Loading...
Netflix Dizileri izle
Huge in France izle Full
Huge in France izle Full   
Huge in France izle FullBüyük bir başarıyı insanın arkasında bırakmak nasıl bir duygudur? Kaldı ki bu başarıya tırnaklarınız ile geldiyseniz ve kazanılmış değil; doğuştan gelen bir durumsa çok daha şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Sizlere bu konu ile ilgili oldukça renkli ve aynı zamanda da keyifli bir diziden bahsedeceğiz. Her ne kadar komedi tarzını görecek olsanız bile; arada bir dramdan da bahsetmek doğru olacaktır. Bu diziyi izlediğiniz zaman, kendinizi bulduğunuz anlar muhakkak olacaktır. Özellikle de bir bölümünü izlerken, bir başka bölümünü heyecanla bekleyeceksiniz. Huge In France dizisi sayesinde ufkunuzda yeni bir perde açılacaktır.Huge in France izle Türkçe AltyazılıBüyük bir başarıyı insanın arkasında bırakmak nasıl bir duygudur? Kaldı ki bu başarıya tırnaklarınız ile geldiyseniz ve kazanılmış değil; doğuştan gelen bir durumsa çok daha şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Sizlere bu konu ile ilgili oldukça renkli ve aynı zamanda da keyifli bir diziden bahsedeceğiz. Her ne kadar komedi tarzını görecek olsanız bile; arada bir dramdan da bahsetmek doğru olacaktır. Bu diziyi izlediğiniz zaman, kendinizi bulduğunuz anlar muhakkak olacaktır. Özellikle de bir bölümünü izlerken, bir başka bölümünü heyecanla bekleyeceksiniz. Huge In France dizisi sayesinde ufkunuzda yeni bir perde açılacaktır.
 • IMDb 5.8
 • 185
 • 0
Quicksand izle Full 720p
Quicksand izle Full 720p   
Quicksand izle Full 720pNe kadar mutlu bir hayat yaşarsanız yaşayın sonundan hayatınızda bir hüsran olmayacak diye bir durum maalesef ki yoktur. Karşımıza çıkan bu film içinde konunun pek de farklı olmadığını söylemek doğru olacaktır. Özellikle de sonucunda harika bir hayatınız var ise; kaçınılmaz yok, mutlaka o hayatın bir yerinde bir ıkıntı çıkacaktır. Her ne kadar bunun olmaması için çaba gösteriyor olsanız bile; kendinizi bu durumdan sıyıramayacak ve daha büyük bir felakete bile yol açabileceksiniz. Bunun olmaması için kendinizi dış etmenlerden korumanız gerektiğini Quiksand filminde göreceksiniz.Quicksand izle Türkçe AltyazılıMuhteşem bir hayattan bahsediliyor bu filmde. Hem öylesine güzel bir hayat ve öylesine güzel bir aile ki; insan başlarına kötü şeylerin gelmeyeceğini düşünüyor. İngiliz çift Akdeniz'de muazzam bir hayatı sürdürmektedir. Bir gün oğulları kendilerini ziyaret gelir ve asıl hayat mücadelesi burada başlar. Bölgenin yerlileri tarafından oğulları öldürülmektedir. Aradan zaman geçtikten sonra; oldukça gizemli birisi bu aileye bir intikam alma teklifinde bulunur ve karşılığında bir başka cinayet meydana gelecektir. İşin kötüsü ise; hayır deme imkanları yoktur.
