Loading...

Şahan Gökbakar

Şahan Gökbakar, oyuncu ve komedyen. Dikkat Şahan Çıkabilir programıyla ün kazanan Gökbakar, sonrasında sinemaya aktardığı Recep İvedik film serisiyle birçok gişe rekoruna imza atmıştır.

1980 yılında İzmir'de doğan Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara'da başladı ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji'nde tamamladı. ODTÜ Koleji'nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü'nü bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek başladı ve bu bölümden 2002 yılında başarıyla mezun oldu. Mezun olmasından sonra İstanbul'a yerleşen Şahan Gökbakar, bir süre çeşitli reklam seçmelerine katılarak şansını denedi. Sonrasında 'Zıbın' isminde bir program hazırladı ve bu program 2003'ü 2004'e bağlayan yılbaşı gecesi TV8'de yayınlandı. Ayrıca TRT1'de pazar günleri canlı yayınlanan '7. Gün' programında beş hafta boyunca sunuculuk yaptı. Ardından daha önce Kamil Güler'in sunduğu Zoka isimli gizli kamera yarışma programının sunuculuğunu ve oyunculuğunu yapmaya başladı ve 13 bölüm devam ettirdi. Bir çok kişi de Şahan Gökbakar'ı Zoka ile tanıdı. Zoka'dan sonra yine Tv8'de Alper Mestçi ile beraber 'Dikkat Şahan Çıkabilir!' isminde bir antimedya-skeç şov hazırladı ve birbirinden ilginç tiplemeler yaratarak takipçi kitlesini iyice genişletti. Ardından ATV'de farklı bir dizayn ile bir yıl daha yayınlandı. Bu dönemde 2006 yapımı Gen adlı korku filminde Doğa Rutkay ve Yurdaer Okur ile birlikte oynadı. 2006'nın sonunda NTV'de başlayan "Kime Diyorum Ben" adlı programı hazırladı ve sundu.

2008 yılında Dikkat Şahan Çıkabilir programında yarattığı Recep İvedik karakterinin ilk filminde oynadı. Büyük tartışmalar yaratan, seveni kadar sevmeyeni de çok olan bu serisinin 5 filmi çıktı ve hepsi de büyük izlenme sayılarına ulaştı. Bu arada Celal ile Ceren ve Osman Pazarlama gibi başka komedi filmlerinde de oynadı.

23 Mayıs 2015 günü dizi oyuncusu Selin Ortaçlı ile hayatını birleştirdi. İlk çocuğu Deniz Efe 2015'te, 2. çocuğu Ela 2016'da doğdu.

Kardeşi Togan Gökbakar yönetmenlik yapmaktadır, Recep İvedik serisinin tüm filmlerini yönetmiştir.

