Loading...
Uzakdoğu
Kill It izle Full 720p
Kill It izle Full 720p
Kill It izle Full 720pGüney Kore dizileri ülkemizdeki en popüler dizilerdendir. Genellikle romantik komedi türünde olduğu bilinen diziler Kill It ile genelin dışına çıkılabildiğini de kanırtmamaktadır. Kill It dizisi aksiyon sahneleri ve farklı konusu ile ilgi çeken dizilerden biridir. Dizinin başrollerini paylan oyuncuları ise Jang Ki Young ve Nana ikilisinden oluşmaktadır ikilinin oyunculuklarının kalitesi ve aralarındaki uyum ise, dizinin başarısı ile yakından alakalıdır.Kill It Türkçe altyazılı izleGüney Kore dizileri ülkemizdeki en popüler dizilerdendir. Genellikle romantik komedi türünde olduğu bilinen diziler Kill It ile genelin dışına çıkılabildiğini de kanırtmamaktadır. Kill It dizisi aksiyon sahneleri ve farklı konusu ile ilgi çeken dizilerden biridir. Dizinin başrollerini paylan oyuncuları ise Jang Ki Young ve Nana ikilisinden oluşmaktadır ikilinin oyunculuklarının kalitesi ve aralarındaki uyum ise, dizinin başarısı ile yakından alakalıdır.
 • 2019
 • 60
 • IMDb 6.3
 • 149
 • 0
Sev Yeter Son Bölüm izle
Sev Yeter Son Bölüm izle
Sev Yeter Son Bölüm izleSev Yeter dizisi oldukça duygusal bir aşk hikâyesini ekranlara getirmektedir. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Raman Kumar Ompakash Bhalla çok zengin bir iş adamıdır. Ancak evliliğinde istediği mutluluğu bulamayan adam iki çocuğu olmasına karşın çareyi boşanmakta bulmuştur. Başarılı adam boşanmasının ardından çocuklarının velayeti için savaşmaktadır. Babası ile yaşanan Rumi ise anne şefkati görmemiş genç bir kızdır. Rumi, tanıştığı Ishita ile babasının evlenmesini istemektedir. Raman Kumar Ompakash Bhalla ise Rumi’nin velayetine sahip olabilmek için Ishita ile formalite bir evlilik yapmayı kabul etmiştir. Ancak yapılan bu formalite evlilik büyük bir aşkın doğmasına neden olacaktır.Ye Hai Mohabbatein Son bölüm izleOrijinal hali ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sev Yeter beğenilen Hint dizilerinden biridir. Dizinin özellikle duygusal ağırlık sahneleri izleyicilerin kalbine dokunmaktadır. Raman’ın çocukları için elinden geleni yapması, yeni eşinin ise ona her anlamda destek olması Sev Yeter dizisinin ana konularını oluşturmaktadır. Dizi online olarak ilk bölümünden itibaren internet üzerinden de sorunsuz bir şekilde seyredilebilmektedir.
 • 25dk
 • IMDb 8.0
 • 130
 • 1
Işığın Prensesi Son Bölüm izle Full
Işığın Prensesi Son Bölüm izle Full
Işığın Prensesi Son Bölüm izle FullKore dizileri ülkemizde en çok tercih edilen yabancı diziler arasında bulunmaktadır. Işığın Prensesi de TRT 1 ekranlarında boy gösteren ve Türkçe dublajlı olarak yayınlanan dizilerden biridir. Tarihi bir dizi olmak özelliği de taşıyan Işığın Prensesi, günümüzü değil oldukça geçmiş zamanlardan birini anlatmaktadır. Üstelik dizi Kore’nin siyasi durumlarının en karışık olduğu dönemlerden birini ekranlara getirmektedir.Işığın Prensesi Kore dizisi izleIşığın Prensesi dizisi Kore’nin farklı ülke baskıları altında ayakta durmaya çalıştığı bir zamanda geçmektedir. Üstelik bu sırada kâhinlerden biri, yakın gelecekte oldukça kötü ve kanlı olayların yaşanacağını söylemiştir. Söylenen kehanetin sonrasında ise zulümler de sona erecektir. Ancak kehanetin gerçekleşmesinden önce kral ve oğlu arasındaki anlaşmazlıkların çözülmesi gerekecektir. Tüm bu karmaşık olayların içerisinde ise Prenses Çongmiyong her şeyden habersiz olarak yaşamına devam etmektedir. Ancak yaklaşan oldukça kötü bir olay, genç kızın hayatını değiştirecektir. Üstelik Prenses Çongmiyong’un hayatının değişmesine neden olan kötü olay, sadece kendisinin değil ülkesinin de kaderini bambaşka yollara yönlendirecektir.
 • Kore
 • IMDb 5.0
 • 308
 • 0
İkimizin Yerine Son bölüm izle full
İkimizin Yerine Son bölüm izle full
İkimizin Yerine Son bölüm izle fullİkimizin Yerine ülkemizde hafta içi her gün yayınlanan dizilerden biridir. Dram ağırlıklı olan dizide genç bir kızın neredeyse çocuk sayılabilecek yaşta evlendirilmesi konu alınmaktadır. Dizinin anan karakteri Anandi, ailesinin zoru ile Jagdish ile evlendirilmiştir. İlk zamanlarda bu evlilikten nefret eden genç kız geçen zaman ile birlikte kocasına âşık olmaya başlamıştır. Ancak genç kızın bilmediği şey ise kocasının da bu evliliği istememesidir. Üstelik kocası farklı bir kadına âşıktır. Jagvadish sonunda Anandi’den boşanma kararı alarak sevdiği kadınla evlenmiştir. Ancak genç adam sonradan bu durumdan pişman olacaktır. Anandi’ye yeninden dönmek istese de önünde bulunan pek çok engel Jagvadish’e mani olmaktadır.Balika Vadhu Son bölüm izle fullHint dizisi olan İkimizin Yerine konusu itibari ile ülkemizde de oldukça sevilmiştir. Dizinin yakın geçmişte ülkemizde versiyonun da çekildiği bilinmektedir. Ancak dublajlarının yapılması neticesinde artık dizi orijinal hali ile de seyredilmektedir. İnternet üzerinden de seyredilebilen dizi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına devam etmektedir.
