalar olağanüstü şeyler yapabilirse ne olur? Özel güçler içeren maddeler nedeniyle inanılmaz şeyler artık mümkün. Adaletsizliğe dayanamayan bir savcı olan Kang Gon, paranormal olayları araştırıyor. Çok sevdiği kuzenini kurtarmak için soruşturmaya devam etmeli. Kuzenini kurtarmaya çalışırken, Neyse ki, Kang Gon parlak bir meslektaşı olan Shin So Young'un yardımını alır. Korkunç bir suç mahallinde olsa bile, hala toplanmış, yetkili ve belirleyicidir. İkili, bu öğelerin gücü ve tehlikesinin farkında olan bireylerle karşı karşıyadır. Bunlardan biri Jo Se Hwang, gücü ve durumu olan bir adam. Yüzeyde başarılı ve ilerici bir girişimci gibi görünüyor, ancak kan dökmek isteyen bir sosyopat. Bu tehlikeli maddeleri istediği gibi başkalarını öldürmek için kullanmak istiyor. Kang Gon ve So Young'a bu eşyaların ardındaki gizemleri keşfetmeleri için yardım eden kişiler olsa da, bu onlar için çok yorucu ve zor bir yolculuk olacak. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 35
 • 351
 • 0
The Blacklist
The Blacklist
Daha önceleri devlet adına çalışan bir ajan olan Raymond “Red” Reddington, azılı bir suç dehasına dönüştükten sonra FBI’ın en çok arananlar suçlularından biri haline gelir. Bir gün sebebi bilinmeyen bir şekilde FBI’a teslim olan bu suç dehasının bir teklifi vardır; Ranko Zamani isimli bir teröristin yakalanmasında FBI’a yardım etmek. hdizle4.com iyi seyirler diler.THE BLACKLIST İZLEThe Blacklist izle, altı sezondan oluşan ve NBC kanalında yayınlanan bir Amerika Birleşik Devletleri dizisidir.23 Eylül 2013 te gösterime giren The Blacklist, bir çok ödüle aday gösterilmiştir.Bu ödüllerden en önemlisi ise Altın Küre En iyi Drama Dizilerindeki Erkek Oyuncu.Redemption eserinden uyarlanan The Blacklist, uyarlandığı eserden daha fazla sevilmiş ve beğeni toplamıştır.IMDB puanı ise 8.1' dir.Usta yönetmenler John Eisendrath, Jon Bokenkamp tarafından yönetilmiş olup, James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff isimlerini oyuncu kadrosunda barındırır.THE BLACKLIST FULLHD İZLEThe Blacklist izle, dizisinin başrolü Raymond Reddington' dır. Dünyanın arananlar listesinin en başında cirit atan Raymond Reddington büyük bir suçludur. Yıllardır aranıyor olan Raymond Reddington kendi nefsi ile FBI'a teslim olur.Bu beklenmedik olay kendisine kötü sonuçlarla dönecektir.Bu sonuçlar, işlediği suçların derecesi çok büyük olduğu için beraatı olanaksızdır. Oldukça zeki bir suçlu olan Raymond Reddington, FBI'a beklenmedik bir teklif ile karşılarına çıkar.Bu teklif bir listedir. Listede yazan isimler ise en az kendisi kadar büyük suçlar işleyen diğer suçluların isim listesidir.Bu isimleri yakalatma sözü verir.Fakat bir şartı daha vardır Raymond Reddington'un.FBI profilcisi Elizabeth Keen ile çalışmak istemesi.İsteği kabul edilen Raymond Reddington suçluları yakalamaya başlar.
 • 2013
 • 43
 • IMDb 8.1
 • 282
 • 0
Behzat Ç.
Behzat Ç.
Behzat Ç (Erdal Beşikçioğlu), 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olmuş, cinayet bürosunda görev yapmakta olan bir polistir. Hizmet verdiği süre içerisinde almış olduğu cezalar nedeniyle hep başkomiser olarak kalmıştır. Behzatın eski eşiyle yaşadığı problemler kızına karşı ilgisiz kalmasına sebep olur. Bir süre sonra kızı Berna (Hazal Kaya) intihar eder. Behzat, bu olaydan sonra yıkılır. Behzat Ç. ve ekibinde yer alan polisler Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu), Akbaba (Berkan Şal), Eda (Seda Bakan), Selim (Hakan Hatipoğlu) ve Cevdet (Berke Üzrek), sezon boyunca bir yandan Behzatın kızının ölümüyle ilgili olabilecek kişilerle ilişki kurarken, bir yandan da her bir bölümde yaşanan farklı cinayetlerin çözümüyle uğraşırlar. hdizle4.com iyi seyirelr diler.
