Loading...
Yerli
Kardeş Çocukları izle Full
Kardeş Çocukları izle Full
Kardeş Çocukları izle Full“Evlatlar annelerinin sınavıdır.” sloganı üzerinden yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi başarılı bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Dizide sektöre uzun süre ara vermesine karşın yeniden dönen Mehmet Aslantuğ başrol oyuncularından biridir. Mehmet Aslantuğ’un yanı sıra dizi için Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu gibi bilinen isimler de kamera karşısına geçmektedir. Dizinin senaryosunda ismi bulunan isim ise Sına Yanık’tır.Kardeş Çocukları Son Bölüm izleYönetmenliği Faruk Teber tarafından yapılan Kardeş Çocukları konusu ile de merak uyandırmaktadır. Dizi Ümran, Yıldırım ve Umay’a bağlıdır. Ümran, kızı ve eşi ile birlikte köy hayatı yaşayan bir annedir. Ancak kocasının şiddeti ve baskısı genç kadını yıldırmak üzeredir. Yıldırım ise ülkenin en bilinen kalp cerrahlarından biridir. Umay da en az Yıldırım kadar hırslı ve başarılı sosyetik güzellerdendir. Bu üçlünün ortak noktası ise bir sırdan oluşmaktadır. Sırrın açığa çıkması ise en çok Yıldırım’ı etkileyecektir. Üç farklı insanın ve ailelerinin hayatlarının değişmesi bir gece ansızın tüm Türkiye’nin gözlerinin önünde yaşanarak farklı trajedilere de kapı aralayacaktır.
 • 2019
 • 120
 • 206
 • 0
Leke Son Bölüm izle
Leke Son Bölüm izle
Leke Yerli Dizi konusu: Leke Son Bölüm izleLeke dizisi Tims & B Production tarafından hayata getirilen yeni yapımlardan biridir. Dizinin yönetmenliği Metin Belekoğlu tarafından yapılmaktadır. Yapımcılar ise Burak Sağyaşar ve Timur Savcı’dan oluşmaktadır. Dizinin senaryosu ise Yıldız Tunç tarafından yazılmaktadır. Dizide iki ana karakter bulunmaktadır Cem ve Yasemin’den oluşan ana karakterler ise Burak Sevinç ve Melis Sezen tarafından canlandırılmaktadır.Leke Konusu HakkındaLeke dizisinde Melis Sezen tarafından canlandırılan Yasemin Adıvar, hayata Almanya’da başlamış olan genç bir kızdır. Oldukça zeki olan Yasemin, hayatına yetiştirme yurdunda devam etmek zorunda kalmıştır. İçinde bulunduğu durumdan kurtulmak isteyen genç kız çabalayarak hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık hayatına bir yandan okuyup bir yandan da çalışarak devam eden Yasemin’in engelli bir kardeşi vardır. Genç kız, hayratın ona getireceklerinden habersiz tek amacı olarak kardeşinin velayetini almak için uğraşmaktadır.Ana karakterlerde bir diğeri olan Cem ile Leke dizi konusu açığa çıkmaktadır. Oldukça zengin bir ailenin ilk çocuğu olan Cem, aile şirketinde çalışmaktadır. Geçmişinden gelen sorunlar yüzünden kadınlara oldukça mesafeli davranan genç adam bir organizasyon sırasında Yasemin ile karşı karşıya gelecektir. Birbirlerinden farklı gibi görülseler de oldukça benzer olan iki insan olan Yasemin ve Cem, birbirlerine farkında olmadan çekileceklerdir. Ancak ikilinin birlikte olabilmeleri için öncelikle belli engelleri aşmaları en çok da gururlarını arkalarında bırakmaya çalışmaları gerekecektir.
 • Tims & B
 • Türkiye
 • 140
 • 364
 • 0
Müge Anlı ile Tatlı Sert Son bölüm izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert Son bölüm izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert Konusu: Müge Anlı ile Tatlı Sert Son bölüm izleMüge Anlı ile Tatlı Sert programı 2008 yılından bu yana gündün kuşağının en çok izlenen programlarından biridir. Programın elde etmiş olduğu başarılar neticesinde bu zamana kadar pek çok farklı ödül kazandığı da bilinmektedir. Yapımcılığı da Müge Anlı tarafından gerçekleştirilen program içerisinde pek çok farklı uzman bulunmaktadır. İşlenen konu ile alakalı bilgi paylaşımı da yapan uzmanlar, bu sayede sorunların çözülmesinde etkin bir rol oynamaktadır.Müge Anlı ile Tatlı Sert İçerik BilgileriÜlkemizde ne yazık ki pek çok farklı çözülmemiş cinayet bulunmaktadır. Ya da yakınlarından uzun süreden beridir haber alamayan vatandaşların sayısı oldukça fazladır. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayın içerikleri gereği bu sorunların ortadan kaldırılması için çalışmaktadır. Yayınlar sırasında gerçekleştirilen araştırmalar neticesinde faili meçhul olan pek çok cinayet aydınlatılmıştır. Bunun yanı sıra Müge Anlı kaliteli televizyonculuğu neticesinde canlı yayınlarda cinayet itirafları da almayı başarmış bir isimdir.Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınları canlı olarak gerçekleştirilmektedir. Canlı yayınlar özellikle yeni kaybolmuş bireylerin bulunması için oldukça etkili olmaktadır. Yakınlarını aramak için Müge Anlı ‘ya başvuran bireyler bazen yarım saat bile olmadan kayıplarına kavuşabilmektedir. İzleyicilerin katılımları ile devam eden program aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ile de konuşulmaktadır. Program aracılığı ile ihtiyacı olan ailelere yardım yapıldığı da bilinenler arasındadır.