 • IMDb 7.6
 • 202
 • 0
Black Summer izle
Black Summer izle   
Yeni Netflix Dizisi Black SummerYavaş yavaş yeni diziler gelmeye başlıyor ve bu da bizleri büyük bir heyecanın içerisinde sürüklüyor. Her ne kadar artık dizi ve film konusunda kendimiz bir sınır koyuyor olsak ve aynı zamanda da her diziyi izlemek istemesek bile, Black Summer dizisi bu dizilerden farklı olarak karşımıza çıkacaktır. Netflix dizilerinin sürekli olarak reklamını gördüğümüz zaman, bu da o reklamlarda meydana gelen dizilerden birisidir diyeceksiniz. Oldukça gerilim ve korku dolu bir film olduğunu söylemek bu aşamada doğru olacaktır.Black Summer Dizi KonusuKorku ve gerilim dizileri, herkesin ilgisini çekiyor. Bir filmde bu kategorileri karşınıza çıkartabilir ve sonrasında ise; bunu güzel bir sonla bitirebilirsiniz. Fakat aynı durum dizi için asla geçerli değildir. Özellikle de herkesin izleyeceğinden emin olduğumuz bir dizi söz konusu olduğu zaman, devamında nasıl bir senaryo getireceğini maalesef bizler de kestiremiyoruz. Black Summer dizisi için ise konu olukça açık ve sırlarla doludur.Bir yaz mevsimidir. Her ne kadar yazlar her zaman için mutlu ve huzurlu olsa bile; bu yaz mevsiminde olaylar çok daha farklı bir seyirde işlemeye devam edecektir. O yaz mevsiminde bir zombi saldırısı ve zombi kıyameti gerçekleşmiştir. Bu saldırıdan kurtulmak isteyen bir anne ve çocuğu bulunmaktadır ve onların hiç kimse tarafından bulunmayacak bir yere gitmeleri gerekmektedir. Aslında olayın özü tamamen kaçmak zorundadırlar. Anne ise; burada kendileri için oldukça zor kararlar almak zorunda kalacaktır.Black Summer'ın Fragmanı YayımlanmıştıNetflix'in en çok ses getirecek olan dizilerinden birisi; Black Summer dizisi olacaktır. Aslında baktığımız zaman, sadece bir zombi saldırısını görmeyeceğiz. Bundan daha fazla şeylerin olduğuna şahit olacağız. Zombi saldırısı sonucundan ülkede meydana gelen sadece bir çarpışma ya da savaş değildir.
  • 244
  • 0
  Undercover Netflix izle
  Undercover Netflix izle   
  Undercover Netflix izleZamanı geldi ve artık Netflix dizileri yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Bu dizilerden birisi olan Undercover dizisi ise neredeyse en çok ses getiren dizilerden birisi olacaktır. Özellikle de 5-17 Mart arasında Cinequest Film Festivali'nden, Jüri Özel En İyi Dizi ödülünü aldığını öğrendiğimiz zaman, şimdiden büyük ses getireceğini görebiliyoruz. Hem gerilim hem dram hem de suç temalı bir dizi ile karşı karşıya olmamız, bizleri konuları açısından oldukça memnun ediyor diyebiliriz. 3 Mayıs 2019'da gösterime girecek olan Netflix dizisi, şimdilerde yayımlanmış fragmanı sayesinde bekleyenleri ile buluştu.Undercover 2019 dizisi izleKarşımıza çıkan bu yeni dizinin konusundan size bahsettiğimiz zaman; aslında oldukça ilgi çekici bir dizi konusu olduğunu göreceğiz. Dünya üzerinde herkes tarafından bilinen ve herkes tarafından tanınan bir adam olan Ferry Bouman, ekstazi üretme konusunda piyasanın en iyisidir. Fakat tüm dünya bu konu hakkında bilgi sahibi olmasına rağmen, maalesef ellerinden bir şey gelmemekte ve ne yapacaklarını bilmemektedirler. Hollanda ve Belçika sınırında yaşamını sürdüren Bouman'ın yakınına iki ajan taşınır ve çetenin artık alt edilmesi gerekmektedir.
  • IMDb N/A
  • 242
  • 0
  Behzat Ç. 2019 izle
  Behzat Ç. 2019 izle   
  Behzat Ç 2019 izleYayınlandığı dönemlerde reyting rekorları kıran dizilerin başında gelen Behzat Ç. Yeniden çekilmeye hazırlanıyor. İlk bölümleri 2010 yılında ekranlara gelen dizi hem karakterleri ile hem de konuları ile bir dönem fenomen haline gelmişti. Dizinin televizyon ekranlarından sinema perdesine taşınması da aldığı olumlu eleştirilerden sonra gerçekleşmişti.Behzat Ç. Netflix Yeni sezon izleBehzat Ç. yeniden çekiliyor yönündeki haberler aslında yeni değil. Geçtiğimiz sene içerisinde de özellikle internet platformlarında dizinin yeniden ekranlarda olacağı yönünde pek çok farklı haber yayımlanmıştı. Ancak dizinin yaratıcısı, bir başka deyişle senaristi olan Emrah Serbes’in özel hayatında yaşanan olumsuz gelişmeler, bu düşüncelerin rafa kaldırılmasına neden olmuştu. Ancak Behzat Ç. yeni bölümlerinin Netflix ekranlarında boy göstereceği artık kesinleşti.Behzat Ç. Yeni Sezon OyuncularıBöylece Behzat Ç. fanatikleri sezon içerisinde baba olmak için gün sayan bir Harun ile karşı karşıya gelebilecek. Dizinin senaryosu tamam olduğu için set ve oyuncu konusundaki hazırlıklarının tamamlanması ile birlikte çekimlere hızlı bir şekilde başlaması bekleniyor.