 • 2010
 • 90
 • IMDb 7.6
 • 262
 • 0
Masum
Masum
Emekli Komiser Cevdet (Haluk Bilginer) ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2017
 • 60
 • IMDb 8.9
 • 1.409
 • 1
Project Blue Book
Project Blue Book
"Blue Book" 1950 ve 1960'lı yıllarda UFO karşılaşmalarına ilişkin gizli araştırmalar yapan Amerikalı astronom, profesör ve ufologist Josef Allen Hynek (Aidan Gillen) etrafında dönüyor. ABD Hava Kuvvetleri'nin sponsorluğunda yaptığı en kapsamlı soruşturmaları anlatıyor. Tamamen gerçek olaylardan ve dosyalardan yararlanılan dizide Amerika Birleşik Devletler tarihinin en gizemli UFO olayları konu edilecektir. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2019
 • 44
 • IMDb 8.7
 • 810
 • 0
Safe
Safe
Zengin bir muhitte yaşayan dul bir cerrah, kızının ortadan kaybolmasının ardından kendisine en yakın kişilerin karanlık sırlarını açığa çıkarmaya başlar. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2018
 • 45
 • IMDb 7.4
 • 352
 • 0
Castle Rock
Castle Rock
Moonlight ve The Knick gibi kaliteli yapımlardan tanıyabileceğiniz André Holland, Hulu’dan 10 bölümlük ilk sezon siparişi alan psikolojik korku dizisi Castle Rock‘ın başrolünde yer almaktadır. Stephen King ve J.J. Abrams ortaklığıyla çekilen dizi, King’in birçok romanı ve hikayesinde bulunan Castle Rock adlı hayali kasabada geçmektedir. André Holland dizide benzersiz ve karmaşık bir hayata sahip olan Henry adlı bir adama hayat vermektedir. Henry, idam sırasını bekleyen suçlulular üzerine uzmanlaşmış bir avukat olarak dizide karşımıza çıkmaktadır. Castle Rock; Kingin en sevilen eserlerindeki mitolojik ve sevilen karakterler birleştirilerek, Mainede ki birkaç kilometrekarelik ormanlık alanda karanlık ve epik bir hikaye oluşturuldu. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2018
 • 60
 • IMDb 7.8
 • 295
 • 0
Westworld
Westworld
İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Merkezi bilgisayar sistemi bozulunca robotlar zincirlerini koparır ve parkın iki konuğu robot bir silahşör tarafından takip edildiklerini fark eder.West World ya da Batı Dünyası, yapay bilincin ortaya çıkması ve suçun geleceğiyle ilgili karanlık bir yolculuğu anlatmaktadır. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2016
 • ABD
 • 60
 • IMDb 8.8
 • 2.555
 • 3
Dark
Dark
Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına iter. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2017
 • Almanya
 • 50
 • IMDb 8.6
 • 603
 • 1
American Horror Story
American Horror Story
Harmonlar ilk bakışta mükemmel bir Amerikan ailesi gibi görünse de görünüm yanıltıcı olabilir... Eskiden bir çellist Vivien, kısa bir süre önce yaptığı düşük ve ardından eşinin ihaneti sonrasında ciddi bir ruhsal çöküntü içerisindedir. Bir psikiyatrist olan Ben, aslında sevgi dolu bir baba ve eş olsa da Vivien düşük yaptıktan sonra ondan tamamen uzaklaşınca, kaldığı boşlukta onu aldatmaktan kaçamamıştır. Vivien ve Benin genç kızları Violet ise babasının yalancı, annesinin de zayıf olduğunu düşünen bir lise öğrencisidir.Harmonlar tüm yaşananlardan sonra geçmişi ve kötü hatıraları geride bırakarak yeni bir başlangıç yapmak için Bostondan Los Angelesa taşınmaya karar verirler. Yeni evleri 1920lerden kalma görkemli bir malikanedir. Başlangıçta gerçek olamayacak kadar iyi görünen bu evin aslında uğursuz bir geçmişi vardır. Evin gerçeğini öğrenseler de bu onları oraya taşınmaktan vazgeçirmez.Son dönemin en hit korku serisi American Horror Story‘nin 3. sezonunun başlığı g Coven (Cadılar Meclisi) olarak belirlendi. Bildiğiniz üzere ilk sezonun başlığı olarak Murder House (Cinayet Evi); ikinci sezonun başlığı olarak ise Asylum (Akıl Hastanesi) seçilmişti. Bu başlıklar şunun için çok önemli: O sezonun hangi korku ögesi ile alakalı olduğunu ortaya koyuyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.American