 • Hindistan
 • IMDb 5.0
 • 154
 • 0
Running Man izle
Running Man izle
Running Man izleKomedi dizilerinin belli bir konuları bulunmaktadır. Formatı yarışma ve eğlence şeklinde de olan Running Man konusu için net bir şey söylemek mümkün değildir. Program içerisinde ana ve sabit oyuncular bulunmaktadır. Her hafta farklı oyuncular, ana oyunculara katılım göstermektir. Bu sayede değişik senaryolar üzerinden eğlenceli zamanlar geçirilmektedir. Bazı bölümlerde ise senaryo takibi yerine spontane olarak devam edildiği de görülmektedir. Programda her hâlükârda eğlence seviyeleri oldukça yukarıda yer almaktadır.Yayınlandığı zaman boyunca pek çok farklı ödül almış Running Man oyuncuları da daha fazla tanınır hale gelmiştir. Song Ji-hyo, Jae Suk Yoo, Gary Kang ve Lee Kwang-soo gibi isimler programın ana kadrosunda yer almaktadır. Format gereğince bölümlerde bazen alışveriş bazen ise oyun merkezleri kapatılmaktadır. Bazı durumlarda ise oldukça kalabalık olan yerlerde çekimler yapılmaktadır. Bu sayede görevlerini yerine getirmekte zorlanan oyuncular bir yandan eğlenirken bir yandan da eğlendirmektedir.Running Man izle Türkçe Altyazılı full hdKomedi dizilerinin belli bir konuları bulunmaktadır. Formatı yarışma ve eğlence şeklinde de olan Running Man konusu için net bir şey söylemek mümkün değildir. Program içerisinde ana ve sabit oyuncular bulunmaktadır. Her hafta farklı oyuncular, ana oyunculara katılım göstermektir. Bu sayede değişik senaryolar üzerinden eğlenceli zamanlar geçirilmektedir. Bazı bölümlerde ise senaryo takibi yerine spontane olarak devam edildiği de görülmektedir. Programda her hâlükârda eğlence seviyeleri oldukça yukarıda yer almaktadır.Yayınlandığı zaman boyunca pek çok farklı ödül almış Running Man oyuncuları da daha fazla tanınır hale gelmiştir. Song Ji-hyo, Jae Suk Yoo, Gary Kang ve Lee Kwang-soo gibi isimler programın ana kadrosunda yer almaktadır. Format gereğince bölümlerde bazen alışveriş bazen ise oyun merkezleri kapatılmaktadır. Bazı durumlarda ise oldukça kalabalık olan yerlerde çekimler yapılmaktadır. Bu sayede görevlerini yerine getirmekte zorlanan oyuncular bir yandan eğlenirken bir yandan da eğlendirmektedir.
 • 2010
 • 85
 • IMDb 7.7
 • 539
 • 0
Mother of Mine izle
Mother of Mine izle
Mother of Mine son bölüm izle dizisinin konusu : Çağımız toplumunda Güney Kore de yaşayan üç genç kız ve annesinin hayatlarını izleyeceğiz. Anneleri çocukları henüz küçük yaşta iken babalarından ayrılmış. Tek başına çocuklarına gerek annelik gerekse babalık yapmıştır. Kendi halinde minik bir restoran işleten anne, kızlarına ayrıca arkadaş olmuş. Bir yandan Dünyayı da etkileyen bazı konular hakkında Mother of Mine dizisinde kamu spotu tarzında mesaj verilmektedir. Mother of Mine kore dizisi 2019 izle dizisi hakkında yorum yapmayı unutmayınız.
 • IMDb 62
 • 256
 • 0
He is Psychometric
He is Psychometric
He is Psychometric İzleDiğer bir ismi ile de That Psychometric Guy olarak da bilinen He İs Psychometric yapımı, en çok sevilen Güney Kore dizilerinden biridir. Tür olarak romantik, komedi, gerilim ve gençlik dizileri kategorilerinde bulunmaktadır. Kısa zamanda çok sevilen dizinin senaristliğini ise Yang Jin-A üstlenmiştir. Yapımın şu anda toplamda 16 bölümü yayınlanmıştır. Ana tema Lee An'ın yaşadığı psikolojik olayları üzerine kurulmuş olup, kimi zaman duygusal sahnelere yer verilmiş, kimi zaman da eğlenceli aşk macerası teması işlenmiştir. He is Psychometric dizisinin oyuncu kadrosunda ise Lee An karakteriyle Jinyoung, Yoon Jae In karakteriyle Shin Ye Eun ve Kang Sung Mo karakteriyle de Kim Kwon bulunmaktadır.He is Psychometric Full HD İzleLee An, dokunduğu her şeyin anılarını okuma yeteneğine sahip genç bir adam olarak dünyaya gelmiştir. Yoon Jae In ise acı ve sırlarla dolu geçmişini herkesten saklamak için elinden geleni yapar. Bir gün Lee An ve Yoon Jae In 'in yolları kesiştiğinde ikili meydana gelen bazı gizemli olayları çözmek için beraber yola çıkmaya karar verecektir. Lee An'ın tek hedefi kötü insanları ortaya çıkararak, iyi insanların zarar görmesine engel olmaktır. Fakat çok iyi bir kalbe sahip olsa da çok zeki biri değildir. Yoon Hae In ise, bir polis memuru olarak hayatını devam ettirir. O, Lee Jae'nin tam aksine insanlara karşı çok daha cömert ve zekası ile adından söz ettiren güçlü bir kadın profilindedir. Ancak hayatta her şeye sahipmiş gibi görünse de zorluklarla mücadele eden gururlu bir kızdır.
