Loading...
Korku
The Magicians izle
The Magicians izle
The Magicians izleThe Magicians, izleyicileri için gizemli ve büyülü bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Dizinin ana karakteri olan Quentin Coldwater, hayatın oldukça sıkıcı olduğunu düşünmektedir. Yeni maceralara atılmak konusunda başarısız olan Quentin büyülü dünyalarda geçen kitapları okumaktadır. Büyünün gerçek olduğuna inanmamasına karşın kendini bir anda seçkin bir büyücülük okulunda bulan Quentin için hayat artık bambaşka olacaktır. Okulda sadece eğitim almayan aynı zamanda arkadaşlar da edinen Quentin aynı zamanda tehlikeli bir dünyada olduğunu da fark edecektir.The Magicians izle Türkçe altyazılıThe Magicians, izleyicileri için gizemli ve büyülü bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Dizinin ana karakteri olan Quentin Coldwater, hayatın oldukça sıkıcı olduğunu düşünmektedir. Yeni maceralara atılmak konusunda başarısız olan Quentin büyülü dünyalarda geçen kitapları okumaktadır. Büyünün gerçek olduğuna inanmamasına karşın kendini bir anda seçkin bir büyücülük okulunda bulan Quentin için hayat artık bambaşka olacaktır. Okulda sadece eğitim almayan aynı zamanda arkadaşlar da edinen Quentin aynı zamanda tehlikeli bir dünyada olduğunu da fark edecektir.
 • 2015
 • 45
 • IMDb 6.9
 • 236
 • 0
Black Summer izle
Black Summer izle
Yeni Netflix Dizisi Black SummerYavaş yavaş yeni diziler gelmeye başlıyor ve bu da bizleri büyük bir heyecanın içerisinde sürüklüyor. Her ne kadar artık dizi ve film konusunda kendimiz bir sınır koyuyor olsak ve aynı zamanda da her diziyi izlemek istemesek bile, Black Summer dizisi bu dizilerden farklı olarak karşımıza çıkacaktır. Netflix dizilerinin sürekli olarak reklamını gördüğümüz zaman, bu da o reklamlarda meydana gelen dizilerden birisidir diyeceksiniz. Oldukça gerilim ve korku dolu bir film olduğunu söylemek bu aşamada doğru olacaktır.Black Summer Dizi KonusuKorku ve gerilim dizileri, herkesin ilgisini çekiyor. Bir filmde bu kategorileri karşınıza çıkartabilir ve sonrasında ise; bunu güzel bir sonla bitirebilirsiniz. Fakat aynı durum dizi için asla geçerli değildir. Özellikle de herkesin izleyeceğinden emin olduğumuz bir dizi söz konusu olduğu zaman, devamında nasıl bir senaryo getireceğini maalesef bizler de kestiremiyoruz. Black Summer dizisi için ise konu olukça açık ve sırlarla doludur.Bir yaz mevsimidir. Her ne kadar yazlar her zaman için mutlu ve huzurlu olsa bile; bu yaz mevsiminde olaylar çok daha farklı bir seyirde işlemeye devam edecektir. O yaz mevsiminde bir zombi saldırısı ve zombi kıyameti gerçekleşmiştir. Bu saldırıdan kurtulmak isteyen bir anne ve çocuğu bulunmaktadır ve onların hiç kimse tarafından bulunmayacak bir yere gitmeleri gerekmektedir. Aslında olayın özü tamamen kaçmak zorundadırlar. Anne ise; burada kendileri için oldukça zor kararlar almak zorunda kalacaktır.Black Summer'ın Fragmanı YayımlanmıştıNetflix'in en çok ses getirecek olan dizilerinden birisi; Black Summer dizisi olacaktır. Aslında baktığımız zaman, sadece bir zombi saldırısını görmeyeceğiz. Bundan daha fazla şeylerin olduğuna şahit olacağız. Zombi saldırısı sonucundan ülkede meydana gelen sadece bir çarpışma ya da savaş değildir.