Horror Story İzleŞu anda 8. sezonunu tamamlayan American Horror Story yapımı, Ryan Murph ve Brad Falchuk tarafından ortaya konulmuştur. Dizinin her sezonunda farklı karakterler, farklı mekanlar ve de başı ya da sonu belli olmayan inanılmaz öyküler bulunuyor. Yapımın 1. sezonu günümüzde geçmesiyle bilinmektedir. Harmon ailesi çok eski zamanlardan kalma, ancak restore edilerek oturulmaya hazır hale getirilmiş ilginç bir konağa taşınır. Fakat onların bilmediği bir gerçek vardır; evin eski sakinleri hayalet olarak hala orada yaşıyor! İkinci sezona gelindiğinde ise öykü sizi 1964 yılına geri götürecektir. Bu sezonda ise doktorlar, hastalar ve hiç bir şekilde cezai ehliyeti bulunmayan kişilerin konakladığı tesiste rahibelerin başından geçenler anlatılacaktır.American Horror Story Full HD İzleAmerican Horror Story dizisinin ilk sezonunda 2011 yılında Harmon ailesinin başından geçen olaylar ele alınmaktadır. Dizinin ana karakteri olan Ben, alanında uzman ve deneyimli bir psikologtur. O karısı Vivien ve henüz ergenlik çağında olan kızları Violet ile restore edilmiş bir binaya taşınırlar. Alınan bu karar, ailenin evin eski sakinleri Langdon hayaletleri ile karşılaşmalarına neden olacaktır. Langdon ailesi Constance, Tate ve Addie isminde üç çocuğa sahiptir. Harmon ailesinin tek kız çocuğu olan Viğolet ise içinde bulunduğu depresyondan çıkmak için çabalar. Tate ile tanışması onun biraz daha rahat hissettirecek olsa da, başından geçenleri anlattığında hiç kimse ona inanmayacak ve hatta onun akıl sağlığından şüphe edilmesine neden olacaktır.
 • 2011
 • ABD
 • 43
 • IMDb 8.1
 • 686
 • 0
Sense8
Sense8
Dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan 8 ayrı kişinin gizemli bir bağlantısının olduğu bir konuyu ele alacak... Birleşik Krallık (UK), Seoul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago. Her bölümde bu 8 yere/kişiye de ziyaretimiz olacak. Bu 8 kişiden kimisi tüm grubu bir araya getirmeye çalışırken, kimisi de diğerlerini öldürmeye çalışacak. Hikâye; Meksikalı bir pembe dizi yıldızı, İzlandalı bir parti kızı, Alman bir hırsız, Koreli bir iş kadını, Afrikalı bir otobüs şoförü, transseksüel bir Amerikalı blogger, diğerlerine de görünebilen Afro-Amerikan bir adam ve onun tam zıt karakterine sahip “Mr. Whispers” olarak bilinen bir adam ekseninde gelişecek ve şekillenecek... hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2015
 • 60
 • IMDb 8.4
 • 582
 • 1
Sherlock
Sherlock
Arthur Conan Doyleun ünlü eserinden uyarlanan yapımda, kahramanlarımız Sherlock Holmes ve Dr. John Watson günümüz Londrasında sıradışı cinayetleri çözmeye çalışıyorlar. Huysuz Sherlock ile insancıl John, maceradan maceraya atılırken, izleyici kendisini aksiyondan komediye uzanan bir koşuşturmacanın içinde buluyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2010
 • 90
 • IMDb 9.2
 • 387
 • 0
Travelers
Travelers
Günümüzden yüzlerce yıl sonrası insan nüfusu azalmıştır. Hayatta kalan son insanlar bir zaman makinesi keşfederler ve 21. yüzyıla geri dönerek insanoğlunu korkunç bir gelecekten kurtarmak isterler. Rastgele insanlardan oluşmuş küçük bir grup "Travelers" isimli gizlice bir takım oluşturururlar ve insanoğlunun kaderini değiştirmeyi kendilerine misyon edinirler. Bu takım; aynı zamanda takımın lideri olan FBI özel ajanı Grant MacLaren (Eric McCormack), Marcy (Mackenzie Porter) isimli engelli fakat zeki bir genç kadın, onun sosyal çalışanı David (Patrick Gilmore), Trevor (Jared Paul Abrahamson) isimli liseli bir takım kurucu, şiddete maruz kalmış Carly (Nesta Marlee Cooper) isimli bir anne ve eroin bağımlısı üniversite öğrencisi Philip'den (Reilly Dolman) oluşmaktadır. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2016
 • 45
 • IMDb 8.0
 • 528
 • 1
Ordeal by Innocence
Ordeal by Innocence