 • IMDb 355
 • 296
 • 0
Love in Time
Love in Time
LOVE IN TİME İZLEGüney Kore dizilerinden biri olan ve de oldukça da vamp bir konu içeren Love İn Time dizisi, doğaüstü olayları ele almasının yanı sıra Hong Kong'un en önemli dizilerinden biri olma niteliği de taşımaktadır. Yapımın başrollerinde Tang Danson, Wai Michelle ve Yin Terence bulunuyor. Love İn Time'ın ilk sezonunda toplamda 9 bölüm bulunmaktadır. İkinci sezonun ne zaman çekileceği konusunda ise henüz yapımcılar bilgilendirme yapmamışlardır. Gelecek olan yeni bölümlerin de yine 9 bölüm olacağı düşünülüyor. Çünkü yapım bir mini dizi olarak nitelendirilmektedir. Ana tema 243 yaşını tamamlanmış olan vampir Roy'un üzerine kurulmuştur. Onun uzun yıllar boyunca süren yaşamının tek bir amacı vardır o da insanları diğer vampirlerden korumak! Ancak kaderin ona sunduğu fırsatlardan sonra yeniden insanlardan biri olmak Roy için, inanılmaz bir deneyim olacaktır.LOVE IN TİME KONUSUHem ülkemizde hem de diğer Avrupa ülkelerinde vampir temasını işleyen diziler oldukça revaçtadır. Love İn Time dizisi de gerek çekimlerinin kalitesi gerekse oyuncuların başarısı ile bir hayli dikkat çekmektedir. Dizinin her bölümü ortalama 45 dakika sürer. Roy, romantik bir adam olması nedeniyle hayatını 200 sene boyunca devam ettirme şansına sahip olmuştur. O, diğer vampirlere göre insanlarla yakınlık kurmayı başarmış tek adamdır. Bu nedenle de ailesiyle beraber ülkenin en sakin köylerinden birinde yaşamını devam ettirmektedir. Hayatına hiç beklemediği anda giren sevgilisinin vahşi bir cinayete kurban gitmesi, kendisinin de inanılmaz değişimler yaşamasına neden olacaktır.
 • IMDb 8.1
 • 355
 • 0
Game Payabaht Altyazılı İzle
Game Payabaht Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Türkiye'de bir ilk? Bir çok insanın arayıp ancak bulamadığı filmi yani Game Payabaht filmini sitemizden altyazılı izleme şansini sizlere veriyoruz .GAME PAYABAHT İZLEOldukca dramatik şekilde başlayan dizide Akkee ailesi oldukca zor günler geçirmektedir. İflasın eşliğinde olan aile Chatchanok'unun neden olduğu intiharlada oldukca sarsılırlar.Game Payabaht İzleTayland yapımı romantik komedi Game Payabaht dizisinin oyuncu kadrosunda ülkenin en ünlü oyuncuları Chakrit Yamnarm ve de Kob Suvanant Kongying bulunuyor. Dizinin şu anda 1. sezon bölümleri tamamlanmış olup, ilk sezonda toplamda 18 bölümün bulunduğu bilinmektedir. Öyle ki yapımın fanları şimdiden gelecek ikinci sezon bölümlerini merakla bekliyor. Fakat dizi yapımcılarından 2. sezon hakkında herhangi bir açıklama gelmemiştir. Game Payabaht yapımının ana teması ise Akkee karakterinin başından geçenler üzerine kurulmuştur. Genç adamın ailesinin iflas etmesi ve devamında bir intihar vakasının meydana gelmesi aile içerisinde kopuklukların yaşanmasına neden olacaktır. Akkee yaşanan intihar olayından sonra kız kardeşi Wanisa'nın çok sevdiği sevgilisi Chatchanok'un suçlayarak ve gerçeklerin açığa çıkması için çabalar.Game Payabaht Full HD izleWanisa ergenlik çağına girdiğinden bu yana güzelliğini ön planda tutmuş, bakımına önem veren ve de zenginliği çok seven genç bir kadın olarak hayatını devam ettirmiştir. Ancak bir gün ailesinin bilinmeyen bir nedenden dolayı iflas etmesi, babasının intihar etmesine neden olur. Bu intihardan dolayı erkek kardeşi onun çok sevdiği sevgilisi Chatchanok'u suçlar. Chatchanok'un annesi ise bu nedenlerden dolayı asla ikinin ilişkisini onaylamaz. Oğlunu başkasıyla evlendirmek için girişimde bulunur. Bunu duyan Wanisa ise büyük hayal kırıklığı yaşayacak, bilinçsiz girişimleri nedeniyle de başına oldukça kötü şeyler gelecektir. Akkee yaşanan olayların intikamını almak ve de kız kardeşini içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için Chatchanok'un kız kardeşini kaçırır. Bu olay zamanla aşık olmasına neden olacaktır.
  • 338
  • 0
  Crowned Clown
  Crowned Clown
  CROWNED CLOWN İZLE2012 yılında büyük bir kitle tarafından ilgiyle izlenen Masquerade yapımından uyarlanmış olan Crowned Clown dizisi, Kim Hee Won yönetiminde çekilmektedir. Dizinin ilk sezonunda 16 bölüm yer alıyor. Güney Kore Sinemasının en gözde yapımının başrollerinde ise Yeo Jin-Goo, Lee Se-Young ve Kim Sang-Kyung gibi önemli aktörler bulunmaktadır. Dram ve tarih kategorisinde yer alan Crowned Clown dizisi, bir zamanlar çeşitli hikayelere de konu olmuş Joseon Hanedanlığı döneminde geçen ilgi çekici olayları ele almaktadır. Kral Lee, halk tarafından çok sevilen bir kişi değildir. Bu nedenle zaman zaman kendisine karşı olan kişiler ayaklanma çıkarır. Zamanla karşıtların güçlerinin de artmasıyla, ortaya inanılmaz bir güç savaşı çıkacaktır.CROWNED CLOWN FULL HD İZLEKral Lee Hun, tahta çıktığı ilk yıllardan bu yana kendisine karşı olan güçlerle amansız bir mücadeleye girişmiştir. Ona karşı düzenlenen suikast girişimlerinin ardı arkası kesilmeyince çareyi, yerine başkasını geçirmekte bulacaktır. Nitekim halk arasında ona en çok benzetilen kişi Ha Sun'dur. Sahte kral olarak yönetimde az da olsa söz sahibi olduğunu düşünen Ha Sun, aslına bakıldığında bir tür soytarıdır. Zamanla Kralın vazgeçilmez eşi Kraliçe Yoo So-Woon'a karşı platonik bir aşk beslemeye başladığında, işler çığrından çıkmaya başlar. Lee Kyu ise kraliyet ailesinin en zeki bireylerinden biri olarak sekreterlik görevini üstlenir. Onun görev başındayken şahit olduğu olayların aklına ve mantığına sığmaması gizli yönlerinin ortaya çıkmasına neden olacaktır.