  • IMDb 0.0
  • 418
  • 0
  Atiye – The Gift izle
  Atiye – The Gift izle   
  Atiye Dizisi Konusu : Atiye - The Gift son bölüm izleDizinin isminden de anlaşıldığı gibi konusu Atiye isminde genç bir kadının yaşamını ele alıyor. Atiye 2019 dizisi izle ilk sezonda karakterlerin tamamının bilinen yönlerini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Yapılan açıklamalara göre Atiye, düzenini uzun süre önce kurmuş hem genç hem de güzelliği ile dikkat çeken bir ressamdır. Hayatına İstanbul’da devam eden genç kadının uzun süreli bir ilişkisi de bulunmaktadır. Sadece aşk hayatında değil mesleğinde de her şey yolunda olan Atiye, açacağı bireysel sergi için aralıksız olarak çalışmaya devam etmektedir.Atiye Netflix dizisi izleAtiye’nin yaşamını değiştirecek olan olay ise yeni bir keşfin sonrasında gerçekleşecektir. Atiye - The Gift dizisinin diğer ana karakterlerinden biri olan Erhan, arkeolog olarak çalışmaktadır. Genç adam Göbeklitepe kalıntılarında çalışmaktadır. Çalışmaları sırasında bulduğu esrarengiz eserler ise Erhan’ı direkt olarak Atiye’ye yönlendirecektir. Geçmişten gelen izlerin Atiye ile bağlantısı ise dizinin ana konusunu meydana getirecektir. Birden tüm hayatı değişmek zorunda kalan Atiye, gerek aşk gerek iş konusunda oldukça zorlayıcı seçimler yaparak yeni yollar çizecektir.
  • IMDb N/A
  • 457
  • 0
  Suburra
  Suburra   
  Kilise. Siyaset. Suç. Paraya ve güce aç üç adam, Roma'dan pay kapmak için mücadele ediyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.
  • IMDb 8.0
  • 293
  • 0
  Dating Around
  Dating Around   
  Her flört ve başarısızlık olayında, bir gerçek hayattaki bekar beş kör randevuda dolaşıyor. Görev: İkinci buluşmaya layık bir maç bul. hdizle4.com iyi seyirler diler.