  • 222
  • 0
  Gülperi Son Bölüm izle
  Gülperi Son Bölüm izle
  Gülperi Konusu : Gülperi Son Bölüm izleGülperi dizisi son zamanların en çok beğenilen dizilerinden biri olarak yayınlarına devam etmektedir. Uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönen Nurgül Yeşilçay, dizide başrol oynamaktadır. Nurgül Yeşilçay’ın dizideki partneri ise Müslüm filmindeki başarısı ile konuşulan ünlü aktör Timuçin Esen’dir. Nurgün Yeşilçay dizi için Gülperi Çetin karakterini canlandırırken Timuçin Esen, Kadir Aydın olarak kamera karşısına geçmektedir.Gülperi Dizisi Ne Anlatıyor?Oyuncu kadrosu ile olduğu kadar konusu ile de dikkat çeken Gülperi, dram ağırlıklı bir dizidir. Gülperi konusu genel olarak bir annenin çocuklarını kazanmak için verdiği çaba olarak görülebilmektedir. Gülperi, uzun süredir çocuklarından ayrı kalmış bir annedir. Gaziantep’te iyi yaşam şartlarına sahip olan çocuklarına kavuşmak için elinden gelen tüm çabayı gösteren Gülperi sonunda istediğine kavuşmuştur. Ancak çocuklarının İstanbul’da edindikleri yeni yaşam şartlarından memnun kalmaması Gülperi’yi çok üzecektir. Her şeye rağmen zorlukların üstesinden gelmeyi başaran Gülperi için en büyük destekçi aynı zamanda avukat olan Kadir’den gelmektedir. İkili arasında kısa sürede bir aşk da başlayacaktır.
  • 2018
  • 140
  • 136
  • 0
  Bizim Hikaye izle
  Bizim Hikaye izle
  Bizim Hikaye konusu: Bizim Hikaye izle Son Bölüm full 720pBizim Hikaye dizisi şehrin oldukça yoksul semtlerinden birinde yaşayan ailenin hayatına izleyenlerini konuk etmektedir. Ailenin en büyük kızı Filiz’dir. Anneleri onları terk ettiği için ailenin annesi olmak Filiz’e kalmıştır. Babaları da alkolik olduğu için Filiz’in hem babasına hem de kardeşlerine sahip çıkması gerekmektedir. Bunu için kendi hayatından ödün veren genç kızın kapısını beklenmedik bir aşk çalacaktır. Barış, Filiz’e ilk görüşte âşık olmuştur. Ancak genç kız, sorumluluklarından ötürü bu aşkı görmezden gelmeye çalışacaktır. Barış’ın ise vazgeçmek gibi bir niyeti yoktur. Araya, uzun zamandan bu yana gizli gizli Filize âşık olan Cemil’in de girmesinden sonra işler oldukça karışacaktır.Bizim Hikaye Yapımı HakkındaDizinin başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Burak Deniz’den oluşmaktadır. Filiz ve barış karakterlerini canlandıran ikilinin arasındaki uyum ilk andan bu yana seyirci taraşından oldukça beğenilmektedir. Ayrıca Bizim Hikaye konusu ünlü dizi Shameless’ten uyarlamadır. Dizinin Med Yapım tarafından ekranlara geldiği bilinmektedir. Senaryonun uyarlaması ise Ebru Kocaoğlu ve Verda Pars tarafından yapılmıştır.
  • 2017
  • 120
  • 134
  • 0
  Arka Sokaklar izle
  Arka Sokaklar izle
  Arka Sokaklar konusu: Arka Sokaklar izle Son Bölüm Fullİstanbul Polis Teşkilatı oldukça farklı suçlarla uğraşmaktadır. Şehrin görünen yüzü oldukça temiz olmasına karşın Arka Sokaklar oldukça karanlıktır. Şehrin daha güzel ve güvenli bir hale gelebilmesi için ise polis ekiplerine büyük bir iş düşmektedir. Yılların eskimeyen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar, polislerin yaşamlarına bir ayna tutmaktadır. Rıza Baba ve ekibi artık aile gibi oldukları merkezde suçlulara yönelik operasyonlar düzenlemektedir. Her bölüm içerisinde farklı bir konu olan dizi, bu sayede heyecanını hiçbir şekilde yitirmemiştir.Arka Sokaklar İçerikYapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği Arka Sokaklar Orhan Oğuz tarafından yönetilmektedir. Dizinin genel senaryosu ise Sinan Yurdakul ve Ozan Yurdakul tarafından yazılmaktadır. Arka Sokaklar oyuncuları sezonlar içerisinde değişim gösterse de; Zafer Engin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Oya Okar gibi isimler kemik kadroda yer almaktadır. Herkes tarağından sezilen Rıza Baba karakteri Zafer Engin tarafından canlandırılmaktadır. Mesut rolünü Şevket Çoruh üstlenirken Özgür Ozan ise Hüsnü ile kamera karşısına çıkmaktadır. Dizinin yeni bölümleri halen çekilmektedir.
  • 110
  • 183
  • 0
  Zengin ve Yoksul Son Bölüm izle
  Zengin ve Yoksul Son Bölüm izle
  Zengin ve Yoksul Son Bölüm izleYayın hayatına yeni başlayan Zengin ve Yoksul dizisi, isminden de belli olduğu üzere maddi olarak farklı konumlarda olan insanların yaşamlarını anlatmaktadır. Dizinin senaryosu; Yelda Eroğlu ve Hatice Meryem tarafından yazılmaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Deniz Yorulmazer oturmaktadır. Zengin ve Yoksul oyuncuları arasında ise Binnur Kaya, Evrim Solmaz ce Osman Sonant gibi tanınmış isimler bulunmaktadır.Zengin ve Yoksul KonusuZengin ve Yoksul konusu gereği zengin ve fakir olarak ayrılan aileler birbirileri ile karşı karşıya gelecektir. Meral ce Berrin birbirlerini seven iki kuzendir. Oldukça güzel bir kız olan Meral, içinde bulunduğu yaşamdan zengin bir aileye gelin gitmesi ile kurtulduğunu zannetmektedir. Ancak genç kıs için hiç de hayat etmediği bir yaşamın kapıları açılmıştır. İçine düştüğü durumdan ötürü çok mutsuz olan Meral, kimseden de yardım görmemektedir. Ancak Berrin, Meral’in durumuna sessiz kalmayacaktır. İki genç kız, yan yana yer alarak hayatlarını yoluna koymaya çalışacaktır. Bu uğurda yer yer ailelerine de karşı gelerek hareket edeceklerdir. 