 • 2019
 • 60
 • 244
 • 0
Supernatural
Supernatural
Evlerinin yandığı şüpheli bir yangında, annelerinin ölümünden sonra, Sam ve Dean Winchester yaşları büyüdükçe babaları ile yollarda bir hayat yaşamaya başlarlar. Yıllar geçer ve bir av sırasında kaybolan babalarını bulmak için kardeşler bir araya gelirler.Ancak, babaları normal bir avcı değildir: o hayaletler, vampirler, ve ruhlar gibi doğaüstü yaratıkları avlar ve aynı şeyi oğullarına da çok küçük yaşlardan itibaren öğretmiştir. Yol boyunca, Sam ve Dean, masum insanları yaratıklar ve hayaletlerden kurtarmak için büyük bir mücadeleye girerler ve babalarının nerede olduğuna dair ipuçlarını toplarlar.
 • 2005
 • 45
 • IMDb 8.5
 • 445
 • 0
Castle Rock
Castle Rock
Moonlight ve The Knick gibi kaliteli yapımlardan tanıyabileceğiniz André Holland, Hulu’dan 10 bölümlük ilk sezon siparişi alan psikolojik korku dizisi Castle Rock‘ın başrolünde yer almaktadır. Stephen King ve J.J. Abrams ortaklığıyla çekilen dizi, King’in birçok romanı ve hikayesinde bulunan Castle Rock adlı hayali kasabada geçmektedir. André Holland dizide benzersiz ve karmaşık bir hayata sahip olan Henry adlı bir adama hayat vermektedir. Henry, idam sırasını bekleyen suçlulular üzerine uzmanlaşmış bir avukat olarak dizide karşımıza çıkmaktadır. Castle Rock; Kingin en sevilen eserlerindeki mitolojik ve sevilen karakterler birleştirilerek, Mainede ki birkaç kilometrekarelik ormanlık alanda karanlık ve epik bir hikaye oluşturuldu. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2018
 • 60
 • IMDb 7.8
 • 302
 • 0
American Horror Story
American Horror Story
Harmonlar ilk bakışta mükemmel bir Amerikan ailesi gibi görünse de görünüm yanıltıcı olabilir... Eskiden bir çellist Vivien, kısa bir süre önce yaptığı düşük ve ardından eşinin ihaneti sonrasında ciddi bir ruhsal çöküntü içerisindedir. Bir psikiyatrist olan Ben, aslında sevgi dolu bir baba ve eş olsa da Vivien düşük yaptıktan sonra ondan tamamen uzaklaşınca, kaldığı boşlukta onu aldatmaktan kaçamamıştır. Vivien ve Benin genç kızları Violet ise babasının yalancı, annesinin de zayıf olduğunu düşünen bir lise öğrencisidir.Harmonlar tüm yaşananlardan sonra geçmişi ve kötü hatıraları geride bırakarak yeni bir başlangıç yapmak için Bostondan Los Angelesa taşınmaya karar verirler. Yeni evleri 1920lerden kalma görkemli bir malikanedir. Başlangıçta gerçek olamayacak kadar iyi görünen bu evin aslında uğursuz bir geçmişi vardır. Evin gerçeğini öğrenseler de bu onları oraya taşınmaktan vazgeçirmez.Son dönemin en hit korku serisi American Horror Story‘nin 3. sezonunun başlığı g Coven (Cadılar Meclisi) olarak belirlendi. Bildiğiniz üzere ilk sezonun başlığı olarak Murder House (Cinayet Evi); ikinci sezonun başlığı olarak ise Asylum (Akıl Hastanesi) seçilmişti. Bu başlıklar şunun için çok önemli: O sezonun hangi korku ögesi ile alakalı olduğunu ortaya koyuyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.American Horror Story İzleŞu anda 8. sezonunu tamamlayan American Horror Story yapımı, Ryan Murph ve Brad Falchuk tarafından ortaya konulmuştur. Dizinin her sezonunda farklı karakterler, farklı mekanlar ve de başı ya da sonu belli olmayan inanılmaz öyküler bulunuyor. Yapımın 1. sezonu günümüzde geçmesiyle bilinmektedir. Harmon ailesi çok