  • IMDb 1.864
  • 198
  • 0
  Just Dance
  Just Dance
  JUST DANCE İZLESon zamanların en popüler yapımlarından biri olan Just Dance dizisi, Baeksanng Sanat Ödülleri'ne layık görülmüştür. Yapımın en önemli özelliği ise Dance Sports Girls adlı belgeselin örnek alınarak, gerçek bir hayattan uyarlama olmasıdır. Just Dance toplamda 16 bölümden oluşur. Dizinin başrollerinde Park Se-Wan ve Jang Dong-Yoon gibi sevilen oyuncular yer almaktadır. Ana temanın Geoje Kız Meslek Lisesi'nde okuyan dans grubunun etrafında dönmesi, tam bir gençlik dizisi olduğunun göstergesi niteliğindedir. Onlar hiç bir zaman çok çalışan öğrenciler olamamıştır. Okuyup prestijli bir meslek sahibi olmak dans grubunun öğrencileri için bir hayli olsa da, onların tek hayali ülkenin en iyi dansçıları olmaktır.JUST DANCE FULL HD İZLEGeoje Kız Meslek Lisesi'nin dans grubu son derece havalı ve de gösterişli kızlardan oluşmaktadır. Grubun en popüler ismi olan Kim Shi-Eun, hayatı boyunca her yıl düzenlenen dans sporları yarışmasını kazanmanın hayalini kurmuştur. Bunun için var gücüyle çalışır. Dans grubundaki herkes aslında kendi şahsına münhasır hareketler sergilerler. Hepsinin tek bir ortak noktası vardır, o da sevilen, saygı duyulan, başarılı bir dans grubunun temcileri olmaktır. Lisenin en sevecen ve en yakışıklı bir diğer karakteri ise Kwon Seung-Chan'dır. O, Kim Shi-Eun'a göre dans konusunda çok ciddi hayaller kurmaz. Hatta bu konuya uzak ve de ilgisizmiş gibi bir tavır takınır. Fakat bir süre sonra grubun en güzel kızlarından birine aşık olacak ve dans onun hayatında farklı bir yer edinecektir.
  • IMDb 3.467
  • 154
  • 0
  You Are The Only One
  You Are The Only One
  YOU ARE THE ONLY ONE İZLEGüney Kore dramalarını sevenler için You Are The Only One dizisi, hem konusu ile hem de muhteşem oyuncu kadrosu ile en ideal seçimlerden biri olacaktır. Dizinin şu anda toplamda 106 bölümü yayınlanmış olup, her bir bölümün 35 dakika sürdüğü bilinmektedir. Yapımın başrol oyuncuları Uee ve Lee Jang Woo gibi Kore'nin en bilinen simalarıdır. Uee'nin üstlenmiş olduğu Kim Do Ran karakterinin etrafında dönen trajik olaylar, kimi zaman izleyicileri ağlatacak nitelikte olsa da, kimi zaman da onun hayatta elde ettiği başarılarla mutlu da edecektir. Kim Do Ran, 28 yıldır babasını görmemiş, ancak onun özlemiyle hayatını geçirmiş genç bir kızdır. Fakat, 28 yılın ardından öz babasıyla karşılaşması, hayatının altüst olmasına neden olacaktır.YOU ARE THE ONLY ONE FULL HD iZLEKim Do Ran'ın babası kızını doğduğu günden bu yana görmemiştir. Çünkü hayatındaki bazı olumsuzluklar nedeniyle, kızının hayatında bir engel olacağı düşüncesi hiç bir zaman aklından çıkmamıştır. Fakat bir gün tüm cesaretini toplar ve kızını bir kez olsun görmek üzere girişimde bulunur. Bu girişim genç kızın hayatını oldukça olumsuz etkileyecek olsa da, kırılan kalplerini beraberi onarabileceklerine de inanmaktadırlar. Çünkü Kim Do Ran, küçüklüğünden bu yana baba sevgisinin eksikliğini derinden hissetmiş, hayatı maddi zorluklarla mücadele ederek geçmiştir. Fakat bu durum onun pozitif kişiliğinden ödün vermesine neden olmayacaktır. Kendisinden hoşlanan genç bir adamla yolunun kesişmesi, daha iyi hissetmesini sağlar ve artık babasına bakış açısında da değişkenlikler söz konusu olmaya başlamıştır.
  • IMDb 5.0
  • 134
  • 0
  Spring Turns to Spring
  Spring Turns to Spring
  SPRİNG TURNS TO SPRİNG İZLEDiğer bir ismiyle Spring Must Be Coming olarak da bilinen Spring Turns To Spring dizisi, 23 Ocak 2019 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yapımın her bir bölümü toplamda 35 dakika sürmektedir ve tür olarak romantik diziler kategorisinde bulunmaktadır. Dizinin kadrosunda ise Lee Yoo-Ri, Uhm Ji Won, Lee Jong Hyuk ve Choi Byung Mo gibi önemli oyuncular yer almaktadır. İlk sezonda 32 bölüm yayınlanmıştır. 2. sezonun çekilip çekilmeyeceği konusunda ise gündemde herhangi bir bilginin yer almadığı görülüyor. Spring Turns To Spring dizisi, bir televizyon kanalında haber sunuculuğu yapan Kim Bo Mi'nin hayatını ele almaktadır. O şimdiye kadar sadece kendi hayatıyla ilgilenmiş, başka hayatlar asla ilgisini çekmemiştir. Fakat öyle bir olay yaşar ki, artık başkasının hayatına mahkum edilmiştir.SPRİNG TURNS TO SPRİNG FULL HD İZLESpring Turns To Spring dizisinin ana karakteri olan Kim Bo Mi, yerel televizyon kanallarından biri de haber spikerliği yapmaktadır. Mesleğini çok seviyor olsa da, onun için en önemli şey kendi mutluluğudur. Lee Bom ise Kore'nin ileri gelen aktörlerinden biriyken, karşısına çıkan milletvekiline aşık olacak ve hayatı tamamen değişecektir. Bir gün nasıl olduysa Kim Bo Mi ve Lee Bom'un bedenleri değişir. Her ikisi de yaşanan bu ilginç olayı kabullenmekte zorlanacaklarsa da bir yandan da hayatın akışına kendilerini kaptırırlar. Kendilerin tamamen yabancı olan yeni hayatlarında başlarına traji komik olaylar da gelecektir.