  • 2019
   • 183
   • 0
   Zalim İstanbul Son Bölüm izle
   Zalim İstanbul Son Bölüm izle
   Zalim İstanbul Son Bölüm izleZalim İstanbul, konusu ve oyuncuları sayesinde ekranların yeni fenomen dizilerinden biri olacağa benzemektedir. Dizinin ilk anlarında çekimler Hatay’da sonrasında ise İstanbul’da yapılacaktır. Bu sayede konu bütünlüğü oluşturularak farklı hayatların bir noktada birleştirilmesi sağlanacaktır. Zalim İstanbul dizisinin oyuncu kadrosunda; Deniz Uğur, Mine Tugay ve Fikret Kuşkan başrolleri paylaşmaktadır.Zalim İstanbul HakkındaDizinin ana karakterlerinden olan Seher, eşinin ölümünden sonra Hatay’da üç çocuğu ile yaşamını sürdürmektedir. Ancak çocuklarının iyi bir geleceğe sahip olması için elinden gelen her şeyi yapan Seher için işler istediği gibi gitmemektedir. Üstelik genç kadın yaşanan olaylar sonrasında çocukları ile birlikte İstanbul'a gitmek zorunda kalacaktır. Zalim İstanbul konusu da yapılan bu yolculuk ile başlamaktadır. Seher ve çocukları Agâh Bey’in otoritesinin hissedildiği yen, evlerinde pek çok zorluk yaşayacaktır. Karaçay Lojistik patronu olan Agâh Bey de Hataylı olması nedeni ile Seher ve çocuklarına ulaşmak imkânı bulmuştur. Ancak planlanan işler hem yaşanan aksilikler yüzünden hem de Agah Bey’in eşi Şeniz yüzünden gerçekleşemeyecektir.
   • 2019
   • 120
   • 344
   • 1
   Savaşçı Son Bölüm izle Full
   Savaşçı Son Bölüm izle Full
   Savaşçı Son Bölüm izle FullFox TV sevilen dizilerinden biri olan Savaşçı yeni bölümleri ile izleyenleriyle buluşmaya devam etmektedir. Dizinin oyuncuları; Berk Oktay, Murat Serezli, Hakan Dinçkol, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram ve Uğur Biçer gibi isimlerden oluşmaktadır. Askeri bir dizi olan Savaşçı, “Söz Konusu Vatansa, Gerisi Teferruattır!” mottosu ile yayın hayatına devam etmektedir.Savaşçı KonusuSavaşçı konusu, bordo bereli askerlerin yaşam hikayelerinden oluşmaktadır. En çok merak edilen askeri birliklerden biri olan bordo bereliler Savaşçı dizisi ile biraz anlaşılabilmektedir. Kılıç timi yakın geçmişe kadar en iyi bordo bereli timlerinden biri olarak bilinmektedir. Ancak komutanlarının hapse girmesinden sonra tim dağılmak zorunda kalmıştır. Albay Halil İbrahim Kopuz’un hapisten çıkması ile birlikte timi geri toplamaya çalışması ile dizi başlamaktadır. Aynı şekilde hapisten çıkan Yüzbaşı Kağan Bozok da timin yeniden toparlanıp yarım kalan işlerin tamamlanabilmesi için elinden geleni yapacaktır. Bunun yanı sıra Kılıç Timi, askeri başarılarının yanı sıra özel hayatlarında yaşadıkları ile de izleyenleriyle buluşarak askerin yaşamlarının anlaşılmasını sağlayacaktır.
   • 2017
   • 120
   • 139
   • 0
   Kızım Son Bölüm izle
   Kızım Son Bölüm izle
   Kızım Son Bölüm izleKızım dizisi, dram ağırlıklı dizilerden biridir. Yer yer komedi unsurları da olan diziye bir aile hikayesi olarak bakılabilmektedir. Dizinin baş rollerinde Buğra Gülsoy ve Beren Gökyıldız yer almaktadır. Çocuk oyuncular arasında en beğenilenlerden biri olan Beren Gökyıldız, Kızım dizisi ile oyunculuğunu geliştirdiğini de göstermektedir.Kısım Dizi KonusuBeren Gökyıldız tarafından canlandırılan Öykü, teyzesi ile birlikte yaşamaktadır. Oldukça akıllı bir kız olan Öykü, annesiz ve babasız büyüdüğü için 8 yaşında olmasına karşın pek çok işini kendi görmektedir. Ancak Öykü’yü teyzesi de terk edince küçük çocuk mecburen babasının yanına gitmek zorunda kalmıştır. Kızım konusu gereği küçük kızın babasını bulması ile babasının tutuklanması eş zamanlı olarak gerçekleşecektir. Dolandırıcılık yapan Demir, ancak kızına bakmak koşulu ile salınacaktır. Fakat ortağı ile birlikte yeni işler peşinde olan Demir’in Öykü’ye bakmak gibi bir düşüncesi bulunmamaktadır. Tek isteği kısa yoldan zengin olup ülkeyi terk etmek olan Demir’in zaman içerisinde kızının varlığına alışıp alışamayacağı ise ilerleyen bölümlerde kendini gösterecektir.