  • IMDb 5.8
  • 308
  • 0
  The Umbrella Academy
  The Umbrella Academy   
  1989 yılında, aynı günde 43 bebek doğar. Bu olayı açıklanamaz kılan ise söz konusu bebeklerin bir gün öncesinde hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen ve birbiriyle hiçbir alakası olmayan kadınlardan dünyaya gelmesidir. Çok zengin bir sanayici olan Sir Reginald Hargreeves, bu bebeklerin yedisini evlat edinir ve Şemsiye Akademisi’ni kurarak “çocuklarını” dünyayı kurtarmak üzere hazırlar. Fakat her şey planlandığı gibi gitmez. Çocuklar daha yirmi yaşına ulaşmadan aile parçalanır ve her biri bir yana savrulur. Bu çocuklardan hayatta kalan ve artık otuzlu yaşlarında olan altı kişi, Hargreeves’in vefat haberini alınca yeniden bir araya gelir. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya ve Beş Numara; üvey babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmek için birlikte çalışır. Fakat farklı kişilikleri ve yetenekleri onları bir kez daha birbirlerinden uzaklaştırmaya başlar. Yaklaşmakta olan küresel bir kıyamet tehdidi ise işleri daha da zorlaştırmaktadır. hdizle4.com iyi seyirler diler.THE UMBRELLA ACADEMY İZLEThe Umbrella Academy izle, dizisi Toronto ve Hamilton eyalerlerinde çekilmiştir.2019 yapımlı bu dizi 15 Şubat tarihinde yayınlanmıştır.İnternet dizisi olarak çıkan The Umbrella Academy, Netflix te yayınlanmaktadır.Aynı ismi taşıyan bir çizgi romandan yapılan The Umbrella Academy, Steve Blackman, Mike Richardson, Keith Goldberg, Gerard Way, Gabriel Bá yapımcıları tarafından yapılmıştır.Oyuncu kadrosu gayet eğlenceli ve başarılı insanlardan oluşan kadro şu şekildedir; Robert Sheehan, Tom Hopper, Ellen Page, Aidan Gallagher, Mary J. Blige' dir.İkinci sezonunun gelmesinin yakın olduğunu belirten yapımcı şirketler, izleyicilerde bir gülümseme oluşturdu.THE UMBRELLA ACADEMY İZLEThe Umbrella Academy izle, birbirlerinden farklı yaşayan kadınların birbirlerinden haberi olmadan aynı kaderi paylaştığı bu dizide 1989 yılında 43 tane bebek dünyaya gelir.Asıl şaşırtıcı olan ise bu kadınların hiçbirinin gebelik belirtisi yaşamadan doğurmalarıdır. Tabi bazı anneler ne kadar kötü bir seçim yapmış olurlarsa olsunlar, bir anda gelen bu bebeklerini terketmektedirler.Zengin bir iş adamı tarafından bulunan bebeklerin evlat edinildiğini söylebiliriz. Bir akademi de büyüyen bu bebekler yirmili yaşlara gelince dağılırlar ve tam on yıl sonra kendilerini evlat edinen babalarının ölüm haberini aldıklarında tekrar bir araya gelirler.Macera bu şekilde başlar.
   • 692
   • 2
   Big Mouth
   Big Mouth   
   İki dost olan Nick Kroll ve Andrew Goldbergün bu cüretkâr komedisinde, ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri, yeni yetme arkadaşların hayatlarını altüst ediyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 8.1
   • 377
   • 0
   Siempre Bruja
   Siempre Bruja   
   17. yüzyılda Kolombiyalı genç bir köle ve cadı Carmen kazığa bağlanarak yanmaktan kurtulmak için zamanda yolculuk yaparak modern dünyaya gelir ve yeni bir hayata başlamayı dener. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 7.6
   • 402
   • 0
   Russian Doll
   Russian Doll   
   Russian Doll, Nadia adlı genç bir kadının New York City’de geçirdiği sıra dışı bir geceyi işleyecek. Nadia, şeref konuğu olarak çıktığı New York seyahati esnasında bir partiye davet edilir. Ancak çok geçmeden esrarengiz bir şekilde, bu partiden kurtulamayacağını fark eder. hdizle4.com iyi seyirler diler.Russian Doll İzleBaşrollerinde Natasha Lyonne, Charlie Barnet ve de Greta Lee gibi yıldızların yer aldığı Russian Doll filminin yönetmeliğini de yine Natasha Lyonne, Amy Poehler ve Leslye Headlan üstlenmiştir. Yapım ortalama olarak 30 dakika sürer. 2019 yapımı, kısa zamanda büyük bir kitleye hitap etmeyi başarmış sevilen bir Amerikan yapımı bir filmdir. Ana tema New York City zamanlarında bir partiye katıldığını sanan fakat saatler sonra buradan ayrılmanın mümkün olmadığını fark eden genç bir kadının yaşadığı mecralar üzerine kurulmuştur. Nadia davetli olduğu bu partinin hiç bir zaman bitmeyeceğinden habersizdir. Günlük yaşamında her zaman katıldığı partilerden birine katıldığını düşünür ancak işler farklı bir boyuta ulaştığında hayatının daha da renklendiğini fark edecektir.Russian Doll Full HD İzleNadia hayatı ciddiye almayan, partilere katılmayı seven, güzelliğine ve bakımına oldukça önem gösteren genç bir kadındır. Her zaman olduğu gibi New York City dönemlerinde de bir partiye davet edilir. Bu parti onun için her zamankinden daha farklı bir deneyim olacaktır. Çünkü daha önce katıldığı hiç bir parti bu kadar aksiyon ve heyecan dolu değildir. Hele ki partinin ilerleyen saatlerinde kendisini nedenini hiç bir şekilde anlayamadığı esrarengiz bir olaya dahil olarak bulduğunda, olanları sindirmekte bir hayli zorlanacaktır. Bu parti onun için hem ölüm, hem de yaşamın yeniden başlaması anlamına gelir. Fakat her defasında bu olayın yineleniyor olması, onun eski günlerini özlemesine ve bu partine kurtulmak istemesine neden olacaktır.