  • IMDb 1.249
  • 183
  • 0
  Love on a Rooftop
  Love on a Rooftop
  LOVE ON A ROOFTOP İZLEYönetmenliğini Choi Ji Young'un üstlenmiş olduğu Love On A Rooftop dizisi bir diğer ismi ile de Love From Today olarak bilinmektedir. İlk defa 2015 yılında yayın hayatına başlamış olan yapımın,toplamda 58 bölümden oluştuğu biliniyor. Dram, komedi ve romantizm dolu konusu ile Güney Kore dizilerini sevenleri mest edecek olan Love On A Rooftop, pek çok sinema film ve dizilerini puanlama platformunda da izleyicilerinden tam not almayı başarmıştır. Bu muhteşem yapımın senaristi Choi Min Gi ve Kim Ji Wan'dır. Başrol oyuncuları arasında ise; Im Se-Mi, Park Jin-Woo ve Kim Se-Jun gibi önemli oyuncular yer alıyor.LOVE ON A ROOFTOP FULL HD İZLELove On A Rooftop dizisinin ana karakteri olan Yoon Seung-Hye, dünyaya merhaba dediğin gün yalnız yaşamaya mahkum edilmiştir. Fakat bir gün koruyucu ailesi tarafından evlat edilmesiyle birlikte, hayatı tamamen değişmeye başlar. İlk başlarda yabancılık çektiği yeni evine, zamanla alışır ve artık gerçek bir aileye sahip olduğunu hissetmeye başlar. Sosyal yaşantısına önem veren genç kadın, girmiş olduğu ortamlardan birinde Kang Do-Jin ile tanışır ve aşık olur. Fakat ailesi genç adamı damat olarak kabul etmez. Ailesi ve aşkı arasında kalan Yoon Seung-Hye ise hayatındaki tüm zorluklara karşın, sevgisi için mücadele etmeye karar verecek ve ailesine karşı sevdiği adamı seçecektir. Peki yaşadığı zor günler ona yıllarca aradığı mutluluğu verecek mi?
  • IMDb 9.5
  • 156
  • 0
  Your Honor
  Your Honor
  YOUR HONOR İZLEChun Sung-II tarafından yazılmış bir senaryo olan Your Honor, toplamda 35 bölümden oluşan, izleyicilerin severek izlediği yapımlardan biridir. Romantizm ve gizemin doruklarda olduğu, başrollerinde Yoon Si-Yoon, Lee Yoo-Young ve de Nara gibi önemli yıldızların yer aldığı dizide, kendisinden oldukça farklı bir hayata sahip olan ikizlerin, zaman zaman birbirinin yerine geçmesine tanıklık edeceksiniz.Öyle ki Han Soo-Ho, ömür boyunca iyi bir kariyer elde etmek için çalışmıştır. Nitekim, hayallerine sahip olarak, ülkenin ileri gelen hakimlerinden biri olmayı başarmıştır. İkiz kardeşi Han Kang-Ho ise onun tam aksine toplamda 6 suçtan aranan sabıkalıdır. Ancak onlar için birbirlerinin ne olduğunun önemi yoktu. Çünkü içlerindeki kardeş sevgisi asla bitmeyecektir.YOUR HONOR KONUSUHan Soo-Ho, Yargı Araştırma ve Eğitim Enstitüsü'nde eğitimini tamamlamak üzere olan bir yargıçtır. Uzun süren çalışmalarının ardından ülkenin en bilinen isimlerinden biri olmayı başarmış olan genç adam, bir gün hiç bilinmeyen bir nedenle ortadan kaybolur. Bu durum ikiz kardeşi Han Kang-Ho'yu bir hayli üzse de, aslına işine gelebilecek avantajlar yaşadığını hisseder. Soo-Ho'nun yok oluşu, Kang-Ho'nun yerine geçmesine neden olmuştur. O artık kimi zaman bir yargıç kimi zaman ise azılı bir suçludur. Nara ise kardeşinin çok sevdiği biricik sevgilisi ve aynı zamanda da gelecek vadeden önemli bir spikerdir. Erkek arkadaşının yerine azılı bir suçlunun geçtiğini öğrendiğinde hayatı eskisi gibi olmayacaktır.
  • IMDb 2.855
  • 138
  • 0
  Erased
  Erased
  ERASED İZLEJaponya'nın en çok sevilen yapımlarından biri olan Erased, oyuncu kadrosunda Yuki Furukawa, Reo Uchikawa ve Noriko Eguchi gibi önemli isimlerin de yer almasıyla, her geçen gün daha da büyüyen bir izleyici kitlesi kazanmaya başlamıştır. Dizinin ana karakteri olan Satoru, hayatının en güzel yıllarında yaşayabileceği en kötü olaya tanıklık eder. O, annesini vahşice işlenmiş bir cinayete kurban verirken, tuhaf bir güç tarafından da 18 yıl geriye gönderilmesine neden olur. Kendisinin 18 yıl geriye gönderilmesindeki temel amaç ise, çocukken çok sevdiği üç arkadaşının kötü niyetli varlıklar tarafından kaçırılmasına engel olmaktır. Fakat Satoru kendisine verilen bu kutsal görevi başarıp başaramayacağı konusunda ne yazık ki kendisinden hiçte emin değildir!ERASED FULL HD İZLESatoru, her insan gibi sıradan hayat süren genç bir delikanlıdır. Manga sanatçılığı mesleğini severek icra etmektedir. Ancak onun hayatı sandığı kadar da sıradan değildir. Çünkü Satoru, doğuştan gelen inanılmaz doğaüstü bir yeteneğe sahiptir. Genç adam yeteneği sayesinde yaklaşmakta olan tüm kötü olayları engellemek adına zamanda yolculuk yapabilmektedir. Öyle ki, doğaüstü gücünü fark edemeden önce annesini vahşice öldürülmüş hale bulur. Yaşadığı bu olay onu 18 yıl geriye götürür ve artık tek amacı çocukluk arkadaşı Kayo'yu bularak, onun öldürülmesine engel olmaktır. Bu nedenle 1 Mart tarihinden itibaren asla onun yanından ayrılmayacak, arkadaşını korumak için elinden ne geliyorsa yapacaktır.