 1. Kayhan Sansürsüz Komedi 720p izle
  Kayhan Sansürsüz Komedi 720p izle Komedi, Yerli film izle 
  Yerli Film
  Şahan Gökbakar tarafından ortaya çıkarılan Kayhan karakteri oldukça farklıdır. Genç bir adam olan Kayhan, çevresince sevildiğini düşünmektedir. Ancak bu durum, Kayhan’ın mezun olduğu okuldaki bir pilav gününe gitmesinden sonra tamamen değişim gösterecektir. Kayhan, pilav gününde eski yıllıklardan birine denk gelmiştir. Ancak yıllık içerisinde arkadaşlarının aslında kendinden hiç de haz etmediğini öğrenecektir. Bu durum karşısında bir hayli sinirlenen Kayhan, komedi dolu intikam planını devreye sokacaktır. Genç adam kendine kötü yorumlarda bulunan tüm arkadaşlarından öç almak konusunda oldukça kararlı şekilde hareket edecektir.Kayhan filmi yönetmen koltuğunda, diğer Şahan Gökbakar filmlerinde de olduğu gibi Togan Gökbakar oturmaktadır. Filmde de iki kardeşin isimleri bulunmaktadır. Şahan Gökbakar’ın Kayhan olarak ekran önüne geldiği yapımda Gökçe Eyüboğlu ve İrfan Kangı gibi isimler de yer almaktadır. Filmin yapım şirketi olarak ise Çamaşırhane Film gösterilmektedir. Yapımcılar ise yine Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar ikilisinden oluşmaktadır. Ayrıca filmin bir saat kırk dört dakika uzunluğundan meydana geldiği de açıklamalar arasında bulunmaktadır.Bir önce ki filmimiz olan Kardeşim Benim 1 Yerli 720p izle filmi için tıklayıp izleme sayfasına gidebilirsiniz.
  • 2018
  • Turkey
  • 1080P
  • IMDb 6.3
  • 226
  • 1
  Recep İvedik 4 Bipsiz Tek parça izle
  Recep İvedik 4 Bipsiz Tek parça izle Komedi, Yerli film izle 
  Yerli Film
  Recep İvedik, serinin dördüncü filmi ile yoluna devam etmektedir. dördüncü filmde Recep mahallesindeki çocukların futbol takımında antrenör olarak izleyenlerini karşılamaktadır. Kendine has bir antrenörlüğü olan Recep, futbol oynadıkları arsanın satılacağını öğrenmiştir. Çocuklar için arsayı kendi satın alan Recep, bir senede de imza atmıştır. Ancak genç adamın hiç parası yoktur. Parayı mahalleliden de toplayamayan Recep o sırada televizyonda Survivor tanıtımlarını görecektir. Arsayı satın alabilmek için yarışmaya katılıp kazanmayı kafasına koyan Recep İvedik, Maldivlere doğru yola çıkacaktır. Recep İvedik sayesinde Survivor oldukça farklı görüntülere sahne olacaktır.Serinin diğer filmlerinde olduğu gibi Recep İvedik 4’te de yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturmaktadır. Şahan Gökbakar ise bir kez daha Recep İvedik olarak kamera karşısına geçmiştir. Sosyal medya sayesinde kendini tanıtmış olan Cem Korkmaz da filmin oyuncu kadrosunda kendine yer bulmuştur. Barış Bulut ve İrfan Kangı, Ekrem Aral Tuna, Berna Üçkaleler, Ece İncebay, Aziz Karakaya da Recep İvedik 4 oyuncuları listesinde yer almaktadır.Bir önce ki filmimiz olan Recep İvedik 1 Sansürsüz Yerli Komedi izle filmi için tıklayıp izleme sayfasına gidebilirsiniz.
  • 2014
  • Turkey
  • 1080P
  • IMDb 5
  • 229
  • 0
  Recep İvedik 1 Sansürsüz Yerli Komedi izle
  Recep İvedik 1 Sansürsüz Yerli Komedi izle Komedi, Yerli film izle 
  Yerli Film
  Recep İvedik serisinin ilk filmi, seyircilerin ana karakter ile tanışmasını sağlamaktadır. Recep İvedik oldukça kaba bir adamdır. Küfürlü konuşmaları ile dikkat çekse de oldukça iyi bir kalbe sahip olan Recep İvedik, bir gün yolda cüzdan bulmuştur. Cüzdanı sahibine vermek isteyen Recep, cüzdan sahibinin büyük bir oteli olduğunu keşfedecektir. Üstelik cüzdanı teslim etmesi karşılığında otelde ağırlanacak olan Recep Antalya’ya doğru yola çıkacaktır. Cüzdanı teslim etmesinden sonra otelde çocukluğunda âşık olduğu Sibel’i gören genç adam için işler bir hayli değişecektir. Böylece hem Recep İvedik için hem Sibel ve annesi için hem de otel çalışanları için zorlu ve komik bir süreç başlayacaktır.Togan Gökbakar tarafından yönetilen Recep İvedik 1, serinin ilgi çekmesini sağlamıştır. Ana karakter olan Recep İvedik’in yaratıcısı Şahan Gökbakar aynı zamanda karaktere can da vermektedir. Filmde Recep’in çocukluk aşkı olan Sibel ise Fatma Toptaş tarafından canlandırılmıştır. Deneyimli isim Tuluğ Çizgen ise Recep İvedik 1 filmi için Sibel’in annesi karakterine bürünmüştür.Bir önce ki filmimiz olan Siccin 5 Full Hd Korku filmi izle filmi için tıklayıp izleme sayfasına gidebilirsiniz.
  • 2008
  • 1080P
  • IMDb 4.9
  • 169
  • 0
  Recep İvedik 6 Sansürsüz 720p izle
  Recep İvedik 6 Sansürsüz 720p izle 2019 Filmleri izle, Komedi 
  Yerli Film
