Loading...

Sıfır Bir 6.Sezon Ne Zaman ?

Sıfır Bir 6.Sezon Ne Zaman ?

  27 Mart 2019

  347 Okunma

Fakat bu durumun aksi gibi bir kediyi iyileştirmek için ise her şeyi yapar. İş soygun ve maddi kısımlara geldiği zamanda ise; asla bu konuda kendisi işin ortasında olmaz ve işi her zaman yaptıran kişi konumunda olacaktır.

Sıfır Bir Dizisi 6. Sezon Ne Zaman Çıkıyor ?

Sıfır Bir dizisi öncelikli olarak 2016 senesinde Youtube üzerinden yayıma alınmıştı. İzlenme oranlarına bakılarak ve aynı zamanda oldukça fazla sevildiği için bu dizi; BlueTV’de izlenmeye başlanmıştır. Öncelikle olarak 1. ve 2. sezonu Youtube üzerinden izlenmiştir ve izleyiciye sunulmuştur. Daha sonrasında ise BlueTV’de 4. ve 5. sezonları yayıma alınmıştır. Son çıkan haberlere baktığımız zamanda ise; 6. sezon içinde onay alındığını söyleyebiliriz. Bu doğrultuda Sıfır Bir dizisi için 6. sezon çekimleri bu şekilde çekimlere başlanmıştır.

Sıfır Bir Dizisi 6. Sezon Konusu

Bir internet dizisi için en göze çarpan durumlardan birisi; hem dizinin kadrosudur hem de dizide ortaya çıkan olay zincirleridir. Sıfır Bir dizisi konusu hakkında sizlere geniş bir şekilde bilgi vereceğiz. Özgür, Cio ve savaş Adana’da hayatlarını sürdüren 3 gençtir. Sadece büyüme aşamalarını değil; aynı zamanda doğumdan bu genç yaşlarına kadar, ki 20’li yaşlarında olmaktadırlar, Hürriyet Mahallesi’nde olmuşlardır. Her çetenin ve her grubun bir başı olduğu gibi, burada karşımıza çıkan baş konumundaki kişi ise; Savaş’dır. Savaş sadece bir lider değil; aynı zamanda savaşçı, kıvrak zekalı, kritik zamanlarda doğru karar verebilmesi ve oldukça büyük cesaret sergileyebilen bir gençtir. Bu da onu diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerindendir.

Savaş için en doğru özellikleri sıraladığımız gibi; ona grup içerisinde “Abi” lakabını takmışlardır. Ona sadece saygı duymuyorlar ve aynı zamanda bir sevgi ile de bu lakabı taktıklarını söyleyebiliriz. Bir grup liderinin, ki özellikle bir bölgeyi koruyorsa, herkes tarafından sevilip sayılması gerekmektedir. Söz konusu Savaş içinde bu durum son derece geçerlidir. Mahallede bulunan ve ondan yaş bakımından büyük olan kişiler bile onlara Abi demektedir. Diğer bir karakter olan Cio ise; biraz daha fazla gösteriş meraklısıdır, her yaptığı gözler önüne serilsin ister ve aynı zamanda herkes tarafından övülmek ister. İşin en ilginç kısmı ise; bunu öyle planlı bir şekilde yapar ki, insanlar bu duruma şaşar kalır. Zekasını harekete geçirmeyi çok sever ve zihinsel ve fiziksel açıdan her olayın ortasında onu görmemiz mümkündür.

Son karakterimizden birisi olan Özgür ise; her grupta oldukça sessiz ve sakin olan birisi, şairane ruha sahip bir kişilik bulunmaktadır. Her ne kadar çok sessiz bir görünüm sağlanıyor olsa bile; aslında bir o kadar da canidir. Özgür yeri geldiği zaman, cinayet işledikten sonra elinden geldiği kararı ile son kurşuna kadar harcamaktadır.

Sıfır Bir Dizisi İçin Kadrodaki Diğer Oyuncular

Konu olarak bakıldığı zaman, olay sadece bu üçlü çerçevesinde vuku bulmaktadır. Elbette diziye hem dahil olan hem de sonradan girip çıkan birçok oyuncu bulunmaktadır. Anada bilindiği üzere işsizlik oranı açısından, en çok işsiz sınıfına sahip olan şehirlerinden birisidir. Eğer Hürriyet Mahalesi’nde dünyaya geldiyseniz, bazı durumlara katlanmak zorundasınızdır. Gasp, hırsızlık ve yaralama konusunda hem profesyonel olmuşlardır hem de bu konuda sürekli olarak cezaevine girip çıkmışlardır. Onlara yardım eden çevresindeki insanlarda bulunur. Bunlar kimi zaman akraba kimi zamanda ise arkadaş olarak görünür. Bu mahallede elbette sadece bu grup bulunmamaktadır, güç konusunda ise gruplar arası değişkenlik bulunabilir.

Sıfır Bir Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Sıfır Bir dizisi oyuncuları aslında bizlerin tanıdığı ve yakından takip ettiği oyunculardan birkaçıdır. Cihangir Ceyhan, Savaş Satış, Özgür Meriç ve Burak Şafak başrol oyuncularından oluşmaktadır. Bildiğiniz üzere RTÜK gibi bir faktör olduğu zaman, normal TV kanallarından dizi izlemek bir hayli zor oluyor. Artık herkes hem internet dizilerine yoğunlaşıyor hem de internet üzerinden dizileri takip ediyorlar. Bu yüzden sevilen dizileri internet üzerinden olması; çok daha etkili hale geliyor.

Loading...
Yorum Alanı
POPÜLER HABERLER

Yerli film izle

hdizle5.com sitesindeki film, dizi, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece vidmoly.me, rapidvideo.com, oload.tv vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdizle5.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film Yol Arkadaşım 2 izle çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan Bizim için şampiyon izle 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman izle

Yabancı dizi izle

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones izle. Son zamanların en çok ses uyandıran yapımlarından The Handmaid’s Tale izle. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım Gotham izle. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi ?... La casa de papel izle. HBO'nun büyük yapımlarından olan Westworld izle. İngiltere yapımı olan harika bir dizi Peaky Blinders izle. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift The Gift - Atiye izle ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. İşte karşınızdan utanmaz bir aile Shameless izle İşte gerçek bir efsane Pablo Escobar Narcos izle. Netflix dizilerinden bir tane daha; Sex Education izle. Türkiye'nin ilk netflix dizisi Hakan: Muhafız izle
yabancı film izle - yabancı dizi izle - hd film izle - Yerli film izle - Gozlerime Bak Yalan Soyleme indir

iletisim eposta: ragimaskeroff@gmail.com