   • 2018
   • 120
   • 120
   • 0
   Erkenci Kuş Son Bölüm izle
   Erkenci Kuş Son Bölüm izle
   Erkenci Kuş Son Bölüm izleRomantik komedi türündeki dizilerden biri olan Erkenci Kuş, Sanem isimli genç bir kızın hayatının nasıl değiştiğini konu almaktadır. Sanem, bakkal olan babasının yanında çalışarak ona yardım etmektedir. Tek hayali bir kitap yazarak yakın çevresinin ismini bile söyleyemediği bir yere gitmek olan Sanem için her şey bir anda değişecektir. Anne ve babasının ya iş ya eş baskıları yüzünden işi tercih eden Sanem, ablasının çalıştığı yerde işe başlayacaktır. Genç kız, işe başlamasından sonra gönlünü iş yerinin sahibinin oğlu Can’a kaptırınca olaylar karışacaktır. Üstelik ortada büyük bir komplo da dönmektedir.Erkenci Kuş OyuncularıErkenci Kuş konusunda belirtilen ana karakter Sanem, ünlü oyuncu Demet Özdemir tarafından canlandırılmaktadır. Sanem’in âşık olduğu Can ise karakter ismi ile aynı olan yakışıklı oyuncu, Can Yaman oynamaktadır. İkilinin aşkı ekranlarda net bir şekilde gösterebilmesi dizinin devamlılığını sağlamıştır. Erkenci Kuş diğer oyuncuları; Özlem Tokaslan, Öznur Serçeler, Sevcan Yaşar, Berat Yenilmez, Cihan Ercan şeklindedir. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ayşe Kutlu oturmaktadır.
   • 2018
   • 120
   • IMDb 9.5
   • 115
   • 0
   Diriliş Ertuğrul Son Bölüm izle
   Diriliş Ertuğrul Son Bölüm izle
   Diriliş Ertuğrul Son Bölüm izleEkranların uzun soluklu dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul, Trt1 ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır. Dizinin Osmanlı’nın kurulmadan önceki dönemi anlattığı bilinmektedir. Bilindiği üzere Osmanlı Devleti Osman Bey tarafından kurulmuştur. Diriliş Ertuğrul da Osman Bey’in babası olan Ertuğrul Gazi’nin yaşam hikâyesini anlatmaktadır.Diriliş Ertuğrul KonusuDiriliş Ertuğrul konusu gereği, Kayı Boyu’nun farklı boylarla ve devletlerle mücadelelerini anlatmaktadır. Hem bilek hem de iman gücünün bir arada anlatıldığı Diriliş Ertuğrul sezonlar ilerledikçe Osmanlı kuruluşuna da yaklaşmaktadır. Dizide Ertuğrul Gazi olarak Engin Altan Düzyatan kamera karşısına geçmektedir. Süleyman Şah’ın ikinci çocuğu olan Ertuğrul Gazi, boyda baş olmak gibi bir istekte bulunmamaktadır. Ancak Ertuğrul’un abisi Gündoğdu Bey, yanlış kararlar alınca boy da karışacaktır. Üstelik Gündoğdu Bey aynı zamanda karısının yanlış kararları ile uğraşacaktır. Bu sırada Ertuğrul ise kaçak bir Selçuklu Şehzadesinin kızı olan Halime Hatun’u koruması altına alacaktır. Halime Hatun da her daim Ertuğrul’un en büyük destekçisi olacaktır. İkili arasında yaşananlar ise dizinin geleceğini değiştirecektir.
   • 2014
   • 44
   • IMDb 7.2
   • 142
   • 0
   Bir Aile Hikayesi Full Son Bölüm izle
   Bir Aile Hikayesi Full Son Bölüm izle
   Bir Aile Hikayesi Full Son Bölüm izleBir Aile Hikâyesi izlenme oranları oldukça yüksek olan “This Is Us” dizisinin ülkemize uyarlanmış biçimidir. Dizi dram ve komedinin iç içe geçtiği bir aile hikâyesi olarak tanımlanabilmektedir. Otuz beş yaşına giren dört farklı insan üzerinden başlayan ilk bölüm sürpriz bir sonla bitmektedir. Cem ve Reyhan’ın mutlu bir evlilikleri vardır. Üçüz bebek bekleyen mutlu çift, Reyhan’ın sancılarının aniden başlaması ile soluğu hastanede alacaklardır. Ancak işlerin beklendiği gibi gitmemesi çiftin hastaneden farklı bir sonuçla ayrılmasına neden olacaktır. Dizinin diğer ana karakterleri ise Beste, Berk ve Mahur ‘dan oluşmaktadır. Mahur öz babasını ararken Berk oyunculuk kariyerini düzeltmeye çalışmaktadır. Beste’nin ise başı fazla kiloları ile derttedir.Bir Aile Hikâyesi OyuncularıDizide Cem ve Reyhan çifti; Celil Nalçakan ve Songül Öden tarafından canlandırılmaktadır. Bir Aile Hikâyesi konusunda önemli bir yere sahip olan diğer karakterlerden olan Berk, Birkan Sokullu tarafından oynanmaktadır. Mahur, Olgun Toker; Beste ise Elçin Afacan oyunculuğu sayesinde Fox TV ekranlarına gelmektedir. 