  Recep İvedik 6 Konusu: Recep İvedik 6 Sansürsüz 720p izleRecep İvedik artık bir alışkanlık haline gelmiş ve bununla birlikte herkes tarafından en çok izlenenler listesin girmiştir. Özellikle de listede ilk 10. sıradan baktığımız zaman, Recep İvedik'in 4 filminin de bu listede yer aldığını görebiliyoruz. Bir film ne kadar çok izleniyorsa ve aynı zamanda da talep ediliyorsa; bir sonraki aşamada filmin devamı veya serisi çekilebilir. Tabi filmde eğer bu duruma müsaitse bu eylem gerçekleştirilebilir. Recep İvedik 6 filmi içinde aynı durum söz konusudur. Kasım ayında seyircisi ile buluşacak olan bu film hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.Recep İvedik 6 filmi için değerli yorumlarınızı esirgemeyin.Recep İvedik komedi dalında bir film olarak karşımıza çıkar. Özellikle de bu komedi filmi, her ne kadar büyük bir çoğunluk tarafından sevilmiyor olsa bile; sevmeyen bir kısmında olduğunu söylemek bu konu ile alakalı doğru olacaktır. Recep İvedik 6 filminin hem posterine baktığımız zaman hem de duyumlara kulak kabarttığımız zaman; Afrika üzerinden uçak geçerken uçağı düşeceği fikri ile yola çıkılmıştır. Bundan sonraki aşamada ise İvedik burada hayatını sürdürecek ve bir hayat mücadelesine girişecektir. 7 Kasım'da film ile alakalı daha çok bilgi sahibi olacağız.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb N/A
  • 518
  • 5
  Celal ile Ceren izle
  Celal ile Ceren izle Komedi, Romantik 
  Yerli Film
  Celal ile Ceren Konusu:CELAL İLE CEREN FULL İZLECelal ile Ceren full izle için sitemizi terci edebilirsiniz. Şahan Gökbakar’ın yapımcılığını ve başrolünü üstlendiği film, Ceren ve Celal isimli iki gencin aşkını komik bir dil ile anlatmaktadır. Celal biraz ağzı bozuk olan ve aynı zamanda kadınlara nasıl davranması konusunda tam olarak bilgi sahibi olmayan deneyimsiz bir erkektir. Ceren ise uzun süre, Celal’e katlanmayı başarsa da en son yaşadıkları olay aralarının bozulmasına neden olmuştur. Celal aralarını düzeltmek adına türlü oyunlar düzenler.CELAL İLE CEREN YERLİ FİLM İZLECelal ile Ceren yerli film izle, oldukça eğlenceli olan bir hikayeyi anlatıyor. Hikayed her ne kadar ayrılık olsa da, oldukça komik sahnelerde yer almaktadır. Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik karakterini de yer yer hatırlattığını söylemek mümkündür. Bunu haricinde, film her yönüyle en iyi komedi-aşk Türk filmlerinden biridir. Bu nedenle sitemiz üzerinden izlemenizi tavsiye ediyoruz. Celal ile Ceren filmi klasik kadın-erkek ilişkisini mizahi açıdan ele alan bir yapıt niteliği taşıyor. Celal ile Ceren filmi için değerli yorumlarınızı esirgemeyin.
  • 2013
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 4.6
  • 194
  • 0
  Recep İvedik 5
  Recep İvedik 5 Komedi, Yerli film izle 
  Yerli Film
  Recep İvedik serisinin beşinci filmi olan yapımda Recep bu sefer yanındaki ekiple birlikte yarım kalan önemli bir işi tamamlamak için yollara dökülüyor. Çeşitli spor dallarında profesyonel olarak ter döken genç sporcuları müsabakalara taşımayı görev edinen İvedik, kaş yaparken yine göz çıkartıyor ve Türkiyeyi atletizm, boks, güreş vb. sporlarda temsil etmek İvedik ve ekibine düşüyor! Filmin yönetmenliğini gelenek bozulmadan yine Togan Gökbakar üstlenirken, başrol Şahan Gökbakara Orkan Varan ve Deniz Ceylan isimleri eşlik ediyor. Çamaşırhane firmasının yapımcılığını üstlendiği filmde müzikler Ömer Özgüre, görüntü yönetimi ise Gérard Simona emanet. hdizle4.com iyi seyirler diler.
  • 2017
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 5.5
  • 552
  • 0
  Recep İvedik 3
  Recep İvedik 3 Komedi, Yerli film izle 
  Yerli Film
  Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salihten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. hdizle4.com iyi seyirler diler.
  • 2010
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 4.8
  • 708
  • 0
  12
Şahan Gökbakar Resimleri

Yerli film izle

hdizle5.com sitesindeki film, dizi, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece vidmoly.me, rapidvideo.com, oload.tv vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdizle5.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film Yol Arkadaşım 2 izle çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan Bizim için şampiyon izle 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman izle

Yabancı dizi izle

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones izle. Son zamanların en çok ses uyandıran yapımlarından The Handmaid’s Tale izle. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım Gotham izle. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi ?... La casa de papel izle. HBO'nun büyük yapımlarından olan Westworld izle. İngiltere yapımı olan harika bir dizi Peaky Blinders izle. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift The Gift - Atiye izle ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. İşte karşınızdan utanmaz bir aile Shameless izle İşte gerçek bir efsane Pablo Escobar Narcos izle. Netflix dizilerinden bir tane daha; Sex Education izle. Türkiye'nin ilk netflix dizisi Hakan: Muhafız izle
yabancı film izle - yabancı dizi izle - hd film izle - Yerli film izle - Gozlerime Bak Yalan Soyleme indir

iletisim eposta: ragimaskeroff@gmail.com