eski zamanlardan kalma, ancak restore edilerek oturulmaya hazır hale getirilmiş ilginç bir konağa taşınır. Fakat onların bilmediği bir gerçek vardır; evin eski sakinleri hayalet olarak hala orada yaşıyor! İkinci sezona gelindiğinde ise öykü sizi 1964 yılına geri götürecektir. Bu sezonda ise doktorlar, hastalar ve hiç bir şekilde cezai ehliyeti bulunmayan kişilerin konakladığı tesiste rahibelerin başından geçenler anlatılacaktır.American Horror Story Full HD İzleAmerican Horror Story dizisinin ilk sezonunda 2011 yılında Harmon ailesinin başından geçen olaylar ele alınmaktadır. Dizinin ana karakteri olan Ben, alanında uzman ve deneyimli bir psikologtur. O karısı Vivien ve henüz ergenlik çağında olan kızları Violet ile restore edilmiş bir binaya taşınırlar. Alınan bu karar, ailenin evin eski sakinleri Langdon hayaletleri ile karşılaşmalarına neden olacaktır. Langdon ailesi Constance, Tate ve Addie isminde üç çocuğa sahiptir. Harmon ailesinin tek kız çocuğu olan Viğolet ise içinde bulunduğu depresyondan çıkmak için çabalar. Tate ile tanışması onun biraz daha rahat hissettirecek olsa da, başından geçenleri anlattığında hiç kimse ona inanmayacak ve hatta onun akıl sağlığından şüphe edilmesine neden olacaktır.
 • 2011
 • ABD
 • 43
 • IMDb 8.1
 • 695
 • 0
Stranger Things
Stranger Things
Dizi 1980'li yıllarda New York eyaletine bağlı bir liman kasabası olan Montauk'ta geçmektedir. Genç bir çocuk gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ailesi, arkadaşları ve yerel polisler çocuğun ortadan kaybolması ile ilgili kapsamlı bir soruşturma başlatarak gerçeği açığa çıkartmaya çalışırlar. Olayın soruşturması derinleştikçe gizli hükümet deneylerinin yapıldığı olağanüstü bir gizemin içine çekilirler. Annesi (Winona Ryder) çocuğunu alabilmek için korkunç doğaüstü güçlerle yüzleşmek zorundadır. Aktör David Harbour kasabanın şerifi olarak dizide rol almaktadır. hdizle4.com iyi seyirler diler.STRANGER THINGS İZLEStranger Things izle, Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir dizidir.Stranger Things dizisini farklı kılan şey ise bir internet dizisi olmasıdır.Türü ise Bir çok dizi seyircisi tarafından tercih edilen Bilim Kurgudur.Bilim kurgu dizisi olmasının yanı sıra korku türünde de geçmektedir.Yönetmenliğini bir kişi üstlenmemiş, Duffer kardeşler tarafından ele alınmıştır.Stranger Things'in ilgi çekici bir özelliğinden daha bahsetmek gerekirse Yapımcılığıve Senaristliği' de yönetmeni olan Duffer kardeşler tarafından yapılmasıdır.15 Temmuz 2016 yılında yayınlanan Stranger Things, iki sezon 17 bölümden oluşmaktadır.Ve bir çok ödül almış Stranger Things oyuncu kadrosu şu şekildedir; Winona Ryder, David Harbour, Cara Buono.STRANGER THINGS FULL İZLEStranger Things izle, New York şehri yakınlarında bir liman kenti olan Montauk'ta işlenmektedir. 1980 li yıllarda geçen Stanger Things, Genç bir çocuğun bir anda sebebi bilinmeyen şekillerde kaybolması ile başlar.Ailesi ve eyalet polisleri çocuğu bulmak için büyük bir arayış içerisine girerler.Genç çocuğu ararken karşılarına, gizli işler çeviren devlet sorumluluları çıkar.Deneyler yapan bu ilginç örgüt olağan üstü şeylere tanıklık ederler.Genç çocuğun annesi ise evladını alabilmek için olağan üstü şeylerin üstesinden gelmek için maceraya atılır.