Dizi, Londra’nın zengin ailelerinden Argyle’lerin malikânesi korkunç bir cinayetle sarsılır ve öldürülen Bayan Argyle’ın katil zanlısı olarak oğlu Jacko Argyle hapse atılır. Sonrasında da bu genç adam cezaevinde zatürreeden ölür. Ancak iki yıl sonra Doktor Arthur Calgary adında biri ortaya çıkıp cinayetle ilgili yeni bilgiler ortaya atıp Jacko’nun suçsuz olduğunu iddia edince eski yaralar açılır ve ortalık karışmaya başlar. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2018
 • ABD,İngiltere
 • 60
 • IMDb 7.3
 • 234
 • 0
Hero Mask
Hero Mask
Şimdi James Blood'dan önce gizemli bir Maske var ve arkasındaki adam, olmaması gereken bir şey. Bu maskeyi saran gizem nedir? Böylece güzel bir şehirde aksiyon dolu bir suç hikayesi başlıyor! hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2018
 • 24
 • IMDb 7.7
 • 368
 • 0
Person of Interest
Person of Interest
Kameralar her yerde! İzliyorlar, dinliyorlar, kaydediyorlar... Sizin hakkınızda her şeyi biliyorlar! Peki siz onlar hakkında ne biliyorsunuz? Gizemli bir işadamı olan Mr. Finch, ileride işlenecek suçları önceden önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. İlginç bir karaktere sahip bu milyoner işadamı elindeki programı hayata geçirebilmek için resmi kayıtlarda ölü olarak geçen Reese adlı eski bir CIA ajanıyla anlaşır. Kendi kaynakları ve teknolojisiyle, Reesein yetenekleri ve sezgilerini birleştiren Mr. Finchin amacı; gelecekte işlenecek olan suçları henüz suçlular eyleme geçmeden önlemektir. hdizle4.com iyi seyirler diler
 • 2011
 • ABD
 • 43
 • IMDb 8.9
 • 378
 • 0
The Bridge
The Bridge
ABD ve Meksika'dan Sonya North ve Marco Ruiz isimli iki cinayet masası dedektifin bir suç vakası sonrasında Amerika-Meksika sınırındaki El Paso'da beraber çalışmaya başlaması ve sınırın her iki tarafında da cinayetler işleyen bir seri katilin peşine düşmeleri ekseninde gelişen bir olay örgüsüne sahip dizinin oyuncu kadrosuna katılan ilk isim Alman aktris ve eski model Diane Kruger oldu. Diane Kruger ana kadın karakter El Paso cinayet masası dedektifi Sonya North'a hayat verecek. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2013
 • ABD
 • 45
 • IMDb 7.6
 • 300
 • 0
Fringe
Fringe
FBI'nin dünya çapında gerçekleşen bir dizi açıklanamayan ve sıradışı olayları inceleyen, Boston, Massachusetts bazlı özel bir biriminin ve bu birimde görevli kişilerin başından geçenleri konu alıyor. hdizle4.com iyi seyirler diler
 • 2008
 • ABD
 • 43dk
 • IMDb 8.4
 • 337
 • 0
12

Yerli film izle

hdizle5.com sitesindeki film, dizi, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece vidmoly.me, rapidvideo.com, oload.tv vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdizle5.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film Yol Arkadaşım 2 izle çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan Bizim için şampiyon izle 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman izle

Yabancı dizi izle

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones izle. Son zamanların en çok ses uyandıran yapımlarından The Handmaid’s Tale izle. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım Gotham izle. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi ?... La casa de papel izle. HBO'nun büyük yapımlarından olan Westworld izle. İngiltere yapımı olan harika bir dizi Peaky Blinders izle. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift The Gift - Atiye izle ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. İşte karşınızdan utanmaz bir aile Shameless izle İşte gerçek bir efsane Pablo Escobar Narcos izle. Netflix dizilerinden bir tane daha; Sex Education izle. Türkiye'nin ilk netflix dizisi Hakan: Muhafız izle
yabancı film izle - yabancı dizi izle - hd film izle - Yerli film izle - Gozlerime Bak Yalan Soyleme indir

iletisim eposta: ragimaskeroff@gmail.com