   • IMDb 8.1
   • 570
   • 0
   Kingdom
   Kingdom   
   Joseon Krallığı döneminde Kore'de geçen hikaye, ülkeyi ele geçiren zombi salgınını konu ediniyor. Krallığı yıkıma uğratan bu virüs, insanları canavara dönüştürmektedir. Tahtın prensi, neler olduğunu araştırmak için zorlu bir yolculuğa çıkarken Kral, halkı tehdit eden yeni bir tehlikeyi keşfeder.  hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 9
   • 1.040
   • 0
   Lucifer
   Lucifer   
   “Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak büyük bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir! Neil Gaiman tarafından yaratılan Lucifer, Sandman isimli serinin yardımcı karakterlerinden biriydi ve daha sonra kendi çizgi romanına kavuştu. Çizgi romanlarda, karakter Lux isimli bir barı işletiyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 8.2
   • 869
   • 1
   Sex Education
   Sex Education   
   Sex Education’ın hikayesi, kurgusal İngiliz kasabası Moordale’da geçiyor. Toy ve içine kapanık bir öğrenci olan Otis Milburn, cinsellik terapisti olarak çalışan ebeveynleriyle birlikte yaşamaktadır. Haliyle cinsellik sohbetlerinin tam ortasında büyüyen Otis, yıllar içerisinde bu konu üzerinde uzmanlaşmıştır. Otis, uzmanlığını okulda statü elde etmek için kullanabileceğini keşfeder. Zeki arkadaşı Maeve ile harekete geçer ve arkadaşlarının seksle ilgili problemlerini çözmek için gizli bir seks terapisi kliniği açar. Genç adam bu seanslar esnasında, kendisinin de esaslı bir terapiye ihtiyacının olduğunu keşfedecektir. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 7
   • 9.922
   • 7
   Dogs of Berlin
   Dogs of Berlin   
   Dogs of Berlin’de Felix Kramer ve Fahri Yardim, Berlin’in yeraltı dünyasında işlenen suçlara karşı savaşan iki sıradışı polis memurunu canlandırıyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 7.1
   • 576
   • 0
   Daredevil
   Daredevil   
   Görme yetisini kaybetmiş olan Avukat Matt Murdockın diğer duyuları diğer insanlardan daha fazla gelişmiştir. Murdock suçsuz insanları başarıyla savunmasının yanı sıra, geceleri Daredevil kimliğiyle şehri kötülerden ve suçlulardan korumaktadır. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 8.7
   • 487
   • 1
   House of Cards
   House of Cards   
   90’lı yıllarda, politikacı yazar Michael Dobbs tarafından yazılan aynı adlı kitaptan esinlenen ve BBC’ye mini dizi olarak uyarlanan “House of Cards”, şimdi Amerikalı yapımcılar tarafından bir kez daha, üstelik muhteşem bir kadro eşliğinde televizyona aktarıldı. Son yıllarda “The Curious Case of Benjamin Button” ve “Social Network” filmleriyle ses getiren David Fincher tarafından yapımcılığı ve yönetmenliği üstlenen dizinin başrollerinde, Fincher’ın filmlerinde de rol alan iki ünlü yıldız yer alıyor. “Seven” filminde birlikte çalıştığı Kevin Spacey ve “The Girl with the Dragon Tattoo” filminde rol alan Robin Wright. “House of Cards” Washington’da hırslı bir politikacının zirveye tırmanışını anlatıyor. Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood yıllarını Beyaz Saray koridorlarında geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyması gerektiğini düşünüyor. Ne de olsa bunca zaman o koridorlarda gördüğü tüm üst düzey bürokratlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edeceğini biliyor. Bu gözü kara politikacının Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire’in de ondan aşağı kalır yanı yok. Francis Underwood’un başkanlık koltuğuna ilerlemek için adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini ilgiyle takip edeceksiniz. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 8.9
   • 399
   • 3
   The Defenders
   The Defenders   
   Dizi Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fistten oluşan ekibin New Yorkta ki suçlularla mücadele edeceklerini konu edinir. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 7.5