   • 2019
    • 128
    • 0
    Hercai Son Bölüm izle
    Hercai Son Bölüm izle
    Hercai Son Bölüm izleHercai dizisi ekranların yeni fenomenlerinden biri olarak görülmektedir. Dizi, Mardin – Midyat ilçesinde çekilmektedir. Başrol oyuncuları olarak ise Akın Akınözü ve Ebru Şahin kamera karşısına geçmektedir. Hercai dizisinin yeni yayınlanmaya başlayan dizilerden pek çok farkı bulunmaktadır. Öncelikle dizinin ana konusu gençler tarafından oldukça popüler hale getirilen Hercai roman serisinden alınmıştır. Bunun yanı sıra dizinin romantik ve dramatik hikâyesinin altında pek çok gizem bulunmaktadır. Özellikle dizinin ilerleyen bölümlerinde seyircileri şok edecek gelişmeler yaşanacaktır. Hercai dizi oyuncuları arasında Macit Sokan, Gülçin Santırcıoğlu, Ayda Aksel, Oya Unustası, Serdar Özer gibi bilinen isimler yer almaktadır.Hercai Son Fragman izleHercai Son Bölüm izle dizisi ekranların yeni fenomenlerinden biri olarak görülmektedir. Dizi, Mardin – Midyat ilçesinde çekilmektedir. Başrol oyuncuları olarak ise Akın Akınözü ve Ebru Şahin kamera karşısına geçmektedir. Hercai dizisinin yeni yayınlanmaya başlayan dizilerden pek çok farkı bulunmaktadır. Öncelikle dizinin ana konusu gençler tarafından oldukça popüler hale getirilen Hercai roman serisinden alınmıştır. Bunun yanı sıra dizinin romantik ve dramatik hikâyesinin altında pek çok gizem bulunmaktadır. Özellikle dizinin ilerleyen bölümlerinde seyircileri şok edecek gelişmeler yaşanacaktır. Hercai dizi oyuncuları arasında Macit Sokan, Gülçin Santırcıoğlu, Ayda Aksel, Oya Unustası, Serdar Özer gibi bilinen isimler yer almaktadır.
    • 2019
    • IMDb 5.0
    • 164
    • 0
    Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Full izle
    Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Full izle
    Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Full izleBir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda en popüler dizlerden biri olarak görülmektedir. Milyonlarca izleyicinin gönlünde taht kurmuş olan dizinin tarihi bir yanı bulunmaktadır. Dizi, 1970’li yıllarda geçen dramatik bir hikâyeyi konu almaktadır. Bölümlerinde romantik içeriklerin de ağır bastığı hikâyede, kader sevenlerin kavuşmasına müsaade etmemektedir. Dizinin başarısında oyuncu kadrosunun kaliteli olmasının da büyük bir etkisinin olduğu bilinmektedir. Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları arasında Vahide Perçin adeta tecrübesini konuşturmaktadır. Hünkâr Yaman olarak seyirci karşısına çıkan Vahide Perçin’e Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış gibi isimler eşlik etmektedir. Oyuncuların karakterlerle bütünleşmesi ise dizinin inandırıcılığını artırmaktadır.Bir Zamanlar Çukurova Son Fragman izleBir Zamanlar Çukurova konusu İstanbul’da başlamaktadır. Yılmaz ve Züleyha birbirilerini çok seven iki genç olarak seyirci karşısına çıkmaktadır. İki gencin de maddiyatta gözleri yoktur. Tek amaçları evlenerek mutlu bir yuva kurmaktan ibarettir. Mütevazı bir yaşam kurmak hayalleri olan gençlerin işi Züleyha’nın ablası tarafından bozulacaktır. Birbirlerinden ayrılmak istemeyen âşıklar ise çareyi Adana’ya kaçmakta bulacaklardır. Ancak burada işler daha da karışık bir hale gelecektir. Züleyha, güzelliği sayesinde Adana’nın en büyük toprak sahiplerinden birinin oğlu olan Demir Yaman’ın radarına yakalanacaktır. Yılmaz’a olan aşkından vazgeçemeyen Züleyha vermek zorunda kalacağı kararlar ile hem kendini hem de yılmazı oldukça sıkıntıya sokacaktır. Genç kadının kararlarında Demir’in etkisi de büyüktür.
    • 2018
    • 120
    • IMDb 9
    • 150
    • 0
    Avlu Son Bölüm izle
    Avlu Son Bölüm izle
    Avlu Son Bölüm izleYapımcılığı Limon Film tarafından gerçekleştirilen Avlu son bölüm izle izlenme oranları sayesinde büyük ve devamlı bir başarı elde etmeyi sağlamıştır. Konusunun yanı sıra kadrosunda olan oyuncuların muhteşem performansları ile de isminden söz ettiren dizi içerisinde bir hayli dramatik olaylar işlenmektedir. Yüksel Aksu yönetmenliğinde çekilen dizinin başrol oyuncusu ise Demet Evgar. Bu zamana kadar genellikle komedi türünde ekranlara gelen Demet Evgar’ın farklı bir yapımda başrol üstlenmesi ise oldukça ilgi uyandırıcı olarak yorumlanmaktadır. Avlu dizisi oyuncuları arasında; Kenan Ece, Ceren Moray, Nursel Köse, Ruçkan Çalışkur, Teoman Kumbaracıbaşı, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimler yer almaktadır.Avlu Son Fragman izleAvlu dizi konusu kadınların yaşadıklarına odaklanmaktadır. Başrol oyuncusu olan Demet Evgar, Deniz Demir karakterine hayat vermektedir. Deniz oldukça genç yaşta âşık olarak evlenmiştir. Üniversitede zekâsı ile olduğu kadar güzelliği ile de dikkat çeken Deniz, evliliğinden hemen sonra çocuk sahibi de olmuştur. Ancak genç kadının hayatı sanıldığı kadar tozpembe değildir. Kocasından şiddet gören Deniz, eşini vurduğu iddiası ile cezaevine gönderilmiştir. Dizinin konusu ve farklı hikâyeleri de böylece dört duvar arasında kendini göstermeye başlayacaktır. Kendine has bir düzeni olan cezaevi yaşamına alışmak konusunda sıkıntı yaşayan Deniz, bir anda boşluğa düşecektir. Ancak koğuş arkadaşlarının ve hapishanedeki ağaların tutumları, genç kadının bir anda toparlanarak tavrını ortaya koymasına neden olacaktır.