  • IMDb 7.5
  • 177
  • 0
  Suspicious Partner
  Suspicious Partner
  SUSPICIOUS PARTNER İZLESuspicious Partner izle, dizisinin günümüz kore dizilerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.10 Mayıs 2017 tahinde yayınlanan Suspicious Partner dizisinin 40 bölümü bulunmaktadır. Güney Kore kanallarının ilk sıralarında yer eden Seoul Broadcasting System kanalında yayınlanan Suspicious Partner, SBS Drama Award for Excellence in Acting - Wednesday Thursday Drama ödüllerini almıştır.Bu ödüller Güney Kore sineması ve televizyonu için büyük önem taşıyor. Bu sayede bir çok yapımcı ve yönetmenin film sektöründe daha iyi işler çıkarmasını sağlayan ödüllerin sahibi olan Suspicious Partner, oyuncu kadrosundan da anlaşılacağı üzere bu ödülleri haketmiş bulunuyor. Oyuncu kadrosu, Ji Chang Wook, Nam Ji Hyun, Choi Tae Joon, Nara, Dong Ha' dır.SUSPICIOUS PARTNER TÜRKÇE DUBLAJ İZLESuspicious Partner izle, ekranlarda gördüğümüz zaman şaşırmadığımız, son zamanlarda oldukça ünlenen başarılı oyuncu Ji Chang Wook'un bulunduğu bir dizidir.Ji Chan Wook, aslında işini en iyi şekilde yapmak isteyen bir savcıdır. Fakat her konuda doğru olması gerektiği için ve her şeyin düzgün şekilde ilerlemesi gerektiği için mesleğinde pek iyi yerlere gelemez.Bazı durumlarda yalan söylemesi gereken Ji Chang Wook'un aşk hikayesini anlatan bu dizi çeşitli sorunlar yaşayan iki gencin öyküsünü ele almaktadır.
  • IMDb 6.3
  • 246
  • 0
  The K2
  The K2
  THE K2 İZLEThe K2 izle, dizisinin başrolünde sık rastladığımız bir isim bulunuyor. Ji Chang wook tarafından başrolü üstlenilen The K2, 23 Eylül 2016' da yayınlanmıştır. Güney Kore kanalı olan TVN' de her cuma ve cumartesi yayınlanan The K2 12 Kasım 2016' da ne yazikki vizyondan kaldırılmıştır.Temelinde aksiyonu ele alan bu dizi yer yer politikaya da el uzatmaktadır.16 bölümden oluşan bu dizinin IMDB puanı 9.2 dir.Başrollerde Ji Chang wook' dan yanı sıra Im Yoona, Song Yun-ah ve Jo Sung-ha bulunur. Az bulunan Güney Kore yapımı aksiyon dizilerinden biri olan The K2 size Hollywood yapımı aksiyon filmlerini aratmayacaktır.THE K2 TÜRKÇE DUBLAJ İZLEThe K2 izle, yasa dışı yollarla devlet işlerine karıştırılan eski bir paralı asker olan Ji Chang Wook' un serüvenini anlatan The K2 nefes kesici aksiyonlara yer verecek türden bir dizidir. Ji Chang Wook eski işlerini bırakmış normal bir hayat sürerken, arkası sağlam bir iş adamı olan aynı zamanda başkan olmaya adaylığını koymuş Cho Seong Ha tarafından bir teklif alır.Bu teklif yasa dışı bir tekliftir. Devletten gizli şekilde yürülecektir.Teklif vaadlerini reddedemeyen Ji Chang Wook işe alınmıştır.Fakat Bu iş adamı tarafından yüzüstü bırakılarak başına büyük bir dert açılmıştır.
   • 175
   • 0
   My ID Is Gangnam Beauty
   My ID Is Gangnam Beauty
   MY İD İS GANGNAM İZLEÜnlü Webtoon Gi Maeng-Gi'nin Nae IDneun Gangnammiin eserinden uyarlanmış olan My Id İs Gangnam Beuty dizisi,ilk defa 2018 yılında yayın hayatına başlamıştır. Aynı zamanda Gi Maeng-Gi, Choi Soo-Young ile birlikte bu yapımın senaryosunu oluştururken de ortak çalışma yürütmüştür. Şu anda dizinin birinci sezonu tamamlanmış olup, izleyicilere toplamda 16 bölüm sunulmuştur. Ana tema, üniversiteye yeni başlamış iki öğrencinin etrafında döner. Öyle ki, gençler için en önemli şey güzelliktir. Kang Mi-Rae ise çirkin olması nedeniyle etrafındakiler tarafından sevilmez. Hatta arkadaşları onunla dalga geçerek, zaman zaman da gururunu incitirler. Her geçen gün daha da zor anlar yaşayan genç kızın aldığı realist bir kararla tüm hayatı tamamen değişecektir.MY İD İS GANGNAM KONUSUKang Mi-Rae, şişman vücudu ve çirkin yüzü nedeniyle sürekli aşağılanmış ve arkadaşları tarafından zorbalığa uğramıştır. Her genç kız gibi özel ve güzel olmak isteyen Mi-Rae, içinde bulunduğu durumdan kurulmak için estetik ameliyat olmak ister. Nitekim ülkenin en ünlü cerrahlarından biri ona istediği güzelliği verecektir. Okuldaki en güzel yüze sahip olan genç kadının çevresindekilerin büyük bir kısmı ona olan bakış açılarını değiştirse de ne yazık ki, arkadaşları hala onu eski görüntüsü ile hatırlayacaktır. Hatta kendisine bundan sonra "Gangnam güzeli" olarak seslenmeleri, Kang Mi-Rae için büyük bir hayal kırıklığı olacaktır. Fakat onun elde etmiş olduğu bu güzellik tek bir kişinin dikkatini çekecek. Do Kyung Seok bayanlar arasında bir hayli popüler olsa da, genç kadının içinde yatan hazineye keşfederek, ona aşık olacaktır.