   • 397
   • 1
   Safe
   Safe   
   Zengin bir muhitte yaşayan dul bir cerrah, kızının ortadan kaybolmasının ardından kendisine en yakın kişilerin karanlık sırlarını açığa çıkarmaya başlar. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 7.4
   • 359
   • 0
   The Punisher
   The Punisher   
   Dizi, daha önce "Daredevil" dizisine konu olan Frank Castle'i merkezine almaktadır. Karakteri The Walking Dead dizisinden de hatırlayacağınız Jon Bernthal canlandırmaktadır. Kendisine "Punisher/İnfazcı" adını veren Frank, öldürücü yöntemlerle suçla mücadele eden bir antikahramandır. Ailesinin mafya tarafından öldürülmesinin ardından kendine has yöntemlerle, ne pahasına olursa olsun suçluları avlamaya başlar. Girdiği bu yolda işkence etme, adam kaçırma, tehdit etme ve her türlü öldürme yöntemini kendisine mübah sayar. Kısa zamanda suç dünyasında tanınan biri haline gelir. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 8.6
   • 576
   • 0
   Masum Adam
   Masum Adam   
   John Grisham’ın kitabından uyarlanan ve altı bölümden oluşan The Innocent Man, 1980’lerde Oklahoma’nın küçük bir kasabasında yaşanan iki cinayetin peşine takılıyor. Cinayetin ardından yaşanan tartışmalı olayları ekrana taşıyan dizi, kurbanların çevresiyle ve davaya dahil olan gazetecilerle, avukatlarla ve bölge sakinleriyle yapılan röportajlara yer veriyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 7.5
   • 473
   • 0
   3Below: Tales of Arcadia
   3Below: Tales of Arcadia   
   Arcadia'ya mecburi iniş yapan iki soylu genç uzaylı, galaksiler arası ödül avcılarından kaçarken ortama uyum sağlamaya çalışıyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 9.0
   • 402
   • 0
   Parfüm
   Parfüm   
   Patrick Süskind’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanan ve 18. yüzyıl Fransa’sında geçen romanı Perfume, insanüstü bir koku yetisine sahip olan ve ürettiği parfümler sayesinde insanları manipüle edebilen bir seri katili takip ediyordu. Dizi uyarlaması ise hikayeyi günümüze taşıyacak ve koku sayesinde insanların zihnini manipüle eden katil figürünü devam ettirecek. Dizi konu olarak, genç bir profil uzmanının son derece vahşi cinayetleri araştırma sürecini işliyor. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 7
   • 1.859
   • 0
   Dark
   Dark   
   Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına iter. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • IMDb 8.6
   • 609
   • 1
   12

   Yerli film izle

   hdizle5.com sitesindeki film, dizi, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece vidmoly.me, rapidvideo.com, oload.tv vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdizle5.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film Yol Arkadaşım 2 izle çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan Bizim için şampiyon izle 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman izle

   Yabancı dizi izle

   Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones izle. Son zamanların en çok ses uyandıran yapımlarından The Handmaid’s Tale izle. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım Gotham izle. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi ?... La casa de papel izle. HBO'nun büyük yapımlarından olan Westworld izle. İngiltere yapımı olan harika bir dizi Peaky Blinders izle. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift The Gift - Atiye izle ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. İşte karşınızdan utanmaz bir aile Shameless izle İşte gerçek bir efsane Pablo Escobar Narcos izle. Netflix dizilerinden bir tane daha; Sex Education izle. Türkiye'nin ilk netflix dizisi Hakan: Muhafız izle
   yabancı film izle - yabancı dizi izle - hd film izle - Yerli film izle - Gozlerime Bak Yalan Soyleme indir

   iletisim eposta: ragimaskeroff@gmail.com