    • 2018
    • 120
    • IMDb 8.7
    • 117
    • 0
    Kadın Son Bölüm izle
    Kadın Son Bölüm izle
    Kadın Son Bölüm izleDuygu yüklü bir dizi izlemek istiyorsanız; buna Kadın dizisinden başlayabilirsiniz. tür dizilerinin genellikle Kore ve Japon dizilerinden, bir şekilde alıntılandığını biliyoruz. Karşımıza çıkan Kadın dizisi ise bir Japon dizisinden uyarlanmıştır, Wonder isimli dizinin bir başka versiyonudur. Burada Kadın'a hayat veren ise Bahar adlı bir kadındır ve Özge Özpirinçci Kadın'a hayat vermektedir. Başladığı günden itibaren reyting konusunda sektörü altüst eden bu dizi, sevenleri ile de Fox ekranlarında buluşmaktadır. Sizlerde bu duygu yüklü diziyi izlemek istiyorsanız; öncelikli olarak muhakkak konusu hakkında bilgi sahibi olmalısınız.Kadın Yeni Bölüm izleBahar, hayatı sevmiyor olsa bile; kendi hayat mücadelesi içerisinde olan insanları ölesiye sevmektedir. Söz konusu çocukları olduğu zamanda ise; olay bambaşka boyutlara taşınmaktadır ve neredeyse çocukları için dahi canını verebilecek bir durumdur. Tüm fakirliğe ve hayatında giden olumsuzluklara rağmen ise bu böyledir. Bahar'ın annesi, Bahar'ı çocuk yaşta terk etmiştir. Babaannesi ve babası ile hayatına devam eden Bahar, onları da kaybetmiş ve kısa süre sonra Sarp ile tanışmıştır. Mutlu bir evlilik yaşayan Bahar, Sarp'ı da bir süre sonra kaybetmiştir. Yıllar sonrasında ise onu terk eden annesi tarafından bulunur ve yeni bir hayat başlar.
    • 2017
    • 120
    • IMDb 9
    • 177
    • 0
    Kuzgun Son Bölüm izle
    Kuzgun Son Bölüm izle
    Kuzgun Son Bölüm izle30 Aralık pazar akşamı çekimleri başlayan Kuzgun dizisi, 13 Şubat günü bekleyenlerine kavuştu. Ay Yapım'ın üstlendiği bu dizinin çekimleri öncelikli olarak Ürgüp'de başladı ve sonrasında bu çekimler İstanbul'a taşındı. Özellikle Barış Arduç ve Burcu Bircik gibi iki kaliteli oyuncunun baş rolünü paylaştığı bu dizi, hala sevenlerinin karşısında ve dizi büyük bir keyifle devam ediyor. Kuzgun dizisinin adı, aynı zamanda Barış Arduç'un ismini almıştır ve Arduç'da bu dizide Kuzgun adlı karakteri canlandırmaktadır. Biricik ise Dila karakterine hayat vermektedir.Kuzgun Son Fragman izleBu hikayede ele alacağımız en önemli konulardan birisi kesinlikle intikam olacaktır. Kuzgun, yaşamı boyunca bu yaşa gelene kadar ki hayatında, her zaman intikamı göz önünde bulundurmuştur. Dila ve Kuzgun, küçük yaşlardan itibaren iki polis arkadaşın çocukları olarak büyümüşlerdir. Kuzgun ‘un babası, arkadaşı tarafından tuzağa düşürülmüş ve hapse atılmıştır. Aradan 20 yıl geçtikten sonra Dila ile karşılaşır, Dila ise çocukken Kuzgun'a aşıktır. Onu karşısında gördüğü zaman, hala aşkın devam ettiğini anlamıştır. Kuzgun intikam almak istese bile Dila ile aşk yaşayacak ve olayların seyrini değiştirmiş olacaktır. 
    • 2019
    • 142
    • IMDb 5.0
    • 175
    • 0
    Çukur Son Bölüm izle
    Çukur Son Bölüm izle
    Çukur Son Bölüm izleKendini arayan ve kendini bulmak isteyenlerin dizisi olarak da anlandırılan Çukur dizisi, belki de ülkede en çok izlenilen dizilerden birisidir. Özellikle de çekildiği yer itibari ile göz önüne bulundurulduğu zaman, muhakkak izlenmesi gerektiğini anlıyoruz. Çukur dizisi, herkes tarafından en çok izlenen dizilerden birisi haline gelmiştir. Oyunculuk söz konusu olduğu zaman ve aynı zamanda da kişilerin karakterler uygunluğunu göz önünde bulundurduğumuz zaman, aslında dizi için çok daha olumlu bir şekilde düşünebiliyoruz. Sizlere Çukur dizisi için, dizi konusundan bahsedeceğiz bu sayede izleyip izlemeyeceğinize karar verebileceksiniz.Çukur Son fragman izleÇukur bir mahalledir ve bu mahalle bazı gruplar tarafından koruma durumuna getirilmiştir. Özellikle de karşılarına çıkan söz konusu uyuşturucu çetelerine karşı büyük bir savaş içerisindedirler. Koçova ailesi ise bu mahalleyi korumakla yükümlüdür ve bu mahalleye uyuşturucu sokmayacaklardır. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar, bazı durumların önüne geçemezler. Yıllar önce Çukur'a arkasını dönen Koçova ailesinden olan Yamaç geri dönmüştür ve artık her şey çok daha dikkatli yapılacaktır. Aynı kendisi gibi Sena adlı bir kız ile büyük aşk yaşayacaktır. Sena'nın geçmişi ve Yamaç'ın Çukur'daki durumu bu ilişkiyi ne duruma getirecek göreceğiz.