   • IMDb 6.223
   • 168
   • 0
   Haechi
   Haechi
   HAECHİGüney Kore dizilerinin en gözde oyuncuları Jung Il-Woo, Go Ara ve de Kwon Yool gibi isimlerin yer aldığı Haechi aksiyon dolu konusu ile izleyenleri büyülemektedir. Aslına bakıldığında Haechi, kötülük ve iyilik arasındaki ayrımı temsil eden, adaletin en önemli koruyucusu niteliğinde mistik bir varlıktır. Bu varlıktan esinlenilerek dizinin senaryosu oluşturulmuş olup, SBS kanalında her Pazartesi ve Salı günleri yayınlana alınmıştır. Konu Joseon Hanedanlığı'nın hüküm sürdüğü yıllarda geçmektedir. Bu dönemde ülkede adalet yoktur. İnsanlar, adaletin olmadığı bir ülkede yaşamaktan çok rahatsızdır. Bu nedenle de ülkenin prensi Lee Geum, Yeo Ji, Park Mun-Soo ve de Dal Moon, halkına adaleti getirmek üzere reform arayışı içerisine girecek, asıl macera ve aksiyon dolu olaylar bu noktadan sonra başlayacaktır.HAECHİ TEK PARÇA İZLEMistik bir varlığı konu edinen Haechi dizi 4 ana karakterin yaşadığı olayları ele almaktadır. Lee Geum, Joseon Hanedanlığı'nın prensidir. Fakat ailesindeki herkesin soylu olmaması nedeniyle, hanedanlık tarafından saygı göremez. Ancak onun muhteşem bir zekası vardır. Gecikmiş adaleti sağlamak için onun en önemli yardımcılarından biri olan Yeo Ji ise, alt sınıf bir ailede yetişmiş, hizmetkardır. Küçüklüğünden bu yana dövüş sanatlarına ilgi duyan hizmetkarın, toplamda 3 dil biliyor olması prens ile güçlerini birleştirmesine vesile olur. Daha sonra gruba katılan Park Mun Soo ve de Dal Moon karakterlerinin de şahsına münhasır özellikleri bulunur. Peki 4 arkadaşın birleştirdiği güçleri, adaleti yeniden getirmeye yeterli olacak mıdır? Yönetmen Kim Yi-Young kaleminden çıkan Haechi dizisini, tarih ve aksiyon dizilerini sevenler mutlaka izlemeli...
   • IMDb 1.699
   • 186
   • 0
   Touch Your Heart
   Touch Your Heart
   TOUCH YOUR HEART İZLETouch Your Heart, Güney Kore'de oldukça popüler olan ve Yegeo tarafından kaleme alınmış web romanı Reach of Sincerity'den esinlenerek senaryosu oluşturulmuş, muhteşem bir romantik komedi yapımıdır. TvN tarafından Çarşamba ve Perşembe günleri yayınlanıyor olsa da, ülkemizde de bir çok izleme alternatifi söz konusudur. Dizinin başrollerinde Lee Dong-Wook, Yoo In-Na, Lee Sang-Woo ve de Shim Hyung-Tak gibi popüler oyuncular yer almaktadır. Toplamda 16 bölümden oluşan Touch Yoru Heart, alanında her geçen gün daha da yüksek başarılar elde ederek nam salan Avukat Kwon Jung-Rok ve ülkenin en güzel kadın oyuncusu Oh Yeon Soo'nun arasında geçen aşk hikayesini mizahi bir bakış açısıyla gözler önüne sermektedir.TOUCH YOUR HEART FULL HD İZLEKore'nin hayranlık duyulan kadın oyuncularından biri olan Oh Yeon Soo, ülkenin ileri gelen şirket sahiplerinden birinin oğlu ile istemediği, ilginç bir skandala konu olur. Bu skandal onun oyunculuk kariyerini olumsuz etkilerken, bir yandan da hayatının da dibe vurmasına neden olur. İmajını düzeltmek için elinden gelen her şeyi yapsa da ne yazık ki çözüm bulamaz. Ancak bir gün kendisine yeni bir dizi teklifi gelir. Her ne kadar oyunculuk mesleğini icra ediyor olsa da, iş gerçek bir oyunculuğa geldiğinde Oh Yeon Soo'nun başarısızlığı ön plana çıkmaktadır. Yeni dizisindeki sekreter karakterine bürünebilmesi içinse Avukat Kwon Jung-Rok'un yanında gerçek bir sekreterlik deneyimi kazanmaya kazar verecek ve mizahi bir aşk hikayesi yaşamaya başlayacaktır.