 • 2016
 • 50
 • IMDb 8.9
 • 541
 • 1
Chilling Adventures of Sabrina
Chilling Adventures of Sabrina
Sabrina the Teenage Witch’in karanlık anlatımı olan dizide Sabrina kendi ikili benliği ile bağdaşmaya çalışır. Yarı cadı yarı ölümlü bir hayat süren Sabrina, kendisini tehdit eden şeytani güçlere karşı savaşırken bir yandan da ailesi ile uğraşmak zorunda kalır. Pilot bölümünü Roberto Aguirre-Sacasa’nın kaleme kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Lee Toland Krieger oturuyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2018
 • ABD
 • 60
 • IMDb 7.9
 • 638
 • 2
Tepedeki Ev
Tepedeki Ev
Hill House, 80 yıl önce Hugh Crain tarafından yaptırılan ve birçok tepenin arasında kalan bir malikânedir. Hikaye dört ana karakter ile ilerler; doğaüstü araştırmacı Dr. John Montague, çekingen genç kadın Eleanor Vance, tasasız ve derbeder bir hayat yaşayan, lezbiyen sanatçı Theodora ve onlara ev sahipliği yapan, Hill Houseun genç mirasçısı Luke Sanderson...Dr. Montague, doğaüstü varlıkların bilimsel kanıtını bulma umudu ile Hill House malikânesini kiralar. Geçmiş tecrübelerinden yola çıkarak, paranormal hikayelere ilgi duyan birçok insanı davet eder. Bu daveti sadece Eleanor ve Theodora kabul eder. Geçmişi korkunç hikayelerle dolu bu evde her biri ayrı odalarda yaşamaya başlar. Kısa süre içinde, açıklanamayan tuhaf ve paranormal olaylar ile hikaye gelişir. hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2018
 • ABD
 • 50
 • IMDb 8.9
 • 790
 • 1
The Walking Dead
The Walking Dead
Yaşayan ölüler diyarına hoş geldiniz!Kasabanın polis şefi Rick Grimes bir gün vurularak hastaneye kaldırılır; fakat o komadayken geçen sürede bildiği yaşam altüst olmuştur. Artık dünya, insan etiyle beslenen zombilerin insafına kalacak! Tabii birazcık insani duyguları kaldıysa... Atlantada kaostan sonra sessizce hayatta kalmaya çalışan küçük bir grup insanınsa, birbirlerinden başka tutunacak kimseleri yok...Robert Kirkmanın aynı isimli çizgi romanından uyarlama olan bu zombi hikayesinin yönetmeni ise Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) ve Yeşil Yol (The Green Mile) filmleri ile hafızalara kazınan Frank Darabont...hdizle4.com iyi seyirler diler.
 • 2010
 • ABD
 • 42
 • IMDb 8.4
 • 1.256
 • 0

Yerli film izle

hdizle5.com sitesindeki film, dizi, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece vidmoly.me, rapidvideo.com, oload.tv vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdizle5.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film Yol Arkadaşım 2 izle çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan Bizim için şampiyon izle 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman izle

Yabancı dizi izle

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones izle. Son zamanların en çok ses uyandıran yapımlarından The Handmaid’s Tale izle. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım Gotham izle. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi ?... La casa de papel izle. HBO'nun büyük yapımlarından olan Westworld izle. İngiltere yapımı olan harika bir dizi Peaky Blinders izle. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift The Gift - Atiye izle ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. İşte karşınızdan utanmaz bir aile Shameless izle İşte gerçek bir efsane Pablo Escobar Narcos izle. Netflix dizilerinden bir tane daha; Sex Education izle. Türkiye'nin ilk netflix dizisi Hakan: Muhafız izle
yabancı film izle - yabancı dizi izle - hd film izle - Yerli film izle - Gozlerime Bak Yalan Soyleme indir

iletisim eposta: ragimaskeroff@gmail.com