    • 2017
    • 120
    • IMDb 8.0
    • 171
    • 0
    Söz Son Bölüm izle Full
    Söz Son Bölüm izle Full
    Söz Son Bölüm izle Fullİntikam, birçok kişi için söz konusu olabiliyor. Kimi zaman anne veya babamızın intikamını almak isterken; kimi zaman bu iş sevdiğimiz kişinin hayatına gidiyor. Maalesef hayatlarımızda bulunan acı faktörü o kadar hızlı işliyor ki damarlarımıza, bizler de bu durumda acıyı dindirmek istiyoruz. İntikam ile bunların üstesinden gelmeye çalışıyoruz ama intikamın bir çözüm olmadığını anlamakta da güçlük çekiyoruz. Söz dizisi karşımıza çıkan birkaç dizi gibi intikam konusunu ele alıyor. Sizlere bu dizi ile ilgili konulardan bahsedeceğiz, eminiz ki herkes bu diziyi bizler gibi sevecektir.Söz Tek Parça Full izleYavuz Üsteğmen öyle bir yemin etmiştir ki; bundan geri dönmesi ne mümkün sayılacaktır ne de söz konusu olacaktır. Yavuz'un nişanlısı öldürülmüştür. Hele ki bu öldürülme biçimi, onu intikam almaya zorlamaktadır. Bir terörist tarafından öldürülmesi sonucunda, bir tim kurulur ve bu özel timin adı anti terörist timi olacaktır. Bu tim içerisinde hem alanında en iyi askerler bulunacaktır hem de timin başında Yavuz Üsteğmen olacaktır. Bu tim sayesinde diğer teröristlerde etkisiz hale getirilecektir.
    • 2017
    • 130
    • IMDb 7.8
    • 369
    • 0
    Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm izle
    Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm izle
    Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm izleYapımcılığını ve yönemenliği usta isim Osman Sınav’ın yaptığı Sen Anlat Karadeniz dizisinde para karşılığı satılan bir kadının kaçma hikayesi anlatılıyor. Küçük yaşta evlendirilen Nefes’in gece gündüz gördüğü şiddete boyun eğmemesi ve her fırsatta oğlunu alarak kaçmaya çalışması ve her seferinde başarısızlıkla sonuçlanması. Hayat bir gün Nefes’e de güler ve Tahir adında biriyle karşılaşır. Tahir Karadenizli bir ailenin oğludur.Sen Anlat Karadeniz Yeni bölüm izleAilesinin sahip olduğu şirkette çalışmak yerine kaptanlık yaparak hayatını sürdürmektedir.Bekar ve yakışıklı olan Tahir tam bir karadeniz delikanlısıdır. Annesi onu köyün kızlarından biriyle evlendirmek istemektedir. Tahir bir anlaşma için İstanbul’a geldiğinde Nefes ve Tahir’in hayatları sonsuza kadar değişecektir. Nefes’in eşi Vedat Sayar, Tahir’i bir gün yemeğe davet eder. Yemekte Nefesle karşılaşan Tahir, Nefes’i görür görmez aşık olur.
    • 2018
    • IMDb 7.8
    • 173
    • 0
    Behzat Ç. 2019 izle
    Behzat Ç. 2019 izle
    Behzat Ç 2019 izleYayınlandığı dönemlerde reyting rekorları kıran dizilerin başında gelen Behzat Ç. Yeniden çekilmeye hazırlanıyor. İlk bölümleri 2010 yılında ekranlara gelen dizi hem karakterleri ile hem de konuları ile bir dönem fenomen haline gelmişti. Dizinin televizyon ekranlarından sinema perdesine taşınması da aldığı olumlu eleştirilerden sonra gerçekleşmişti.Behzat Ç. Netflix Yeni sezon izleBehzat Ç. yeniden çekiliyor yönündeki haberler aslında yeni değil. Geçtiğimiz sene içerisinde de özellikle internet platformlarında dizinin yeniden ekranlarda olacağı yönünde pek çok farklı haber yayımlanmıştı. Ancak dizinin yaratıcısı, bir başka deyişle senaristi olan Emrah Serbes’in özel hayatında yaşanan olumsuz gelişmeler, bu düşüncelerin rafa kaldırılmasına neden olmuştu. Ancak Behzat Ç. yeni bölümlerinin Netflix ekranlarında boy göstereceği artık kesinleşti.Behzat Ç. Yeni Sezon OyuncularıBöylece Behzat Ç. fanatikleri sezon içerisinde baba olmak için gün sayan bir Harun ile karşı karşıya gelebilecek. Dizinin senaryosu tamam olduğu için set ve oyuncu konusundaki hazırlıklarının tamamlanması ile birlikte çekimlere hızlı bir şekilde başlaması bekleniyor.
    • 60dk
    • IMDb 0.0
    • 410
    • 0
    Atiye – The Gift izle
    Atiye – The Gift izle
    Atiye Dizisi Konusu : Atiye - The Gift son bölüm izleDizinin isminden de anlaşıldığı gibi konusu Atiye isminde genç bir kadının yaşamını ele alıyor. Atiye 2019 dizisi izle ilk sezonda karakterlerin tamamının bilinen yönlerini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Yapılan açıklamalara göre Atiye, düzenini uzun süre önce kurmuş hem genç hem de güzelliği ile dikkat çeken bir ressamdır. Hayatına İstanbul’da devam eden genç kadının uzun süreli bir ilişkisi de bulunmaktadır. Sadece aşk hayatında değil mesleğinde de her şey yolunda olan Atiye, açacağı bireysel sergi için aralıksız olarak çalışmaya devam etmektedir.Atiye Netflix dizisi izleAtiye’nin yaşamını değiştirecek olan olay ise yeni bir keşfin sonrasında gerçekleşecektir. Atiye - The Gift dizisinin diğer ana karakterlerinden biri olan Erhan, arkeolog olarak çalışmaktadır. Genç adam Göbeklitepe kalıntılarında çalışmaktadır. Çalışmaları sırasında bulduğu esrarengiz eserler ise Erhan’ı direkt olarak Atiye’ye yönlendirecektir. Geçmişten gelen izlerin Atiye ile bağlantısı ise dizinin ana konusunu meydana getirecektir. Birden tüm hayatı değişmek zorunda kalan Atiye, gerek aşk gerek iş konusunda oldukça zorlayıcı seçimler yaparak yeni yollar çizecektir.