   • IMDb 637
   • 197
   • 0
   Babel
   Babel
   BABELYönetmenliğini Yun Seong-Sik gibi önemli bir ismin yaptığı Kore Sineması'nın en sevilen yapımı Babel'in başrollerinde Park Si-Hoo, Jang Hee-Jin ve de Kim Ji-Hoon isimler yer alıyor. Dizinin ana teması; savcı Cha Woo-Hyuk'un yaşadığı kötü şeylerden sonra intikam almak istemesi ancak bir yandan da aşk ile mücadele etmesini üzerine kurulmuştur. Han Jung-Won ise zamanında kötü bir evlilik yapmış, yaşadıkları onun psikolojisini bozmuştur. Bir gün yolu Cha Woo-Hyuk ile kesişir ve aşık olurlar. Dizi toplamda 16 bölümden oluşmakla birlikte, ilk defa 2018 ve 2019 yılları arasında yayına girmiştir. Kısa zamanda büyük bir kitlenin ilgisini çekmeyi başaran Babel'in senaristleri ise Kwon Soon Won ve Park Sang Wook olarak bilinmektedir.BABEL FULL HD İZLECha Woo-Hyuk mesleğinde kendisini geliştirmiş, ülkenin en iyi savcılarından biridir. Fakat intikam uğruna kazandığı her şeyden vazgeçmeye hazırdır. Geçmişte yaşadıkları yüzünden aşık olmaktan korksa da, Han Jung-Won'a aşık olur. Han jun-Won evli ve oyunculuk mesleğini icra etmektedir. Kocası ise ülkenin ileri gelen isimlerinden birinin oğludur ve ünlü bir şirketin sahibidir. Bir gün korkunç bir cinayete kurban gider. Bu davaya atanan isim ise genç kadının aşığı savcı Cha Woo-Hyuk olacaktır. İntikam ve aşk temasının yanı sıra dizide korkunç bir cinayet davasının tüm ayrıntılarıyla birlikte, iki varlıklı ailenin güç savaşı da kendisini göstermektedir.
   • IMDb 1.390
   • 227
   • 0
   Memories of the Alhambra
   Memories of the Alhambra
   MEMORİES OF THE ALHAMBRA İZLEBaşrollerinde Hyun Bin, Park Shin-Hye ve Chanyeol gibi önemli Kore idollerinin yer aldığı Memories Of The Alhambra dizisi, romantik ve fantastik yapımlar kategorisinde bulunuyor. Yapımın yönetmen koltuğunda ise All Gil-Ho yer alırken, senaryonun düzenlenmesi ve oluşturulması görevini de Song Jae-Jung üstlenmiştir. Memories Of The Alhambra dizisinin şu anda ilk sezonu tamamlanmıştır. 1. sezonda toplamda 16 bölüm bulunur. 2018 yılının son aylarına doğru yayına koyulan yapımın, kendi şahsına münhasır karakterler ve de aşk olgusunun en iyi şekilde işlenmiş olması, kısa zamanda büyük bir izleyici kitlesi edinmesinde etkili olmuştur. Dizinin ana teması ise dünya ile kendi algıları arasında sorun yaşayan, gerçekler ile arasındaki tüm algıları bozabilecek inanılmaz bir gerçeklik oyunun geliştirilmesi Ceo'nun hayatını değiştirmesi üzerine kuruludur.MEMORİES OF THE ALHAMBRA KONUSUMemories Of The Alhambra'nın Ceosu Jin-Woo, bir yatırım şirketinin tek varisidir. Genç adam yöneticilik yeteneğinin yanı sıra inanılmaz bir mühendislik dehasına da sahiptir. Onun ilgi alanına ise oyun geliştirme girer. Nitekim, insanların gerçek dünya ile arasındaki algılarını bozacak bir icat geliştirir. Geliştirdiği oyunu tamamladığı dönemlerde en arkadaşının ihanete uğraması, Jin-Woo'nun psikolojik olarak zor dönemler geçirmesine neden olmuştur. Jung Hee-Jo ise İspanya'nın Granada şehrinde eski bir pansiyon işleten genç bir kadındır. O, hayatı boyunca ülke çapında tanınan klasik gitarist olmayı hayal etmiş ve bunun için de İspanya'ya yerleşemeye karar vermiştir.Bu kararı sonrasında ailesini kaybetmesi, hayallerini bir süreliğine askıya alıp, yorucu bir çalışmanın içerisine girmesine neden olacaktır.
   • IMDb 5.3
   • 223
   • 0
   İtem
   İtem
   Normal insanlara ait normal eşyalar olağanüstü şeyler yapabilirse ne olur? Özel güçler içeren maddeler nedeniyle inanılmaz şeyler artık mümkün. Adaletsizliğe dayanamayan bir savcı olan Kang Gon, paranormal olayları araştırıyor. Çok sevdiği kuzenini kurtarmak için soruşturmaya devam etmeli. Kuzenini kurtarmaya çalışırken, Neyse ki, Kang Gon parlak bir meslektaşı olan Shin So Young'un yardımını alır. Korkunç bir suç mahallinde olsa bile, hala toplanmış, yetkili ve belirleyicidir. İkili, bu öğelerin gücü ve tehlikesinin farkında olan bireylerle karşı karşıyadır. Bunlardan biri Jo Se Hwang, gücü ve durumu olan bir adam. Yüzeyde başarılı ve ilerici bir girişimci gibi görünüyor, ancak kan dökmek isteyen bir sosyopat. Bu tehlikeli maddeleri istediği gibi başkalarını öldürmek için kullanmak istiyor. Kang Gon ve So Young'a bu eşyaların ardındaki gizemleri keşfetmeleri için yardım eden kişiler olsa da, bu onlar için çok yorucu ve zor bir yolculuk olacak. hdizle4.com iyi seyirler diler.
   • 2019
   • Güney Kore
   • 35
   • 351
   • 0

   Yerli film izle

   hdizle5.com sitesindeki film, dizi, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece vidmoly.me, rapidvideo.com, oload.tv vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdizle5.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film Yol Arkadaşım 2 izle çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan Bizim için şampiyon izle 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman izle

   Yabancı dizi izle

   Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones izle. Son zamanların en çok ses uyandıran yapımlarından The Handmaid’s Tale izle. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım Gotham izle. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi ?... La casa de papel izle. HBO'nun büyük yapımlarından olan Westworld izle. İngiltere yapımı olan harika bir dizi Peaky Blinders izle. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift The Gift - Atiye izle ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. İşte karşınızdan utanmaz bir aile Shameless izle İşte gerçek bir efsane Pablo Escobar Narcos izle. Netflix dizilerinden bir tane daha; Sex Education izle. Türkiye'nin ilk netflix dizisi Hakan: Muhafız izle
   yabancı film izle - yabancı dizi izle - hd film izle - Yerli film izle - Gozlerime Bak Yalan Soyleme indir

   iletisim eposta: ragimaskeroff@gmail.com