    • Türkiye
    • IMDb N/A
    • 448
    • 0
    Nöbet Son Bölüm izle
    Nöbet Son Bölüm izle
    Nöbet Dizisi İzle (Yerli)Show Tv ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Nöbet, Necati Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği başarılı bir ekiple ekranlarınızın karşısına getirilmektedir. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Gökhan Erkut yer alıyor. Ülkemiz bilindiği gibi askerine önem ve değer veren yapısı ile ön plana çıkar. Nöbet dizisinin konusu da askerlik olduğu için ülkemizde kısa zamanda milyonların izlediği ve sıkı sıkıya takip ettiği bir yapım haline gelmiştir. Ana tema Hatay il sınırları içerisinde bulunan Söğüt isimli bir karakolda yaşananlar üzerine kurulmuştur. Yapımın başrollerinde Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Yiğit Alkan rolünde Saygın Soysal, Zeynep rolünde İpek Karapınar ve Nöbet Jandarma Binbaşı Barış Kalender rolünde Yurdaer Okur bulunmaktadır.Nöbet Dizisi Full HD İzleŞubat yayından bu yana yayınlanan ve kısa sürede milyonlarca fan edinen Nöbet dizisi, "Her Türk Asker Doğar." teması üzerinden yola çıkarak, vatan savunmasının ne denli önemli ve de zorlu bir iş olduğunu gözler önüne sermektedir. Öyle ki bazı askerler sadece asker değil, onlar yüzyıllar boyunca anlatılması gereken kahramanlarımızdır. Çünkü vatanımızın ve milletimizin bekasını sağlamak için gece gündür demeden kimi zaman ölüme kafa tutarlar, kimi zaman da soğuk geceler boyunca uykusuz kalırlar. Hatay'ın Söğüt Karakolu'nda meydana gelen ve bu bölgedeki terörist saldırılarını ele alan yapım, he konusu ile hem de oyuncu kadrosunun inanılmaz başarısı ile sizleri de derinden etkileyecek niteliklere sahiptir.
    • 2019
     • 200
     • 0
     4N1K Yeni Başlangıçlar
     4N1K Yeni Başlangıçlar
     4N1K Yeni Başlangıçlar ; Oldukca izleyici kitlesi edinmeyi başaran 4n1k dizisi foxplayda yenı versiyonu " yeni başlangıçlar " adı altında yeni dizisi izle izleyicileri ile buluştu.4N1K Yeni Başlangıç İzleFox Tv'nin bir çok ülkede yayın yapan online platformu olarak bilinen Foxplay'ın yapımcılığını üstlendiği 4N1K Yeni Başlangıç dizisinin çekimlerine başlandı. Yapımın yönetmen koltuğunda oturan Deniz Sokullu ve Onur Dur, aynı zamanda dizinin senaristliğini de yapmıştır. Dizinin bu denli önemli olmasının nedeni ise ülkemizdeki ilk dijital iş olmasıdır. Aynı zamanda İnstagram gibi büyük bir sosyal medya özelliği olan hikayeden ya da gönderiden satın alma özellikleri de yine 4N1K Yeni Başlangıç dizisi için geçerli olacak. Dizinin ana teması ise bir çetenin başından geçen ilginç ancak bir o kadar da komik olaylar üzerine kurulmuştur. Onlar üniversite sınavının zorlu maratonundan nihayet kurtulmuş ve İstanbul'da bir araya gelmişlerdir. Bu buluşma onları yeni bir maceranın içine sürükleyecektir.4N1K Yeni Başlangıç Full HD İzleOnlar birbirlerini çok seven, on iki yıldır dostlukları devam eden bir grup. Yaklaşık 1 yıl boyunca hayatlarına belirli bir yön vermek için üniversite sınavına hazırlandılar. Şimdi ise sonuçları merak etmektedirler. Peki sınav hayallerini gerçekleştirebilecekleri kadar iyi mi geçti? Dizinin gamzeli ve sempatik kahramanı Ali sevecenliği ile ön plana çıkan önemli bir karakter olarak karşımıza çıkacakken, dizinin diğer çete üyeleri Oğuz ve Sinan olacak. Oğuz, kıskançlığı ile Sinan ise çorap fetişistidir. Gökhan'ın ders söz konusu olduğunda istekli bir birey olmaması çoğu zaman kahkahalara boğulmanıza neden olacaktır.
     • 2018
     • 120
     • IMDb 6,8
     • 339
     • 0
     12
     yerli dizi izle

     Yerli film izle

     hdizle5.com sitesindeki film, dizi, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece vidmoly.me, rapidvideo.com, oload.tv vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdizle5.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film Yol Arkadaşım 2 izle çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan Bizim için şampiyon izle 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman izle

     Yabancı dizi izle

     Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones izle. Son zamanların en çok ses uyandıran yapımlarından The Handmaid’s Tale izle. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım Gotham izle. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi ?... La casa de papel izle. HBO'nun büyük yapımlarından olan Westworld izle. İngiltere yapımı olan harika bir dizi Peaky Blinders izle. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift The Gift - Atiye izle ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. İşte karşınızdan utanmaz bir aile Shameless izle İşte gerçek bir efsane Pablo Escobar Narcos izle. Netflix dizilerinden bir tane daha; Sex Education izle. Türkiye'nin ilk netflix dizisi Hakan: Muhafız izle
     yabancı film izle - yabancı dizi izle - hd film izle - Yerli film izle - Gozlerime Bak Yalan Soyleme indir

     iletisim eposta: ragimaskeroff@gmail.com